Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Вінниця (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
105
("ЧОРНОМОРЕЦЬ")
Київ Одеса цілий рік щоденно 00:22 00:27 06:11
58
Одеса Ковель з 26/03/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 00:44 00:54 10:50
58
Одеса Ковель 26/12/2020-24/03/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 00:44 00:54 10:50
109
Херсон Львів цілий рік по непарних, при двох непарних 29,31,3 01:15 01:20 08:38
41
Дніпро Трускавець 13/12/2020-24/03/2021 щоденно; з 25/03/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 01:25 01:30 11:07
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 7-31/01/2021 по непарних 02:26 02:31 05:30
771
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Хмельницький цілий рік щоденно 02:32 02:36 05:05
58
Ковель Одеса з 13/12/2020 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3 03:16 03:21 10:11
358
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Рахів, Тернопіль Київ 24/01-27/03/2021 щоденно 03:34 03:37 06:40
106
("ЧОРНОМОРЕЦЬ")
Одеса Київ цілий рік щоденно 03:49 03:52 07:10
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ цілий рік щоденно 04:19 04:24 07:27
50
("КОБЗАР")
Трускавець Київ цілий рік щоденно 04:41 04:45 07:54
118
Чернівці Київ 13/12/2020-30/01/2021 щоденно; з 31/01/2021 по 7,2,4 днях тижня 04:50 04:54 08:08
86
Новоолексіївка Львів 18/12/2020-26/03/2021 (крім 16,18,20/03/2021), 2/11-12/12/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4; 29/03-27/05/2021, 11/09-31/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3; 28/05-9/09/2021 щоденно 05:37 05:42 13:00
86
Новоолексіївка Львів 16,18,20/03/2021 05:37 05:42 13:00
758
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Могилів-Подільський Київ цілий рік по 1,4,6 днях тижня 06:09 06:14 09:20
770
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Кам'янець-Подільський Київ цілий рік щоденно 06:09 06:14 09:20
21
Харків Трускавець з 14/12/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 06:48 06:53 14:33
868
Жмеринка Київ цілий рік щоденно 06:51 06:55 11:37
688
безпересадковий вагон
Березине Київ цілий рік по суботах та неділях 07:15 07:35 10:52
146
("ДУНАЙ")
Ізмаїл Київ цілий рік щоденно 07:15 07:35 10:52
70
Львів Маріуполь 15/12/2020-2/02/2021 щоденно 08:16 08:21 06:30
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Лисичанськ Хмельницький 1/01-1/02/2021 щоденно 08:50 09:16 11:18
715
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Львів цілий рік щоденно 09:09 09:11 13:45
70
Маріуполь Львів 13/12/2020-31/01/2021 щоденно 10:29 10:36 17:39
764
(ІНТЕРСІТІ+)
Одеса Київ цілий рік щоденно 10:30 10:32 12:47
887
Коростень Вінниця цілий рік щоденно, крім понеділків 12:11 12:11
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Вінниця цілий рік по суботах та неділях 13:11 13:11
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Вінниця Суми цілий рік по суботах та неділях 13:46 21:47
890
Вінниця Коростень цілий рік щоденно, крім понеділків 13:54 17:35
772
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Хмельницький Київ цілий рік щоденно 16:39 16:41 19:36
357
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Київ Тернопіль, Рахів 13/01-26/03/2021 щоденно 17:38 17:43 08:42
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Могилів-Подільський цілий рік по 3,5,7 днях тижня 17:48 17:53 21:51
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кам'янець-Подільсь цілий рік щоденно 17:48 17:53 22:51
86
Львів Новоолексіївка 13/12/2020-25/03/2021, 1/11-11/12/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3; 28/03-26/05/2021, 10/09-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2; 27/05-8/09/2021 щоденно 18:05 18:10 11:20
867
Київ Жмеринка цілий рік щоденно 18:13 18:18 19:13
763
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Одеса цілий рік щоденно 18:54 18:56 23:52
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Лисичанськ 1-31/01/2021 щоденно 19:33 19:38 13:50
716
(ІНТЕРСІТІ+)
Львів Київ цілий рік щоденно 20:48 20:50 23:08
145
безпересадковий вагон
Київ Березине цілий рік по п"ятницях та суботах 21:05 21:10 11:06
145
("ДУНАЙ")
Київ Ізмаїл цілий рік щоденно 21:05 21:10 10:55
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород цілий рік щоденно 21:41 21:46 10:40
42
Трускавець Дніпро 14/12/2020-25/03/2021 щоденно; з 26/03/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 22:29 22:34 09:35
117
Київ Чернівці 14/12/2020-31/01/2021 щоденно; з 1/02/2021 по 1,3,5 днях тижня 23:06 23:09 07:57
49
("КОБЗАР")
Київ Трускавець цілий рік щоденно 23:14 23:17 08:07
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 6-30/01/2021 по парних 23:26 23:31 12:02
110
Львів Херсон цілий рік по парних, при двох непарних 28,30,2 23:34 23:38 11:30
22
Трускавець Харків з 13/12/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 23:49 23:51 10:48