Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Калинівка-1 (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
58
Одеса Ковель 2/11-12/12/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 01:13 01:15 10:50
771
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Хмельницький з 31/10/2021/2021 щоденно 02:13 02:15 05:05
144
Ворохта, Івано-Франківськ Київ з 31/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 02:49 02:51 05:30
58
Ковель Одеса 1/11-11/12/2021 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3 02:54 02:56 10:08
868
Жмеринка Київ з 28/03/2021 щоденно 07:26 07:27 11:37
868
Гречани Київ з 31/10/2021 щоденно 08:31 08:32 12:06
70
Львів Маріуполь 1/12/2021 08:39 08:41 06:30
70
Львів Маріуполь 6-9/12/2021 щоденно 08:39 08:41 06:50
70
Львів Маріуполь з 31/10/2021 щоденно, крім 22/11-9/12, 12/12/2021 08:39 08:41 06:30
70
Львів Маріуполь 22-30/11, 2-5/12/2021 щоденно 08:39 08:41 06:50
70
Маріуполь Жмеринка 10/12/2021 10:07 10:09 11:27
70
Маріуполь Львів з 31/10/2021 щоденно, крім 10/12/2021 10:07 10:09 17:39
887
Коростень Вінниця з 31/10/2021 щоденно, крім понеділків 11:52 11:54 12:14
897
Конотоп Калинівка з 26/06/2021 по 6,7 днях тижня 11:59 11:59
890
Вінниця Коростень з 31/10/2021 щоденно, крім понеділків 14:15 14:17 17:35
898
Калинівка Конотоп з 26/06/2021 по 6,7 днях тижня 15:42 22:40
772
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Хмельницький Київ з 31/10/2021/2021 щоденно 16:58 17:00 19:36
867
Київ Жмеринка з 28/03/2021 щоденно 17:47 17:48 19:15
867
Київ Гречани з 31/10/2021 щоденно 19:23 19:24 23:57
143
Київ Івано-Франківськ, Ворохта з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 23:06 23:08 12:02