Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Калинівка-1 (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
150
Івано-Франківськ Кременчук 27/11/2019 02:43 02:45 12:10
143
Івано-Франківськ Київ 28/11/2019 02:43 02:45 05:28
380
безпересадковий вагон
Бухарест Київ 31/03/2019 - 20/10/2019 по неділях 05:13 05:15 08:06
380
безпересадковий вагон
Бухарест Київ 27/10/2019 - 8/12/2019 по неділях 05:13 05:15 08:06
890
Вінниця Коростень до 26/10/2019 щоденно, крім понеділків; відмінено 15/10/2019 14:11 14:13 17:35
890
Вінниця Коростень з 27/10/2019 щоденно, крім понеділків 14:14 14:16 17:35
887
Вінниця Коростень 14/10/2019 14:11 14:13 17:42
806
Вінниця Хмельницький з 27/10/2019 щоденно 08:59 09:01 12:36
808
Вінниця Хмельницький до 26/10/2019 щоденно, крім середи 18:01 18:03 21:43
806
Вінниця Хмельницький до 26/10/2019 щоденно 08:59 09:01 12:36
808
Вінниця Хмельницький з 27/10/2019 щоденно, крім середи 18:01 18:03 21:45
150
Ворохта Кременчук 28,30/10/2019; 1/11-7/12/2019 по непарних, крім 27/11/2019 02:43 02:45 12:10
150
Ворохта Кременчук 2-26/10/2019 по парних 02:43 02:45 12:10
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 27,29,31/10/2019; 2/11-6/12/2019 по парних, крім 28/11/2019 02:43 02:45 05:28
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 1-25/10/2019 по непарних 02:43 02:45 05:28
868
Жмеринка Київ з 27/10/2019 щоденно 07:29 07:30 11:36
868
Жмеринка Київ до 26/10/2019 щоденно 07:29 07:30 11:36
117
безпересадковий вагон
Київ Бухарест 1/11/2018 - 6/12/2019 по п"ятницях 22:44 22:46 22:43
117
безпересадковий вагон
Київ Бухарест 26/07/2018 - 25/10/2019 по п"ятницях 22:44 22:46 22:43
771
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Хмельницький 31/03-26/10/2019 щоденно 02:19 02:21 05:13
771
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Хмельницький з 27/10/2019 щоденно 02:19 02:21 05:13
867
Київ Жмеринка до 26/10/2019 щоденно 17:49 17:50 19:16
867
Київ Жмеринка з 27/10/2019 щоденно 17:49 17:50 19:16
747
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Тернопіль 2-26/10/2019 по парних 18:54 18:56 22:42
747
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Тернопіль 28,30/10/2019; 1-29/11, 1-13/12/2019 по непарних 18:54 18:56 22:42
117
("БУКОВИНА")
Київ Чернівці з 27/10/2019 щоденно 22:44 22:46 07:57
117
("БУКОВИНА")
Київ Чернівці до 26/10/2019 щоденно 22:44 22:46 07:57
143
Київ Івано-Франківськ 27/11/2019 23:06 23:08 11:06
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 2-26/10/2019 по парних 23:06 23:08 11:56
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 28,30/10/2019; 1/11-5/12/2019 по непарних, крім 27/11/2019 23:06 23:08 11:56
58
Ковель Одеса 17/09-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 02:53 02:55 10:08
58
Ковель Одеса з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 02:53 02:55 10:08
887
Коростень Вінниця до 26/10/2019 щоденно, крім понеділків; 14/10/2019; відмінено 15/10/2019 11:47 11:49 12:09
887
Коростень Вінниця з 27/10/2019 щоденно, крім понеділків 11:47 11:49 12:09
150
Кременчук Івано-Франківськ 26/11/2019 23:06 23:08 08:56
150
Кременчук Ворохта 8,14,18,20/11/2019 23:06 23:08 11:56
150
Кременчук Ворохта 27,29,31/10/2019; 2/11-6/12/2019 по парних, крім 6,8,14,18,20,26/11/2019 23:06 23:08 11:56
150
Кременчук Ворохта 1-25/10/2019 по непарних 23:06 23:08 11:56
150
Кременчук Ворохта 6/11/2019 23:06 23:08 11:56
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 17,21,23/10/2019 00:54 00:56 14:05
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 25/09-25/10/2019 по непарних (крім 17,21,23/10/2019), при двох непарних 29,31,3,5 00:54 00:56 13:28
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 00:54 00:56 13:28
74
Львів Москва 10/09-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 22:02 22:04 14:30
70
Львів Маріуполь 31/03-26/10/2019 щоденно 08:45 08:47 06:30
70
Львів Маріуполь з 27/10/2019 щоденно 08:45 08:47 06:30
74
Львів, Хмельницький Москва з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 19:35 19:37 14:30
70
Маріуполь Львів 12-20/10/2019 щоденно 10:06 10:08 17:27
70
Маріуполь Львів з 27/10/2019 щоденно 10:06 10:08 17:29
70
Маріуполь Львів 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 12-20/10/2019 10:06 10:08 17:27
73
безпересадковий вагон
Москва Хмельницький 9/09-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 10:18 10:20 12:50
73
Москва Хмельницький, Львів з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 09:46 09:48 17:11
73
Москва Львів 9/09-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 10:18 10:20 17:57
58
Одеса Ковель з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 01:37 01:39 10:50
58
Одеса Ковель 18/09-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 01:37 01:39 10:50
748
(ІНТЕРСІТІ)
Тернопіль Київ 27,29,31/10/2019; 2-30/11, 2-14/12/2019 по парних 07:45 07:46 10:03
748
(ІНТЕРСІТІ)
Тернопіль Київ 1-25/10/2019 по непарних 07:45 07:46 10:03
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів 24/09-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 08:20 08:22 16:26
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 08:18 08:20 16:26
772
безпересадковий вагон
Хмельницький Шостка 31/03-26/10/2019 щоденно 16:59 17:01 01:18
772
безпересадковий вагон
Хмельницький Шостка з 27/10/2019 щоденно 16:59 17:01 01:18
772
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Хмельницький Київ з 27/10/2019 щоденно 16:59 17:01 19:41
772
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Хмельницький Київ 31/03-26/10/2019 щоденно 16:59 17:01 19:41
74
безпересадковий вагон
Хмельницький Москва 10/09-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 22:02 22:04 14:30
807
Хмельницький Вінниця до 26/10/2019 щоденно, крім середи 17:05 17:07 17:26
805
Хмельницький Вінниця до 26/10/2019 щоденно 07:26 07:28 07:48
807
Хмельницький Вінниця з 27/10/2019 щоденно, крім середи 17:05 17:07 17:26
805
Хмельницький Вінниця з 27/10/2019 щоденно 07:26 07:28 07:48
118
("БУКОВИНА")
Чернівці Київ з 27/10/2019 щоденно 05:13 05:15 08:06
118
("БУКОВИНА")
Чернівці Київ до 26/10/2019 щоденно 05:13 05:15 08:06
778
безпересадковий вагон
Шостка Хмельницький 31/03-26/10/2019 щоденно 02:19 02:21 05:13
778
безпересадковий вагон
Шостка Хмельницький з 27/10/2019 щоденно 02:19 02:21 05:13