Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Калинівка-1 (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
150
Івано-Франківськ Кременчук 18/09/2019 02:43 02:45 12:10
144
Івано-Франківськ Київ 17,19/09/2019 02:43 02:45 05:28
380
безпересадковий вагон
Бухарест Київ 27/10/2019 - 8/12/2019 по неділях 05:13 05:15 08:06
380
безпересадковий вагон
Бухарест Київ 31/03/2019 - 20/10/2019 по неділях 05:13 05:15 08:06
890
Вінниця Коростень цілий рік щоденно, крім понеділків; додатково 26/08/2019; відмінено 27/08/2019 14:11 14:13 17:35
806
Вінниця Хмельницький з 31/03/2019 щоденно 08:59 09:01 12:36
808
Вінниця Хмельницький з 31/03/2019 щоденно, крім середи 18:01 18:03 21:43
150
Ворохта Кременчук 2-30/09 (крім 18/09/2019), 2-26/10/2019 по парних 02:43 02:45 12:10
150
Ворохта Кременчук 1-31/08/2019 по непарних 02:43 02:45 12:10
150
Ворохта Кременчук 28,30/10/2019; 1/11-7/12/2019 по непарних 02:43 02:45 12:10
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 3-31/09 (крім 17,19/09/2019), 1-25/10/2019 по непарних 02:43 02:45 05:28
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 2,4,6/08/2019 02:43 02:45 05:43
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 8-30/08/2019 по парних, 1/09/2019 02:43 02:45 05:28
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 27,29,31/10/2019; 2/11-6/12/2019 по парних 02:43 02:45 05:28
118
("БУКОВИНА")
Генічеськ Чернівці 1/06-9/09/2019 щоденно 22:44 22:46 07:57
247
Житомир Одеса з 7/07-15/09/2019 щоденно 01:49 01:51 09:33
868
Жмеринка Київ з 31/03/2019 щоденно 07:29 07:30 11:36
117
безпересадковий вагон
Київ Бухарест 1/11/2018 - 6/12/2019 по п"ятницях 22:44 22:46 22:43
117
безпересадковий вагон
Київ Бухарест 26/07/2018 - 25/10/2019 по п"ятницях 22:44 22:46 22:43
771
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Хмельницький з 31/03/2019 щоденно 02:19 02:21 05:13
867
Київ Жмеринка з 31/03/2019 щоденно 17:49 17:50 19:16
747
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Тернопіль 1-31/08/2019 по непарних; 2-30/09, 2-26/10/2019 по парних 18:54 18:56 22:42
747
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Тернопіль 28,30/10/2019; 1-29/11, 1-13/12/2019 по непарних 18:54 18:56 22:42
117
("БУКОВИНА")
Київ Чернівці до 26/10/2019 щоденно 22:44 22:46 07:57
117
("БУКОВИНА")
Київ Чернівці з 27/10/2019 щоденно 22:44 22:46 07:57
143
Київ Івано-Франківськ 16,18/09/2019 23:06 23:08 11:06
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 28,30/10/2019; 1/11-5/12/2019 по непарних 23:06 23:08 11:56
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 1-31/08/2019 по непарних, 2/09/2019 23:06 23:08 11:56
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 4-30/09 (крім 16,18/09/2019), 2-26/10/2019 по парних 23:06 23:08 11:56
58
Ковель Одеса 31/05-16/09/2019 щоденно; 17/09-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 02:53 02:55 10:08
58
Ковель Одеса з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 02:53 02:55 10:08
887
Коростень Вінниця цілий рік щоденно, крім понеділків; додатково 26/08/2019; відмінено 27/08/2019 11:47 11:49 12:09
150
Кременчук Івано-Франківськ 17/09/2019 23:06 23:08 11:06
150
Кременчук Ворохта 3-31/09 (крім 17/09/2019), 1-25/10/2019 по непарних 23:06 23:08 11:56
150
Кременчук Ворохта 27,29,31/10/2019; 2/11-6/12/2019 по парних 23:06 23:08 11:56
150
Кременчук Ворохта 2-30/08/2019 по парних, 1/09/2019 23:06 23:08 11:56
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 25/09-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 00:54 00:56 13:28
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 00:54 00:56 13:28
74
Львів Москва 10/09-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 22:02 22:04 14:30
74
Львів Москва 18/05-8/09/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 22:02 22:04 14:30
70
Львів Маріуполь 18-22,25-27/08/2019 щоденно 08:45 08:47 06:45
70
Львів Маріуполь з 27/10/2019 щоденно 08:45 08:47 06:30
70
Львів Маріуполь 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 18-22,25-27/08/2019 08:45 08:47 06:30
74
Львів, Хмельницький Москва з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 19:35 19:37 14:30
70
Маріуполь Львів з 27/10/2019 щоденно 10:06 10:08 17:29
70
Маріуполь Львів 31/03-26/10/2019 щоденно 10:06 10:08 17:27
73
безпересадковий вагон
Москва Хмельницький 9/09-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 10:18 10:20 12:50
73
безпересадковий вагон
Москва Хмельницький 19/05-7/09/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 10:18 10:20 12:50
73
Москва Хмельницький, Львів з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 09:46 09:48 17:11
73
Москва Львів 19/05-7/09/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 10:18 10:20 17:57
73
Москва Львів 9/09-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 10:18 10:20 17:57
58
Одеса Ковель з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 01:37 01:39 10:50
58
Одеса Ковель 1/06-17/09/2019 щоденно; 18/09-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 01:37 01:39 10:50
248
Одеса Житомир з 9/07-15/09/2019 щоденно 19:43 19:45 22:07
33025
безпересадковий вагон
Пшемисль Дніпро 10,18,24,26/08/2019 08:45 08:47 19:43
748
(ІНТЕРСІТІ)
Тернопіль Київ 2-30/08/2019 по парних; 1-29/09, 1-25/10/2019 по непарних 07:45 07:46 10:03
748
(ІНТЕРСІТІ)
Тернопіль Київ 27,29,31/10/2019; 2-30/11, 2-14/12/2019 по парних 07:45 07:46 10:03
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів 24/09-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 08:20 08:22 16:26
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 08:18 08:20 16:26
772
безпересадковий вагон
Хмельницький Шостка з 31/03/2019 щоденно 16:59 17:01 01:18
772
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Хмельницький Київ з 31/03/2019 щоденно 16:59 17:01 19:41
74
безпересадковий вагон
Хмельницький Москва 10/09-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 22:02 22:04 14:30
74
безпересадковий вагон
Хмельницький Москва 18/05-8/09/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 22:02 22:04 14:30
805
Хмельницький Вінниця з 31/03/2019 щоденно 07:26 07:28 07:48
807
Хмельницький Вінниця з 15/04/2019 щоденно, крім середи 17:05 17:07 17:26
114
("БУКОВИНА")
Чернівці Генічеськ 30/05-7/09/2019 щоденно 05:13 05:15 00:30
118
("БУКОВИНА")
Чернівці Київ до 26/10/2019 щоденно 05:13 05:15 08:06
118
("БУКОВИНА")
Чернівці Київ з 27/10/2019 щоденно 05:13 05:15 08:06
778
безпересадковий вагон
Шостка Хмельницький з 31/03/2019 щоденно 02:19 02:21 05:13