Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Розклад по станції Миронівка (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
134
Миколаїв Івано-Франківськ 28,29,31/10, 1,3,4,6,7,9,10,12,13,15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30/11, 1,3,4/12/2019 00:46 00:48 13:35
234
Миколаїв Львів 26,29/11, 2,5/12/2019 00:46 00:48 10:49
128
Ковель Харків 1-29/11/2019 по непарних 01:30 01:32 12:14
128
Ковель Харків з 27/10/2019 по непарних (крім 1-29/11/2019), при двох непарних 27,29,1 01:30 01:32 12:12
86
Новоолексіївка Львів з 27/10/2019 по непарних (крім 3,5/12/2019), при двох непарних 29,31,3 01:59 02:01 12:49
42
Трускавець Дніпро з 08/11/2019 щоденно, крім 10-28/11/2019 02:01 02:03 09:28
42
Трускавець Дніпро 27/10-7/11, 10-28/11/2019 щоденно 02:01 02:03 09:38
86
Новоолексіївка Ковель 3,5/12/2019 02:09 02:11 13:36
86
Новоолексіївка Ковель з 27/10/2019 по непарних (крім 3,5/12/2019), при двох непарних 29,31,3 02:09 02:11 13:36
127
Харків Ковель з 28/10/2019 по парних; при двох непарних 28,30,2 02:09 02:11 13:36
86
Новоолексіївка Львів 3,5/12/2019 02:22 02:24 12:49
110
Львів Херсон з 28/10/2019 по парних; при двох непарних 28,30,2; відмінено 24,26,28,30/11, 2,4/12/2019 02:50 02:52 10:54
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Кривий Ріг Київ з 27/10/2019 щоденно 03:39 03:41 04:58
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Запоріжжя Київ з 27/10/2019 щоденно 04:32 04:34 05:52
133
Івано-Франківськ Миколаїв 27,29,30/10, 1,2,4,5,7,8,10,11,13,14,16,17,19,20,22,23,25,26,28,29/11, 1,2,4,5/12/2019 05:31 05:33 17:42
233
Львів Миколаїв 24,27,30/11, 3/12/2019 05:31 05:33 17:42
102
Херсон Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 05:35 05:37 06:56
102
Херсон Київ 2-6/12/2019 щоденно 05:44 05:46 07:08
70
Маріуполь Львів з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 06:34 06:36 17:29
70
Маріуполь Львів 2-6/12/2019 щоденно 06:42 06:44 17:29
116
Бердянськ Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 09:22 09:24 11:00
116
Бердянськ Київ 2-6/12/2019 щоденно 09:22 09:24 11:07
135
Покровськ Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 09:22 09:24 11:00
115
безпересадковий вагон
Дніпро С.петербург 27/10-3/11/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 09:22 09:24 12:21
135
Покровськ Київ 2-6/12/2019 щоденно 09:22 09:24 11:07
162
Миколаїв Київ 2,10,24/11/2019 09:56 10:00 12:32
70
Львів Маріуполь з 27/10/2019 щоденно 12:15 12:17 06:30
161
Київ Миколаїв 3,11,25/11/2019 17:20 17:22 04:46
136
Київ Покровськ з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 20:34 20:36 07:37
136
Київ Покровськ 2-6/12/2019 щоденно 20:34 20:36 07:37
53
безпересадковий вагон
С.петербург Дніпро 27/10-4/11/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 20:34 20:36 03:03
116
Київ Бердянськ з 27/10/2019 щоденно 20:34 20:36 11:45
109
Херсон Львів з 27/10/2019 по непарних; при двох непарних 29,31,3; відмінено 25,27,29/11, 1,3,5/12/2019 21:24 21:26 08:24
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Київ Запоріжжя з 27/10/2019 щоденно 21:36 21:38 07:49
41
Дніпро Трускавець з 27/10/2019 щоденно 21:38 21:40 11:11
86
Ковель Новоолексіївка 2,4,6/12/2019 21:46 21:48 11:15
88
Ковель Новоолексіївка з 28/10/2019 по парних, крім 2,4,6/12/2019, при двох непарних 28,30,2 21:46 21:48 11:15
86
Львів Новоолексіївка 2,4,6/12/2019 21:56 21:58 11:15
86
Львів Новоолексіївка з 28/10/2019 по парних, крім 2,4,6/12/2019, при двох непарних 28,30,2 21:56 21:58 11:15
102
Київ Херсон з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 22:27 22:29 08:50
102
Київ Херсон 2-6/12/2019 щоденно 22:40 22:42 09:19
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Київ Кривий Ріг 2-6/12/2019 щоденно 23:27 23:29 06:10
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Київ Кривий Ріг з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 23:27 23:29 06:10
282
Київ Дніпро 1,8,10,15,17,22,24,29/11, 1,6/12/2019 23:40 23:42 06:12