Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Розклад по станції Миронівка (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
134
Миколаїв Івано-Франківськ до 28/03/2020 щоденно, крім 13,16,19,22,25,28/02, 2,5,8,11,14,17,20,23,26/03 00:46 00:48 13:35
187
Дніпро Ковель 14-28/03/2020 по парних 00:56 00:58 11:18
128
Ковель Харків до 27/03/2020 по непарних; при двох непарних 27,29,1,3; відмінено 29/02/2020 01:25 01:27 12:12
128
Ковель Харків з 29/03/2020 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3 01:32 01:34 12:12
86
Новоолексіївка Львів 29,31/03/2020; 2/04-20/09/2020 щоденно; з 21/09/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 01:52 01:54 12:52
86
Новоолексіївка Львів до 27/03/2020 по непарних (крім 11,13,15,17,23,25,27/03/2020), при двох непарних 29,31,3 01:59 02:01 12:50
86
Новоолексіївка Львів 11,13,15,17,23,25,27/03/2020 01:59 02:01 12:50
42
Трускавець Дніпро до 28/03/2020 щоденно 02:05 02:07 09:32
42
Трускавець Дніпро з 29/03/2020 щоденно 02:12 02:14 09:35
88
Новоолексіївка Ковель до 27/03/2020 по непарних (крім 11,13,15,17,23,25,27/03/2020 ), при двох непарних 29,31,3 02:23 02:25 13:36
88
Новоолексіївка Ковель з 29/03/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 02:23 02:25 13:36
127
Харків Ковель 6-20/02/2020 по парних 02:23 02:25 13:36
88
Новоолексіївка Ковель 11,13,15,17,23,25,27/03/2020 02:23 02:25 13:36
127
Харків Ковель до 28/03/2020 по парних (крім 6-20/02/2020); при двох непарних 28,30,2,4 02:23 02:25 13:36
127
Харків Ковель з 30/03/2020 по парних; при двох непарних 28,30,2,4 02:23 02:25 13:36
110
Львів Херсон до 28/03/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 03:05 03:07 11:30
110
Львів Херсон 30/03-29/10/2020 щоденно; з 30/10/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2; відмінено 4,6,14,16,20,22,24,26,28/04, 2,4,6,10,12,14/05/2020 03:05 03:07 11:26
76
Кривий Ріг Київ з 29/03/2020 щоденно 03:39 03:41 04:58
76
Кривий Ріг Київ до 28/03/2020 щоденно 03:39 03:41 04:56
188
Ковель Дніпро 13-27/03/2020 по непарних 04:30 04:32 11:32
134
Миколаїв Івано-Франківськ з 30/03/2020 щоденно, крім 1,4,7,10,13,16/04, 24,27,30/09, 3,6,9,12,15,18,21,24,27,30/10, 2,5,8,11,14,17,20,23,26,29/11, 2,5,8/12/2020 05:05 05:07 18:47
133
Івано-Франківськ Миколаїв 22,23,25,26/03/2020 05:21 05:23 16:46
133
Івано-Франківськ Миколаїв до 28/03/2020 щоденно, крім 11,14,17,20,23,26,29/02, 3,6,9,12,15,18,21,22,23,24,25,26,27/03 05:21 05:23 16:46
102
Херсон Київ до 28/03/2020 щоденно 05:35 05:37 06:56
102
Херсон Київ 29/03-29/05/2020 та з 15/09/2020 щоденно 05:35 05:37 06:58
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Запоріжжя Київ з 29/03/2020 щоденно, крім 14,15/04/2020 05:49 05:51 07:04
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Запоріжжя Київ 14,15/04/2020 05:49 05:51 07:04
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Запоріжжя Київ до 28/03/2020 щоденно 05:50 05:52 07:08
70
Маріуполь Львів з 29/03/2020 щоденно 06:34 06:36 17:35
70
Маріуполь Львів до 28/03/2020 щоденно, крім 10-16, 23-27/03/2020 06:34 06:36 17:35
70
Маріуполь Львів 10-16, 23-27/03/2020 щоденно 06:39 06:41 17:35
116
("МАЯК")
Бердянськ Київ до 28/03/2020 щоденно, крім 10-16, 23-27/03/2020 09:22 09:24 11:00
116
("МАЯК")
Бердянськ Київ з 29/03/2020 щоденно 09:22 09:24 11:04
135
("МАЯК")
Покровськ Київ з 29/03/2020 щоденно 09:22 09:24 11:04
135
("МАЯК")
Покровськ Київ до 28/03/2020 щоденно, крім 10-16, 23-27/03/2020 09:22 09:24 11:00
135
("МАЯК")
Покровськ Київ 10-16, 23-27/03/2020 щоденно 09:29 09:31 11:00
116
("МАЯК")
Бердянськ Київ 10-16, 23-27/03/2020 щоденно 09:29 09:31 11:00
176
Кривий Ріг Київ 30/03/2020 10:08 10:10 12:36
70
Львів Маріуполь 10-17, 23-27/03/2020 щоденно 12:15 12:17 06:30
70
Львів Маріуполь до 28/03/2020 щоденно, крім 10-17, 23-27/03/2020 12:15 12:17 06:30
70
Львів Маріуполь з 1/06/2020 щоденно 12:18 12:20 06:30
70
Львів Маріуполь 29/03-31/05/2020 щоденно 12:18 12:20 06:30
101
Херсон Київ 30/05-14/09/2020 щоденно 16:24 16:26 19:06
260
Лисичанськ Дніпро, Київ 31/03, 2,6,8,12,16,20,22,26,28/04/2020 17:21 17:23 20:23
260
Лисичанськ Дніпро, Київ 4/04-22/05/2020 по парних, крім 6,8,12,16,20,22,26,28/04/2020 17:21 17:23 20:23
134
Івано-Франківськ Миколаїв з 29/03/2020 щоденно, крім 30/03, 2,5,8,11,14,17/04, 25,28/09, 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28,31/10, 3,6,9,12,15,18,21,24,27,30/11, 3,6,9/12/2020 18:45 18:47 07:27
136
("МАЯК")
Київ Покровськ 10-16, 23-27/03/2020 щоденно 20:34 20:36 07:31
116
("МАЯК")
Київ Бердянськ до 28/03/2020 щоденно 20:34 20:36 11:46
116
("МАЯК")
Київ Бердянськ з 29/03/2020 щоденно 20:34 20:36 11:46
136
("МАЯК")
Київ Покровськ з 29/03/2020 щоденно 20:34 20:36 07:31
136
("МАЯК")
Київ Покровськ до 28/03/2020 щоденно, крім 10-16, 23-27/03/2020 20:34 20:36 07:31
102
Київ Херсон 29/05-13/09/2020 щоденно 21:02 21:04 05:33
102
Київ Херсон 29/03-28/05/2020 та з 14/09/2020 щоденно 21:02 21:04 07:54
109
Херсон Львів до 27/03/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 21:24 21:26 08:38
109
Херсон Львів 29/03, 31/03-30/10/2020 щоденно; з 31/10/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3; відмінено 5,7,15,17,21,23,25,27,29/04, 3,5,7,11,13,15/05/2020 21:24 21:26 08:38
88
Ковель Новоолексіївка з 30/03/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 21:29 21:31 09:57
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Київ Запоріжжя до 28/03/2020 щоденно 21:36 21:38 07:49
41
Дніпро Трускавець до 28/03/2020 щоденно 21:38 21:40 11:03
41
Дніпро Трускавець з 29/03/2020 щоденно 21:38 21:40 11:07
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Київ Запоріжжя з 29/03/2020 щоденно, крім 14/04/2020 21:39 21:41 07:49
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Київ Запоріжжя 14/04/2020 21:39 21:41 07:10
88
Ковель Новоолексіївка 10,12,14,16,24,26/03/2020 21:46 21:48 11:15
88
Ковель Новоолексіївка до 28/03/2020 по парних, крім 10,12,14,16,24,26/03/2020; при двох непарних 28,30,2 21:46 21:48 11:15
86
Львів Новоолексіївка до 28/03/2020 по парних (крім 10,12,14,16,24,26/03/2020); при двох непарних 28,30,2 21:56 21:58 11:15
86
Львів Новоолексіївка 10,12,14,16,24,26/03/2020 21:56 21:58 11:15
86
Львів Новоолексіївка 30/03/2020, 1/04-19/09/2020 щоденно; з 20/09/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2; 21:56 21:58 10:46
102
Київ Херсон до 28/03/2020 щоденно, крім 10-16, 23-27/03/2020 22:24 22:26 08:50
102
Київ Херсон 10-16, 23-27/03/2020 щоденно 22:30 22:32 08:50
76
Київ Кривий Ріг до 28/03/2020 щоденно, крім 10-16, 23-27/03/2020 23:25 23:27 06:23
76
Київ Кривий Ріг 10-16, 23-27/03/2020 щоденно 23:25 23:27 06:23
76
Київ Кривий Ріг з 29/03/2020 щоденно 23:25 23:27 06:23
260
Київ, Дніпро Лисичанськ 30/03/2020; 1/04-21/05/2020 по непарних 23:38 23:40 19:50