Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Розклад по станції Острог (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
98
Ковель Київ з 27/10/2019 щоденно 00:50 00:52 05:51
97
Київ Ковель з 27/10/2019 щоденно 02:46 02:48 07:32
268
Ковель Київ з 17/10/2019 по 2,4,7 дням тижня 04:29 04:31 10:55
46
Лисичанськ Ужгород з 27/10/2019 щоденно, крім 19-23/11, 1-5/12/2019 04:41 04:43 14:23
46
Лисичанськ Ужгород 1-5/12/2019 щоденно 04:41 04:43 14:23
46
Лисичанськ Ужгород 19-23/11/2019 щоденно 04:41 04:43 14:23
267
Київ Ковель з 28/10/2019 по 1,3,5 дням тижня 04:52 04:54 08:33
13
Солотвино Київ з 9/11/2019 щоденно 05:06 05:08 10:46
13
Солотвино-2 Київ 30/10-5/11, 8/11/2019 щоденно 05:06 05:08 10:46
13
Чоп Київ 6,7/11/2019 05:06 05:08 10:46
45
Ужгород Лисичанськ з 27/10/2019 щоденно 06:02 06:04 04:15
86
Новоолексіївка Ковель 3,5/12/2019 08:34 08:36 13:36
86
Новоолексіївка Ковель з 27/10/2019 по непарних (крім 3,5/12/2019), при двох непарних 29,31,3 08:34 08:36 13:36
127
Харків Ковель з 28/10/2019 по парних; при двох непарних 28,30,2 08:34 08:36 13:36
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне 2-6/12/2019 щоденно 13:49 13:51 14:35
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 13:49 13:51 14:35
86
Ковель Новоолексіївка 2,4,6/12/2019 14:40 14:42 11:15
88
Ковель Новоолексіївка з 28/10/2019 по парних, крім 2,4,6/12/2019, при двох непарних 28,30,2 14:40 14:42 11:15
122
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 16:06 16:08 07:18
122
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв 2-6/12/2019 щоденно 16:06 16:08 07:18
128
Ковель Харків 1-29/11/2019 по непарних 18:56 18:58 12:14
128
Ковель Харків з 27/10/2019 по непарних (крім 1-29/11/2019), при двох непарних 27,29,1 18:56 18:58 12:12
885
Київ Рівне з 27/10/2019 щоденно 19:30 19:31 20:18
886
Рівне Шепетівка з 27/10/2019 щоденно 21:29 21:41 22:48
13
Київ Солотвино з 8/11/2019 щоденно 22:45 22:47 13:10
13
Київ Солотвино-2 27/10-4/11, 7/11/2019 щоденно 22:45 22:47 13:00
13
Київ Чоп 5,6/11/2019 22:45 22:47 08:30