Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Кривин (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
98
Ковель Київ 1-13/11/2021 щоденно 01:09 01:11 05:51
98
Ковель Київ до 30/10/2021 щоденно 01:09 01:11 05:51
98
Ковель Київ 31/10/2021; з 14/11/2021 щоденно 01:09 01:11 05:51
97
Київ Ковель до 30/10/2021 щоденно 02:03 02:29 07:37
97
Київ Ковель з 31/10/2021 щоденно 02:03 02:29 07:37
244
Рахів Київ з 14/11/2021 по парних, при двох непарних 30,1,4 03:56 03:58 08:48
43
Івано-Франківськ Чернігів 5/08-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 03:56 03:58 12:43
244
Рахів Київ 18/06-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,1,4 03:56 03:58 08:48
244
Рахів Київ 4-12/11/2021 по парних 03:56 03:58 08:48
43
Івано-Франківськ Київ, Чернігів 31/10/2021; з 15/11/2021 по непарних 03:56 03:58 12:25
43
Івано-Франківськ Київ, Чернігів 3-13/11/2021 по непарних 03:56 03:58 12:25
46
Лисичанськ Ужгород з 31/10/2021 щоденно 04:19 04:21 14:34
46
Лисичанськ Ужгород 16/04-30/10/2021 щоденно, крім 9,10,13-17,20-24,27-30/09, 1,4-8,11-13,15,18-22,25-27/10/2021 04:19 04:21 14:34
46
Лисичанськ Ужгород 9,10,13-17,20-24,27-30/09, 1,4-8,11-13,15,18-22,25-27/10/2021 щоденно 04:19 04:21 14:34
58
Одеса Ковель 6/09-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:36 05:38 10:50
58
Одеса Ковель з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:36 05:38 10:50
13
Солотвино Київ з 20/09/2021 щоденно 05:59 06:01 10:44
13
Солотвино Київ 28/03-19/09/2021 щоденно 05:59 06:01 10:44
114
Чоп Київ з 20/09/2021 щоденно 05:59 06:01 10:44
45
Ужгород Лисичанськ з 31/10/2021 щоденно 06:24 06:26 04:15
45
Ужгород Лисичанськ 28/03-30/10/2021 щоденно 06:24 06:26 04:15
88
Новоолексіївка Ковель з 14/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 08:23 08:25 13:36
88
Новоолексіївка Ковель 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 08:23 08:25 13:36
88
Новоолексіївка Ковель 2-12/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 08:25 08:27 13:36
134
Миколаїв Рахів 15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30/09, 1,3,4,6,10,12,16/10/2021 11:37 11:39 23:30
134
Рахів Миколаїв 15,17,18,20,21,23,24,26,27,29,30/09, 2,3,5,6,8,12,14,18/10/2021 12:32 12:34 05:58
88
Ковель Новоолексіївка з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 14:59 15:01 11:20
88
Ковель Новоолексіївка 7/07-29/10/2021 по непарних (крім 19,21,23/09/2021), при двох непарних 29,1,3 14:59 15:01 10:17
88
Ковель Новоолексіївка 23/09/2021 14:59 15:01 10:37
88
Ковель Новоолексіївка 19,21/09/2021 14:59 15:01 10:27
885
Київ Рівне з 28/03/2021 по п'ятницях, суботах, неділях 19:05 19:06 20:18
886
Рівне Шепетівка з 28/03/2021 по п'ятницях, суботах, неділях 22:05 22:06 22:50
113
Київ Чоп з 19/09/2021 щоденно 22:28 22:30 09:23
13
Київ Солотвино 28/03-18/09/2021 щоденно 22:28 22:30 13:52
13
Київ Солотвино з 19/09/2021 щоденно 22:28 22:30 11:19
58
Ковель Одеса 5/09-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3 22:56 22:58 10:08
58
Ковель Одеса з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3 22:56 22:58 10:08
43
Чернігів Івано-Франківськ 6/08-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 23:56 23:58 05:43
44
Чернігів, Київ Вано-Франківськ 1/11/2021; з 4/11/2021 по парних 23:56 23:58 05:43
243
Київ Рахів з 31/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 23:56 23:58 10:00
243
Київ Рахів 17/06-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 23:56 23:58 10:00