Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2021-2022 роки


Розклад по станції Кривин (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
231
Івано-Франківськ Дніпро 3,7,11,15,19/01/2022 21:07 21:09 10:42
231
Івано-Франківськ Запоріжжя 5,9,13,17,21/01/2022 21:07 21:09 13:22
43
Івано-Франківськ Київ цілий рік по непарних, при двох непарних 29,31,1 03:57 03:59 08:48
43
Івано-Франківськ Київ, Чернігів цілий рік по парних (крім 4,10,16/01/2022), при двох непарних 30,2,4 03:57 03:59 12:25
43
Івано-Франківськ Київ, Чернігів 4,10,16/01/2022 03:57 03:59 12:25
231
Дніпро Івано-Франківськ 4,8,12,16,20/01/2022 07:04 07:06 13:13
232
Запоріжжя Івано-Франківськ 6,10,14,18/01/2022 07:04 07:06 13:13
97
Київ Ковель цілий рік щоденно 02:00 02:02 07:23
885
Київ Рівне цілий рік по п'ятницях, суботах, неділях 19:04 19:05 20:17
13
Київ Солотвино з 15/12/2021 щоденно 22:28 22:30 10:40
43
Київ Івано-Франківськ до 16/02/2022 по парних (крім 6,8,10,16/01/2022), при двох непарних 30,1,2 23:56 23:58 08:10
43
Київ Івано-Франківськ 6,8,10,16/01/2022 23:56 23:58 08:10
43
Київ Івано-Франківськ з 18/02/2022 по парних, при двох непарних 30,1,2 23:56 23:58 07:30
98
Ковель Київ цілий рік щоденно 01:09 01:11 05:51
78
Ковель Одеса 13/12/2021-29/05/2022, з 13/09/2022 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3; 1/06-12/09/2022 щоденно 22:56 22:58 09:56
88
Ковель Новоолексіївка цілий рік по непарних та 31/10/2022 (крім 1/11/2022), при двох непарних 29,1,3 14:59 15:01 11:05
46
Лисичанськ Ужгород цілий рік щоденно, крім 22-25/03/2022 03:48 03:50 13:20
88
Новоолексіївка Ковель з 18/02/2022 по парних та 1/11/2022 (крім 2/11/2022), при двох непарних 30,2,4 08:18 08:20 13:34
88
Новоолексіївка Ковель до 16/02/2022 по парних, при двох непарних 30,2,4 08:18 08:20 13:34
78
Одеса Ковель 14/12/2021-30/05/2022, з 14/09/2022 по парних, при двох непарних 28,30,2; 2/06-13/09/2022 щоденно 05:09 05:20 10:50
886
Рівне Шепетівка цілий рік по п'ятницях, суботах, неділях 22:05 22:06 23:00
46
Сватове Ужгород 22, 23,24,25/03/2022 03:48 03:50 13:20
13
Солотвино Київ 17-26/02/2022 щоденно 05:42 05:44 10:42
13
Солотвино Київ 16/12/2021-16/02/2022 щоденно 05:41 05:43 10:42
13
Солотвино Київ з 27/02/2022 щоденно 05:42 05:44 10:42
13
Солотвино Київ з 27/02/2022 щоденно 05:41 05:43 10:42
45
Ужгород Лисичанськ 5,7,9,15/01/2022 06:32 06:34 04:15
45
Ужгород Лисичанськ цілий рік щоденно, крім 5,7,9,15/01, 20-23/03/2022 06:32 06:34 04:15
45
Ужгород Сватове 20,21,22,23/03/2022 06:32 06:34 02:45
44
Чернігів, Київ Івано-Франківськ з 17/02/2022 по непарних, при двох непарних 29,31,3 23:56 23:58 07:30
44
Чернігів, Київ Івано-Франківськ до 15/02/2022 по непарних, при двох непарних 29,31,3 23:56 23:58 08:10