Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Біла Церква (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
134
Рахів Миколаїв 3,4,6,7,9,10,12,13,15,16,22,24,25,27,28,30,31/08; 2,3,5,6,8,9,11,12,14/09/2021 17:50 17:52 05:58
134
Івано-Франківськ Миколаїв 18,19,21/08/2021 17:50 17:52 05:58
70
Львів Маріуполь 3/07-31/08/2021 щоденно 11:18 11:20 06:30
70
Львів Маріуполь з 31/10/2021 щоденно 11:18 11:20 06:30
70
Львів Маріуполь 1/09-30/10/2021 щоденно 11:18 11:20 06:30
109
Херсон Львів 5/08-15/09/2021 щоденно, крім 1,7/09/2021; 16/09-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 22:22 22:24 08:38
109
Херсон Львів з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 22:33 22:35 08:38
42
Трускавець Дніпро 28/03-30/10/2021 щоденно 01:16 01:18 09:35
42
Трускавець Дніпро з 31/10/2021 щоденно 01:16 01:18 09:35
188
Ковель Миколаїв 8/07-10/09/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 20:31 20:33 10:13
88
Ковель Новоолексіївка 7/07-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 20:31 20:33 10:17
3
Ужгород Запоріжжя 29/03-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 01:36 01:38 10:18
3
Ужгород Запоріжжя з 31/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 01:36 01:38 10:18
4
Запоріжжя Ужгород 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 22:59 23:01 11:06
4
Запоріжжя Ужгород з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 22:59 23:01 11:06
41
Дніпро Трускавець з 31/10/2021 щоденно 22:23 22:25 11:07
41
Дніпро Трускавець 28/03-30/10/2021 щоденно 22:32 22:34 11:07
86
Львів Новоолексіївка 1/11-11/12/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 20:45 20:47 11:20
88
Ковель Новоолексіївка з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 20:31 20:33 11:20
86
Львів Новоолексіївка 12/09-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 20:45 20:47 11:20
110
Львів Херсон з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 02:21 02:23 11:27
86
Львів Новоолексіївка 11/06-11/09/2021 щоденно 20:45 20:47 11:35
110
Львів Херсон 4/08-14/09/2021 щоденно, крім 6/09/2021; 15/09-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 02:21 02:23 11:42
298
Миколаїв Київ 27/05-12/09/2021 щоденно, крім 2-6/08, 17,18/08/2021 11:05 11:07 12:36
298
Миколаїв Київ 17,18/08/2021 11:05 11:07 12:36
298
Миколаїв Київ 2-6/08/2021 щоденно 11:05 11:07 12:44
86
Львів Бердянськ 11/06-11/09/2021 щоденно 20:45 20:47 13:00
86
Новоолексіївка Львів 31/10/2021; 2/11-12/12/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 02:59 03:01 13:00
6
Херсон Ужгород 19/06-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 01:12 01:14 13:30
6
Херсон Ужгород 31/10/2021; з 3/11/2021 по непарних 01:12 01:14 13:30
88
Новоолексіївка Ковель 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 03:18 03:20 13:36
88
Новоолексіївка Ковель з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 03:18 03:20 13:36
187
Миколаїв Ковель 15/05-11/09/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 03:18 03:20 13:36
5
Ужгород Херсон 18/06-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 03:56 03:58 14:02
5
Ужгород Херсон з 2/11/2021 по парних 03:56 03:58 14:02
86
Новоолексіївка Львів 12/06-12/09/2021 щоденно 05:46 05:48 15:40
86
Новоолексіївка Львів 13/09-29/10/2021 по непарних 05:46 05:48 15:40
186
Бердянськ Львів 12/06-12/09/2021 щоденно 05:46 05:48 15:40
70
Маріуполь Львів з 31/10/2021 щоденно 07:37 07:39 17:39
70
Маріуполь Львів 25/04-30/10/2021 щоденно 07:37 07:39 17:39
134
Миколаїв Івано-Франківськ 16,17,19/08/2021 06:20 06:25 18:47
134
Миколаїв Рахів 2,4,5,7,8,10,11,13,14,20,22,23,25,26,28,29,31/08; 1,3,4,6,7,9,10,12/09/2021 06:20 06:25 23:30