Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Розклад по станції Печанівка (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
870
Шепетівка Київ з 27/10/2019 щоденно 04:53 04:54 09:42
127
Харків Ковель з 28/10/2019 по парних; при двох непарних 28,30,2 06:39 06:41 13:36
86
Новоолексіївка Ковель з 27/10/2019 по непарних (крім 3,5/12/2019), при двох непарних 29,31,3 06:39 06:41 13:36
86
Новоолексіївка Ковель 3,5/12/2019 06:39 06:41 13:36
13
Чоп Київ 6,7/11/2019 07:00 07:02 10:46
13
Солотвино-2 Київ 30/10-5/11, 8/11/2019 щоденно 07:00 07:02 10:46
13
Солотвино Київ з 9/11/2019 щоденно 07:00 07:02 10:46
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне 2-6/12/2019 щоденно 11:41 11:43 14:35
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 11:41 11:43 14:35
861
Київ Шепетівка з 27/10/2019 по суботах та неділях 12:36 12:37 13:47
862
Шепетівка Київ з 27/10/2019 по суботах та неділях 16:16 16:18 21:14
88
Ковель Новоолексіївка з 28/10/2019 по парних, крім 2,4,6/12/2019, при двох непарних 28,30,2 16:44 16:46 11:15
86
Ковель Новоолексіївка 2,4,6/12/2019 16:44 16:46 11:15
885
Київ Рівне з 27/10/2019 щоденно 17:04 17:05 20:18
122
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 18:21 18:23 07:18
122
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв 2-6/12/2019 щоденно 18:21 18:23 07:18
13
Київ Солотвино-2 27/10-4/11, 7/11/2019 щоденно 20:52 20:54 13:00
13
Київ Чоп 5,6/11/2019 20:52 20:54 08:30
13
Київ Солотвино з 8/11/2019 щоденно 20:52 20:54 13:10
128
Ковель Харків з 27/10/2019 по непарних (крім 1-29/11/2019), при двох непарних 27,29,1 20:57 20:59 12:12
128
Ковель Харків 1-29/11/2019 по непарних 20:57 20:59 12:14
869
Київ Шепетівка з 27/10/2019 по п"ятницях 21:29 21:30 22:28