Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Фастів-1 (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
887
Ворожба Фастів з 28/03/2021 щоденно 00:27 00:27
139
Київ Кам'янець-Подільський 31/10/2021; з 3/11/2021 по непарних 00:56 00:58 09:05
139
Київ Кам'янець-Подільський 17/06-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 00:56 00:58 09:05
140
Кам'янець-Подільський Київ 1/11/2021; з 4/11/2021 по парних 03:51 03:53 04:47
140
Кам'янець-Подільський Київ 18/06-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,1,4 03:51 03:53 04:47
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ з 29/05-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 04:35 04:37 05:30
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ з 31/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 04:35 04:37 05:30
142
Львів Бахмут 31/10 ; 2,3,5,6,8,9,11,12,14,15,17,18,20,21,23,24,26,27,29,30/11; 2,3,5,6,8,9/12/2021 04:43 04:45 18:55
142
Львів Бахмут 15,16,18,19,21,22,24,25,30/09; 1,3,7,9,10,12,13,15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30/10/2021 04:43 04:45 18:55
142
Львів Бахмут 27,28/09/2021 04:43 04:45 19:45
142
Львів Бахмут 4,6/10/2021 04:43 04:45 19:45
358
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Рахів, Тернопіль Київ з 31/10/2021 щоденно 05:37 05:39 06:40
358
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Рахів, Тернопіль Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 05:37 05:39 06:40
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Лисичанськ Хмельницький з 20/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 06:35 06:37 11:19
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Куп'янск-Вузл. Хмельницький 6/10/2021 06:35 06:37 11:25
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Лисичанськ Хмельницький 10/06-30/10/2021 по парних (крім 20,22,24,28,30/09, 6,8,12/10/2021), при двох непарних 30,2,4 06:35 06:37 11:25
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Лисичанськ Хмельницький 2-18/11/2021 по парних 06:35 06:37 11:19
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Сватове Хмельницький 20,22,24,28,30/09, 8,12/10/2021 06:35 06:37 11:25
50
("КОБЗАР")
Трускавець Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 06:54 06:56 07:54
50
("КОБЗАР")
Трускавець Київ з 31/10/2021 щоденно 06:54 06:56 07:54
118
("БУКОВИНА")
Чернівці Чернігів 5/08-30/10/2021 щоденно 07:03 07:05 11:22
118
("БУКОВИНА")
Чернівці Чернігів з 31/10/2021 щоденно 07:03 07:05 11:42
870
Шепетівка Київ з 28/03/2021 по суботах, неділях, понеділках 08:22 08:35 09:42
897
Конотоп Фастів з 28/06/2021 по 1,5 днях тижня 09:44 09:44
114
Чоп Київ з 20/09/2021 щоденно 09:49 09:51 10:44
13
Солотвино Київ з 20/09/2021 щоденно 09:49 09:51 10:44
13
Солотвино Київ 28/03-19/09/2021 щоденно 09:49 09:51 10:44
897
Конотоп Калинівка з 26/06/2021 по 6,7 днях тижня 09:44 09:54 11:59
146
("ДУНАЙ")
Ізмаїл Київ 28/03-4/10/2021 щоденно 09:58 10:00 10:52
146
("ДУНАЙ")
Ізмаїл Київ з 31/10/2021 щоденно 09:58 10:00 10:52
146
("ДУНАЙ")
Ізмаїл Київ 5-30/10/2021 щоденно 09:58 10:00 10:52
796
Гайворон Київ 6-30/10/2021 по 3,6,1 днях тижня 09:58 10:00 10:52
688
безпересадковий вагон
Березине Київ 28/03-30/10/2021 по суботах та неділях 09:58 10:00 10:52
688
безпересадковий вагон
Березине Київ з 31/10/2021 по суботах та неділях 09:58 10:00 10:52
868
Жмеринка Київ з 28/03/2021 щоденно 10:19 10:29 11:37
868
Гречани Київ з 27/04/2021 щоденно 10:46 10:56 12:06
885
Київ Рівне з 28/03/2021 по п'ятницях, суботах, неділях 13:28 13:30 20:18
142
Бахмут Львів 16,17,19,20,22,23,25/09; 1,2,8,10,11,13,14,16,17,19,20,22,23,25,26,28,29/10/2021 14:28 14:30 04:32
142
Бахмут Львів 1,3,4,6,7,9,10,12,13/11/2021 14:28 14:30 04:32
142
Бахмут Львів 31/10; 15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30,31/11 ; 1,3,4,6,7/12/2021 14:28 14:30 04:32
142
Бахмут Львів 5,7/10/2021 14:28 14:30 04:32
142
Бахмут Львів 26,28,29/09, 4/10/2021 14:28 14:30 04:32
867
Київ Жмеринка з 28/03/2021 щоденно 14:56 15:06 19:15
884
Фастів Зернове з 1/09/2021 щоденно 15:52 22:56
357
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Київ Тернопіль, Рахів з 31/10/2021 щоденно 15:55 15:57 08:48
357
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Київ Тернопіль, Рахів 11/06-30/10/2021 щоденно 15:55 15:57 08:42
867
Київ Гречани з 26/04/2021 щоденно 16:28 16:30 23:57
898
Фастів Конотоп з 25/06/2021 по 2,5 днях тижня 18:02 22:40
898
Калинівка Конотоп з 26/06/2021 по 6,7 днях тижня 17:51 18:02 22:40
113
Київ Чоп з 19/09/2021 щоденно 18:12 18:14 09:23
13
Київ Солотвино 28/03-18/09/2021 щоденно 18:12 18:14 13:52
13
Київ Солотвино з 19/09/2021 щоденно 18:12 18:14 11:19
772
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Хмельницький Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 18:40 18:42 19:36
772
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Хмельницький Київ з 31/10/2021/2021 щоденно 18:40 18:42 19:36
145
безпересадковий вагон
Київ Березине з 5/11/2021 по п"ятницях та суботах 18:45 18:47 11:06
145
("ДУНАЙ")
Київ Ізмаїл з 31/10/2021 щоденно 18:45 18:47 10:44
145
безпересадковий вагон
Київ Березине 2/04-30/10/2021 по п"ятницях та суботах 18:45 18:47 11:06
145
("ДУНАЙ")
Київ Ізмаїл 28/03-30/10/2021 щоденно 18:45 18:47 10:44
118
("БУКОВИНА")
Чернігів Чернівці з 31/10/2021 щоденно 20:58 21:00 07:57
117
("БУКОВИНА")
Чернігів Чернівці 6/08-30/10/2021 щоденно 20:58 21:00 07:57
49
("КОБЗАР")
Київ Трускавець 28/03-30/10/2021 щоденно 21:07 21:09 08:07
49
("КОБЗАР")
Київ Трускавець з 31/10/2021 щоденно 21:07 21:09 08:07
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 21:16 21:18 12:02
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 21:16 21:18 12:02
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Лисичанськ з 21/11/2021 по непарних , при двох непарних 29,1,3 21:55 21:57 13:50
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Лисичанськ 1-19/11/2021 по непарних 21:55 21:57 13:50
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Лисичанськ 11/06-29/10/2021 по непарних (крім 19,21,23,27,29/09, 5,7,11/10/2021), при двох непарних 29,1,3 21:56 21:58 13:50
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Сватове 19,21,23,27,29/09, 7,11/10/2021 21:56 21:58 12:18
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Куп'янск-Вузл. 5/10/2021 21:56 21:58 10:41
882
Славутич Фастів з 28/03/2021 по неділях 22:31 22:31