Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Боярка (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
897
Конотоп Фастів з 28/06/2021 по 1,5 днях тижня 09:03 09:04 09:44
897
Конотоп Калинівка з 26/06/2021 по 6,7 днях тижня 09:03 09:04 11:59
870
Шепетівка Київ з 31/10/2021 по суботах, неділях, понеділках 09:12 09:13 09:42
868
Жмеринка Київ з 28/03/2021 щоденно 11:09 11:10 11:37
868
Гречани Київ з 31/10/2021 щоденно 11:38 11:39 12:06
885
Київ Рівне з 31/10/2021 по п'ятницях, суботах, неділях 12:46 12:47 20:18
867
Київ Жмеринка з 28/03/2021 щоденно 14:15 14:16 19:15
867
Київ Гречани з 31/10/2021 щоденно 15:46 15:47 23:57
884
Фастів Зернове з 31/10/2021 щоденно 16:32 16:33 22:56
898
Фастів Конотоп з 25/06/2021 по 2,5 днях тижня 18:43 18:44 22:40
898
Калинівка Конотоп з 26/06/2021 по 6,7 днях тижня 18:43 18:44 22:40
882
Славутич Фастів з 31/10/2021 по неділях 21:49 21:50 22:31
887
Ворожба Фастів з 31/10/2021 щоденно 23:50 23:51 00:27