Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Бердичів (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
58
Ковель Одеса 5/09-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3 01:20 01:22 10:08
58
Ковель Одеса з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3 01:20 01:22 10:08
58
Одеса Ковель 6/09-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 02:41 02:43 10:50
58
Одеса Ковель з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 02:41 02:43 10:50
88
Новоолексіївка Ковель з 14/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:51 05:53 13:36
88
Новоолексіївка Ковель 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:51 05:53 13:36
88
Новоолексіївка Ковель 2-12/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:51 05:53 13:36
870
Шепетівка Київ з 28/03/2021 по суботах, неділях, понеділках 06:01 06:03 09:42
29
Ужгород Київ 30/04-30/10/2021 щоденно 08:08 08:10 10:11
29
Ужгород Київ з 31/10/2021 щоденно 08:08 08:10 10:11
114
Чоп Київ з 20/09/2021 щоденно 08:22 08:24 10:44
13
Солотвино Київ 28/03-19/09/2021 щоденно 08:22 08:24 10:44
13
Солотвино Київ з 20/09/2021 щоденно 08:22 08:24 10:44
134
Миколаїв Рахів 15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30/09, 1,3,4,6,10,12,16/10/2021 09:09 09:11 23:30
887
Коростень Вінниця з 7/05/2021 щоденно, крім понеділків 10:40 10:42 12:11
134
Рахів Миколаїв 15,17,18,20,21,23,24,26,27,29,30/09, 2,3,5,6,8,12,14,18/10/2021 15:13 15:15 05:58
890
Вінниця Коростень з 28/03/2021 щоденно, крім понеділків 15:18 15:20 17:35
885
Київ Рівне з 28/03/2021 по п'ятницях, суботах, неділях 15:55 15:57 20:18
88
Ковель Новоолексіївка 19,21/09/2021 17:41 17:43 10:27
88
Ковель Новоолексіївка з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 17:41 17:43 11:20
88
Ковель Новоолексіївка 23/09/2021 17:41 17:43 10:37
88
Ковель Новоолексіївка 7/07-29/10/2021 по непарних (крім 19,21,23/09/2021), при двох непарних 29,1,3 17:41 17:43 10:17
13
Київ Солотвино з 19/09/2021 щоденно 20:02 20:04 11:19
13
Київ Солотвино 28/03-18/09/2021 щоденно 20:02 20:04 13:52
113
Київ Чоп з 19/09/2021 щоденно 20:02 20:04 09:23
879
Коростень Козятин з 13/06/2021 по неділях 20:28 20:30 21:02
29
Київ Ужгород 30/04-30/10/2021 щоденно 23:31 23:33 09:19
29
Київ Ужгород з 31/10/2021 щоденно 23:31 23:33 09:19