Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Коростень (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
142
Львів Бахмут 18,19,21,22,24,25,27,28,30/10/2021 00:35 00:55 18:55
142
Львів Бахмут 31/10; 2,3,5,6,8,9,11,12,14,15,17,18,20,21,23,24,26,27,29,30/11; 2,3,5,6,8,9/12/2021 00:35 00:55 18:55
46
Лисичанськ Ужгород 4-8,11-13,15,18-22,25-27/10/2021 щоденно 01:01 01:03 14:34
46
Лисичанськ Ужгород з 31/10/2021 щоденно 01:01 01:03 14:34
46
Лисичанськ Ужгород 16/04-30/10/2021 щоденно, крім 18-22,25-27/10/2021 01:01 01:03 14:34
98
Ковель Київ до 30/10/2021 щоденно 03:54 03:56 05:51
98
Ковель Київ 31/10/2021; з 14/11/2021 щоденно 03:54 03:56 05:51
98
Ковель Київ 1-13/11/2021 щоденно 03:54 03:56 05:51
43
Івано-Франківськ Київ, Чернігів 31/10/2021; з 15/11/2021 по непарних 06:38 06:40 12:25
244
Рахів Київ з 14/11/2021 по парних, при двох непарних 30,1,4 06:38 06:40 08:48
244
Рахів Київ 18/06-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,1,4 06:38 06:40 08:48
43
Івано-Франківськ Київ, Чернігів 3-13/11/2021 по непарних 06:38 06:40 12:25
244
Рахів Київ 4-12/11/2021 по парних 06:38 06:40 08:48
43
Івано-Франківськ Чернігів 5/08-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 06:38 06:40 12:43
705
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Пшемисль 31/10-11/12/2021 щоденно 07:29 07:30 12:32
705
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Пшемисль 10-30/10/2021 щоденно 07:29 07:30 12:32
887
Коростень Вінниця з 31/10/2021 щоденно, крім понеділків 08:20 12:14
887
Коростень Вінниця 7/05-30/10/2021 щоденно, крім понеділків 08:20 12:11
877
Коростень Житомир 10/05-25/10/2021 по понеділках 08:35 10:03
877
Коростень Житомир з 1/11/2021 по понеділках 08:35 10:03
45
Ужгород Лисичанськ з 31/10/2021 щоденно 09:24 09:26 04:15
45
Ужгород Лисичанськ 28/03-30/10/2021 щоденно 09:24 09:26 04:15
744
(ІНТЕРСІТІ+)
Львів Київ, Дарниця з 1/11/2021 щоденно, крім 3,7 днів тижня 09:43 09:44 11:43
744
(ІНТЕРСІТІ+)
Львів Київ, Дарниця 16/06-30/10/2021 щоденно, крім 3,7 днів тижня 09:43 09:44 11:43
878
Житомир Коростень 29/03-25/10/2021 по понеділках 14:30 14:30
878
Житомир Коростень з 1/11/2021 по понеділках 14:38 14:38
890
Вінниця Коростень 28/03-30/10/2021 щоденно, крім понеділків 17:35 17:35
890
Вінниця Коростень з 31/10/2021 щоденно, крім понеділків 17:35 17:35
874
Коростень Велідники з 5/11/2021 по п'ятницях 17:50 19:46
874
Коростень Велідники 11/06-29/10/2021 по п'ятницях; додатково 13,23/10/2021; відмінено 15,22/10/2021 17:50 19:46
142
Бахмут Львів 1,3,4,6,7,9,10,12,13/11/2021 18:04 18:25 04:32
142
Бахмут Львів 31/10; 15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30,31/11; 1,3,4,6,7/12/2021 18:04 18:25 04:32
142
Бахмут Львів 17,19,20,22,23,25,26,28,29/10/2021 18:04 18:25 04:32
879
Коростень Козятин 13/06-24/10/2021 по неділях 18:05 21:02
879
Коростень Козятин з 31/10/2021 по неділях 18:05 21:02
743
(ІНТЕРСІТІ+)
Дарниця, Київ Львів 15/06-29/10/2021 щоденно, крім 2,6 днів тижня 19:06 19:07 22:51
743
(ІНТЕРСІТІ+)
Дарниця, Київ Львів з 31/10/2021 щоденно, крім 2,6 днів тижня 19:06 19:07 22:51
44
Чернігів, Київ Вано-Франківськ 1/11/2021; з 4/11/2021 по парних 20:59 21:01 05:43
243
Київ Рахів з 31/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 20:59 21:01 10:00
243
Київ Рахів 17/06-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 20:59 21:01 10:00
43
Чернігів Івано-Франківськ 6/08-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 20:59 21:01 05:43
239
Київ Ужгород 13,16,22,29/10/2021 22:10 22:12 10:55
705
(ІНТЕРСІТІ+)
Пшемисль Київ 10-30/10/2021 щоденно 22:24 22:25 23:57
33017
(ІНТЕРСІТІ+)
Пшемисль Київ 31/10-11/12/2021 щоденно 22:24 22:25 23:57
97
Київ Ковель до 30/10/2021 щоденно 23:20 23:22 07:37
97
Київ Ковель з 31/10/2021 щоденно 23:20 23:22 07:37