Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Харків-Пас. (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
100
Мінськ Запоріжжя 28/10-6/12/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 00:19 00:41 08:25
100
безпересадковий вагон
Мінськ Бердянськ 2/06-21/09/2019 щоденно 01:24 01:46 11:50
100
Мінськ Запоріжжя 22/09-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 01:24 01:46 06:17
100
Мінськ Запоріжжя, Новоолексіївка 2/06-21/09/2019 щоденно 01:24 01:46 09:52
369
Баку Київ з 3/08/2019 по суботах 02:08 02:42 11:34
142
Бахмут Львів 1,3,4,5,8-12,15-19,22-26,29/09/2019 03:36 04:01 04:30
142
Бахмут Львів до 26/10/2019 щоденно, крім 18-22,26-29/08/2019, 1,3,4,5,8-12,15-19,22-26,29/09/2019 03:36 04:01 04:30
142
Бахмут Львів 18-22,26-29/08/2019 щоденно 03:36 04:01 04:30
142
Бахмут Львів з 27/10/2019 щоденно 03:36 04:01 04:30
73
Москва Курская Кривий Ріг з 27/10/2019 щоденно 03:23 04:13 13:38
73
безпересадковий вагон
Москва Кур. Дніпро з 27/10/2019 щоденно 03:23 04:13 09:32
96
Маріуполь Харків 28,30/10/2019; 1/11-7/12/2019 по непарних 04:30 04:30
96
Маріуполь Харків 1-31/08/2019 по непарних; 2/09-26/10/2019 по парних 04:31 04:31
369
безпересадковий вагон
Баку Дніпро з 3/08/2019 по суботах 02:08 05:13 10:36
73
Москва Курская Кривий Ріг до 26/10/2019 щоденно 04:23 05:13 14:35
73
безпересадковий вагон
Москва Кур. Дніпро до 26/10/2019 щоденно 04:23 05:13 10:36
100
Запоріжжя Мінськ 28/10-8/12/2019 по парних, при двох непарних 30,1,4 04:52 05:20 23:50
96
Маріуполь Бахмут 2-30/08/2019 по парних; 1/09-25/10/2019 по непарних 04:31 05:27 09:55
96
Маріуполь Бахмут 27,29,31/10/2019; 2/11-6/12/2019 по парних 04:30 05:27 09:55
140
Лисичанськ Дніпро з 31/03/2019 щоденно 05:07 05:37 10:28
64
("ОБЕРІГ")
Київ Харків з 27/10/2019 щоденно 05:57 05:57
264
безпересадковий вагон
Одеса Харків 15/06-2/09/2019 щоденно 05:57 05:57
64
("ОБЕРІГ")
Київ Харків 31/03-26/10/2019 щоденно 05:57 05:57
82
("ХАРКІВ")
Новоолексіївка Харків з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:59 05:59
82
("ХАРКІВ")
Новоолексіївка Харків 16/09-26/10/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:59 05:59
116
безпересадковий вагон
Бердянськ Мінськ 2/06-22/09/2019 щоденно 05:50 06:17 23:50
100
Новоолексіївка,запоріжжя Мінськ 2/06-22/09/2019 щоденно 05:50 06:17 23:50
100
Запоріжжя Мінськ 24/09-26/10/2019 по парних, при двох непарних 30,1,4 05:50 06:17 23:50
729
(ІНТЕРСІТІ)
Харків Генічеськ 13/06-1/09/2019 щоденно, крім вівторка 06:26 13:27
143
Харків С.петербург з 1/04/2019 по непарних; при двох непарних 27,29,1 06:45 12:21
124
Київ Костянтинівка до 26/10/2019 щоденно 06:42 07:08 12:01
124
Київ Костянтинівка з 27/10/2019 щоденно 06:42 07:08 12:01
725
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 1,2,5-9,12-16,19-23,27-30/08, 2-6,9-13,16-20,23-27,30/09/2019 щоденно 07:22 12:11
725
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 1,2,5-9,12-16,19-23,27-30/08, 2-6,9-13,16-20,23-27,30/09/2019 07:22 12:07
719
(РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКСПРЕС)
Харків Київ з 31/03/2019 щоденно (крім 5,7-9,12-16,19,21-23,27-30/08, 2,4-6,9-13,16,18-20,23-27,30/09/2019); відмінено 1,15,29/10, 12,26/11/2019 07:31 14:25
719
(РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКСПРЕС)
Харків Київ 5,7-9,12-16,19,21-23,27-30/08, 2,4-6,9-13,16,18-20,23-27,30/09/2019 щоденно 07:31 14:29
19
Москва Харків з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 07:51 07:51
272
Одеса Харків 1/08-31/08/2019 по непарних; 2-22/09/2019 по парних 08:02 08:02
138
Хмельницький Лисичанськ до 26/10/2019 щоденно 07:52 08:20 13:45
138
Хмельницький Лисичанськ з 27/10/2019 щоденно 07:52 08:20 13:45
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 23/04-1/10/2019 щоденно; 2-26/10/2019 по парних 08:21 08:21
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 28,30/10/2019; з 1/11/2019 по непарних 08:21 08:21
17
("МРІЯ")
Чоп Харків 16,18,20/09/2019 08:39 08:39
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків 26/04-26/10/2019 по парних, крім 16,18,20/09/2019; при двох непарних 30,1,2,4 08:39 08:39
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 30,1,2,4 08:39 08:39
8
Одеса Харків 31/03-26/10/2019 щоденно 08:48 08:48
8
Одеса Харків з 27/10/2019 щоденно 08:48 08:48
19
Москва Харків 2/04-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 08:51 08:51
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків з 31/03/2019 щоденно 09:00 09:00
776
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Харків з 1/04/2019 щоденно 09:00 09:00
797
Харків Запоріжжя з 31/03/2019 щоденно, крім вівторка; відмінено 13/06-1/09/2019 09:20 13:43
252
Одеса-Кривий Ріг,дніпро,харків 1-21/09/2019 по непарних; 8-30/08/2019 по парних 09:57 09:57
82
безпересадковий вагон
Новоолексіївка Полтава 28/10-6/12/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:59 10:05 12:38
19
безпересадковий вагон
Москва Полтава з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 07:51 10:05 12:38
375
Херсон Харків з 27/10/2019 щоденно 10:08 10:08
375
Херсон Харків до 26/10/2019 щоденно 10:08 10:08
19
безпересадковий вагон
Москва Полтава 2/04-26/10/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 08:51 10:17 12:35
82
безпересадковий вагон
Новоолексіївка Полтава 16/09-26/10/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:59 10:17 12:35
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 11:16 11:16
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків 3/06-31/08/2019 непарних, при двох непарних 29,31,3,5 11:16 11:16
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Львів Харків 17,19/09/2019 11:16 11:16
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків 5/04-25/10/2019 по непарних (крім 3/06-31/08, 17,19/09/2019), при двох непарних 29,31,3,5 11:16 11:16
722
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків з 31/03/2019 щоденно 11:34 11:34
1
Івано-Франківськ Костянтинівка з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 11:16 11:37 15:55
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 26/04-26/10/2019 по парних (крім 2/06-30/08, 18/09/2019), при двох непарних 28,30,2 11:16 11:37 15:55
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 2/06-30/08/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 11:16 11:37 15:55
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 18/09/2019 11:16 11:37 15:55
128
Ковель Харків з 1/04/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 12:12 12:12
140
Дніпро Лисичанськ з 31/03/2019 щоденно, крім 26,27,30/09, 2,3,4,7,8,9,10,15,16,17/10/2019 11:49 12:19 20:10
140
Дніпро Лисичанськ 8,9,10/10/2019 11:52 12:19 20:10
140
Дніпро Лисичанськ 26/09/2019 11:52 12:19 20:10
140
Дніпро Лисичанськ 27,30/09, 2,3,4,7,15,16,17/10/2019 11:52 12:19 20:10
212
Новоолексіївка Харків 14/06-1/09/2019 щоденно, крім 26,27/06/2019 12:34 12:34
46
Лисичанськ Ужгород 15-20/09/2019 щоденно 12:04 12:37 14:00
46
Лисичанськ Ужгород з 27/10/2019 щоденно 12:04 12:37 14:23
46
Лисичанськ Ужгород 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 23,26/08, 15-20/09/2019 12:04 12:37 14:23
46
Лисичанськ Ужгород 23,26/08/2019 12:04 12:37 14:23
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ з 31/03/2019 щоденно 13:15 18:00
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 25/09-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 13:28 13:28
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 13:28 13:28
271
Харків Одеса 1/09-21/09/2019 по непарних, 2/08-30/08/2019 по парних 13:36 06:46
234
Одеса Харків 1/08-1/09/2019 по непарних, крім 31/08/2019 13:45 13:45
211
Харків Новоолексіївка 14/06-1/09/2019 щоденно 13:45 21:19
822
Запоріжжя Харків з 10/06//2019 щоденно, крім середи та 26,27,30/09, 3,4,7,8,10,15,17/10/2019 14:15 14:15
822
Запоріжжя Харків 26/09/2019 14:26 14:26
822
Запоріжжя Харків 8,10/10/2019 14:26 14:26
822
Запоріжжя Харків 27,30/09, 3,4,7,15,17/10/2019 14:29 14:29
233
Харків Одеса 2/08-2/09/2019 по парних, крім 1/09/2019 14:43 05:03
205
Покровськ Харків з 27/10/2019 по п'ятницях та неділях 14:49 14:49
205
Покровськ Харків 1/09-25/10/2019 по п'ятницях та неділях, крім 27/09, 4,11,18,25/10/2019; додатково 24,26/08/2019 14:49 14:49
142
Львів Бахмут з 27/10/2019 щоденно 14:25 14:50 19:00
142
Львів Бахмут до 26/10/2019 щоденно 14:25 14:50 19:00
821
Харків Запоріжжя з 10/06/2019 щоденно, крім середи та 1/10/2019 15:06 19:52
821
Харків Запоріжжя 1/10/2019 15:06 19:52
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 15:10 10:30
17
("МРІЯ")
Харків Чоп 15,17,19/09/2019 15:10 10:06
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 31/03-25/10/2019 по непарних, крім 15,17,19/09/2019; при двох непарних 29,31,1,3 15:10 10:30
127
Харків Ковель з 2/04/2019 по парних; при двох непарних 28,30,2 15:17 13:36
96
Бахмут Маріуполь 28,30/10/2019; 1/11-7/12/2019 по непарних 15:25 16:25 06:30
95
Харків Маріуполь 24,28,30/08/2019 по парних; 1/09-25/10/2019 по непарних, крім 1/10/2019 16:25 06:30
95
Харків Маріуполь 18,20,22,26/08/2019 16:25 06:45
96
Бахмут Маріуполь 19,21,25,27/08/2019 15:25 16:25 06:45
95
Харків Маріуполь 1/10/2019 16:25 06:30
95
Харків Маріуполь 27,29,31/10/2019; 2/11-6/12/2019 по парних 16:25 06:30
96
Бахмут Маріуполь 23,29,31/08/2019; 2/09-26/10/2019 по парних 15:25 16:25 06:30
205
Харків Покровськ з 27/10/2019 по п'ятницях та неділях 16:44 22:07
205
Харків Покровськ 1/09-25/10/2019 по п'ятницях та неділях, крім 27/09, 4,11,18,25/10/2019; додатково 24,26/08/2019 16:44 22:07
251
Харків,дніпро,кривий Ріг- Одеса 2-20/09/2019 по парних; 7-31/08/2019 по непарних 17:00 12:04
59
("ЧАЙКА")
Харків Одеса 27,29,31/10/2019; з 2/11/2019 по парних 17:04 06:08
59
("ЧАЙКА")
Харків Одеса 25/04-30/09/2019 щоденно; 1-25/10/2019 по непарних 17:04 06:08
82
Новоолексіївка Харків 1/06-15/09/2019 щоденно 17:05 17:05
262
Бердянськ Харків 8/06-8/09/2019 щоденно 18:06 18:06
724
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків з 31/03/2019 щоденно 18:13 18:13
721
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ з 31/03/2019 щоденно 18:38 23:27
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів 4/04-26/10/2019 по парних (крім 2/06-2/09, 16,18/09/2019), при двох непарних 28,30,2,4 18:44 14:17
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 18:44 14:17
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів 26/08/2019 18:44 14:17
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів 2/06-2/09/2019 парних (крім 26/08/2019), при двох непарних 28,30,2,4 18:44 14:17
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Львів 16,18/09/2019 18:44 07:39
798
Запоріжжя Харків з 31/03/2019 щоденно, крім вівторка та 26,27,30/09, 2,3,4,7,9,10,16,17/10/2019; відмінено 13/06-1/09/2019 19:20 19:20
798
Запоріжжя Харків 9,10/10/2019 19:23 19:23
798
Запоріжжя Харків 27,30/09, 2,3,4,7,16,17/10/2019 19:23 19:23
798
Запоріжжя Харків 26/09/2019 19:23 19:23
375
Харків Херсон з 27/10/2019 щоденно 19:39 13:39
375
Харків Херсон до 26/10/2019 щоденно 19:39 13:32
82
безпересадковий вагон
Новоолексіївка Полтава 2/06-14/09/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 17:05 19:39 22:37
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів 24/09-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 20:09 16:26
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 20:09 16:26
138
Лисичанськ Хмельницький з 27/10/2019 щоденно 20:29 20:54 11:45
138
Лисичанськ Хмельницький до 26/10/2019 щоденно 20:29 20:54 11:45
53
С.петербург Харків з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 20:54 20:54
775
безпересадковий вагон
Харків Херсон з 31/03/2019 щоденно 21:07 14:27
775
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Харків Київ з 31/03/2019 щоденно 21:07 05:34
20
Харків Москва з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3; будьте уважні, двері вагонів зачиняються о 20:46, потім митний і паспортний контроль! 21:16 09:52
92
безпересадковий вагон
Полтава Москва з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3; будьте уважні, двері вагонів по ст.харків зачиняються о 20:46, потім митний і паспортний контроль 19:50 21:16 09:52
2
Костянтинівка Івано-Франківськ 25/05-25/10/2019 по непарних (крім 17/09/2019), при двох непарних 29,31,3 20:58 21:18 13:08
2
Костянтинівка Івано-Франківськ з 27/10/2019 по непарних , при двох непарних 29,31,3 20:58 21:18 13:08
2
Костянтинівка Івано-Франківськ 17/09/2019 20:58 21:18 15:13
730
(ІНТЕРСІТІ)
Генічеськ Харків 13/06-1/09/2019 щоденно, крім вівторка 21:32 21:32
7
Харків Одеса з 27/10/2019 щоденно 21:50 09:13
7
Харків Одеса 31/03-26/10/2019 щоденно 21:50 09:13
261
Харків Бердянськ 7/06-7/09/2019 щоденно 22:14 07:20
20
Харків Москва 1/04-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3; будьте уважні, двері вагонів зачиняються о 21:46, потім митний і паспортний контроль! 22:16 09:52
92
безпересадковий вагон
Полтава Москва 1/04-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3; будьте уважні, двері вагонів по ст.харків зачиняються о 21:46, потім митний і паспортний контроль 20:22 22:16 09:52
124
Костянтинівка Київ до 26/10/2019 щоденно 22:15 22:41 08:16
124
Костянтинівка Київ з 27/10/2019 щоденно 22:15 22:41 08:33
106
безпересадковий вагон
Дніпро Москва Кур. з 27/10/2019 щоденно 21:45 22:44 11:25
74
Кривий Ріг Москва Курская з 27/10/2019 щоденно 21:45 22:44 11:25
45
Ужгород Лисичанськ 31/03-26/10/2019 щоденно 22:07 22:45 04:15
45
Ужгород Лисичанськ з 27/10/2019 щоденно 22:07 22:45 04:15
726
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків з 31/03/2019 щоденно 22:47 22:47
63
безпересадковий вагон
Харків Одеса 14/06-1/09/2019 щоденно 23:16 16:43
63
("ОБЕРІГ")
Харків Київ з 27/10/2019 щоденно 23:16 06:14
63
("ОБЕРІГ")
Харків Київ 2/08-26/10/2019 щоденно 23:16 06:14
106
безпересадковий вагон
Дніпро Баку з 5/08/2019 по понеділках, крім 12/08/2019 22:45 23:26 04:10
370
Київ Баку з 5/08/2019 по понеділках, крім 12/08/2019 22:40 23:26 04:10
370
Київ Баку 12/08/2019 22:40 23:26 04:10
106
безпересадковий вагон
Дніпро Баку 12/08/2019 22:45 23:26 04:10
92
безпересадковий вагон
Полтава Новоолексіївка 1/04-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 20:22 23:34 07:15
81
("ХАРКІВ")
Харків Новоолексіївка з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 23:34 07:15
81
("ХАРКІВ")
Харків Новоолексіївка 8/05-14/09/2019 щоденно; 15/09-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 23:34 07:15
92
безпересадковий вагон
Полтава Новоолексіївка 27/10-5/12/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 19:50 23:34 07:15
720
(РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКСПРЕС)
Київ Харків з 31/03/2019 щоденно; відмінено 6,20/08, 3,17/09, 1,15,29/10, 12,26/11/2019 23:42 23:42
106
безпересадковий вагон
Дніпро Москва Кур. 5/08-26/10/2019 щоденно 22:45 23:44 11:25
74
Кривий Ріг Москва Курская 5/08-26/10/2019 щоденно 22:45 23:44 11:25