Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Харків-Пас. (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
142
Бахмут Львів 31/10; 15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30,31/11 ; 1,3,4,6,7/12/2021 03:36 04:01 04:32
142
Бахмут Львів 16,17,19,20,22,23,25/09; 1,2,8,10,11,13,14,16,17,19,20,22,23,25,26,28,29/10/2021 03:36 04:01 04:32
142
Бахмут Львів 26,28,29/09, 4/10/2021 03:36 04:01 04:32
142
Бахмут Львів 5,7/10/2021 03:36 04:01 04:32
142
Бахмут Львів 1,3,4,6,7,9,10,12,13/11/2021 03:36 04:01 04:32
78
Маріуполь Харків з 31/10/2021 по 2,4,7 днях тижня 04:04 04:04
78
Маріуполь Харків 11/04-28/10/2021 по 2,4,7 днях тижня 04:04 04:04
64
("ОБЕРІГ")
Київ Харків 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:35 05:35
719
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 28,29,30/09, 1,2,5/10/2021 05:54 11:11
64
("ОБЕРІГ")
Київ Харків 2-18/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:58 05:58
64
("ОБЕРІГ")
Київ Харків з 20/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:58 05:58
82
("ХАРКІВ")
Новоолексіївка Харків 15/09-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 06:06 06:06
82
("ХАРКІВ")
Новоолексіївка Харків з 31/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 06:06 06:06
793
Харків Дніпро 20-24,27-29/09/2021 щоденно 06:51 10:37
793
Харків Дніпро 18/05-12/10/2021 щоденно, крім 20-24,27-31/09, 5,7/10/2021 06:51 10:30
793
Харків Дніпро 5,7/10/2021 06:51 10:47
725
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 1-13/11/2021 щоденно 07:15 12:11
725
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 27-30/09, 1,4,5/10/2021 щоденно 07:15 12:07
725
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 28/03-30/10/2021 щоденно, крім 27-30/09, 1,4,5/10/2021 07:15 12:03
725
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 31/10/2021; з 14/11/2021 щоденно 07:15 12:03
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Куп'янск-Вузл. 5/10/2021 07:52 08:20 10:41
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Лисичанськ 1-19/11/2021 по непарних 07:52 08:20 13:50
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Сватове 19,21,23,27,29/09, 7,11/10/2021 07:52 08:20 12:18
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Лисичанськ 11/06-29/10/2021 по непарних (крім 19,21,23,27,29/09, 5,7,11/10/2021), при двох непарних 29,1,3 07:52 08:20 13:50
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Лисичанськ з 21/11/2021 по непарних , при двох непарних 29,1,3 07:52 08:20 13:50
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 31/10/2021 08:34 08:34
270
Одеса Харків 20,22,26,28,30/09, 4,6,10,12,14/10/2021 08:34 08:34
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 1/09-29/10/2021 по непарних 08:34 08:34
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків 2-12/11/2021 по парних 08:41 08:41
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,1,2,4 08:41 08:41
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків з 14/11/2021 по парних , при двох непарних 30,1,2,4 08:41 08:41
270
Одеса Лисичанськ з 1/11/2021 по непарних 08:34 09:15 15:34
270
Одеса Лисичанськ 2/09-30/10/2021 по парних (крім 20,22,26,28,30/09, 4,6,10,12,14/10/2021) 08:34 09:15 15:34
252
Миколаїв Харків 1/11-11/12/2021 по непарних 09:45 09:45
252
Миколаїв Харків 6/09-30/10/2021 по парних 09:57 09:57
796
Дніпро Харків 29/06-13/10/2021 щоденно, крім 5,6,7 днів тижня 10:02 10:02
8
("ПАЛЬМІРА")
Одеса Харків з 31/10/2021 щоденно 10:05 10:05
8
("ПАЛЬМІРА")
Одеса Харків 1/05-30/10/2021 щоденно 10:05 10:05
796
Дніпро Лиман 2/07-10/10/2021 по 5,6,7 днях тижня 10:02 10:22 13:11
22
Трускавець Харків 31/10, з 3/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 10:48 10:48
22
Трускавець Харків 29/03-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 10:48 10:48
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків 1-19/11/2021 по непарних 11:12 11:12
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків 11/04-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 11:12 11:12
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків 31/10, з 21/11/2021 по непарних , при двох непарних 29,31,3 11:12 11:12
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 2-18/11/2021 по парних 11:12 11:35 15:50
722
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 31/10/2021; з 14/11/2021 щоденно 11:35 11:35
1
Івано-Франківськ Костянтинівка з 20/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 11:12 11:35 15:50
722
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 28/03-30/10/2021 щоденно 11:35 11:35
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 10/04-30/10/2021 по парних (крім 4,6/10/2021), при двох непарних 28,30,2 11:12 11:35 15:50
722
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 1-13/11/2021 щоденно 11:40 11:40
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 4,6/10/2021 11:12 11:40 15:36
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 27,29/09/2021 12:30 10:22
46
Лисичанськ Ужгород з 31/10/2021 щоденно 12:06 12:39 14:34
46
Лисичанськ Ужгород 9,10,13-17,20-24,27-30/09, 1,4-8,11-13,15,18-22,25-27/10/2021 щоденно 12:06 12:39 14:34
46
Лисичанськ Ужгород 16/04-30/10/2021 щоденно, крім 9,10,13-17,20-24,27-30/09, 1,4-8,11-13,15,18-22,25-27/10/2021 12:06 12:39 14:34
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 28/03-30/10/2021 щоденно, крім 6-10,13-17,20-24/09/2021; відмінено 27-30/09, 1,4,5/10/2021 13:09 17:56
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 31/10/2021; з 25/11/2021 щоденно 13:09 17:56
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 1-24/11/2021 щоденно 13:09 18:05
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 6-10,13-17,20-24/09/2021 щоденно 13:09 17:56
142
Львів Бахмут 31/10 ; 2,3,5,6,8,9,11,12,14,15,17,18,20,21,23,24,26,27,29,30/11; 2,3,5,6,8,9/12/2021 14:21 14:48 18:55
142
Львів Бахмут 15,16,18,19,21,22,24,25,30/09; 1,3,7,9,10,12,13,15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30/10/2021 14:21 14:48 18:55
142
Львів Бахмут 4,6/10/2021 14:21 14:48 19:45
242
Одеса Харків 8-30/09/2021 по парних, крім 14,16/09/2021 14:59 14:59
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 31/10/2021; з 15/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 15:10 10:22
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 1-13/11/2021 по непарних 15:10 10:22
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 29/03-29/10/2021 по непарних (крім 27,29/09/2021), при двох непарних 29,31,1,3 15:10 10:22
242
Одеса Харків 14,16/09/2021 15:19 15:19
142
Львів Бахмут 27,28/09/2021 15:15 15:38 19:45
77
Харків Маріуполь 9/04-29/10/2021 по 1,3,5 днях тижня, крім 17/09/2021 16:23 06:30
78
Харків Маріуполь з 1/11/2021 по 1,3,5 днях тижня 16:23 06:30
77
Харків Маріуполь 17/09/2021 16:23 06:30
251
Харків Миколаїв 2/11-10/12/2021 по парних 17:10 06:55
251
Харків Миколаїв 5/09-31/10/2021 по непарних 17:10 06:55
241
Харків Одеса 9/09-1/10/2021 по непарних 17:36 08:54
724
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 1-24/11/2021 щоденно 18:10 18:10
724
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 31/10/2021; з 25/11/2021 щоденно 18:10 18:10
724
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 28/03-30/10/2021 щоденно, крім 6-10,13-17,20-24/09/2021; відмінено 27-30/09, 1,4,5/10/2021 18:10 18:10
724
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 6-10,13-17,20-24/09/2021 щоденно 18:14 18:14
795
Лиман Дніпро 26/06-10/10/2021 по 5,6,7 днях тижня 18:11 18:31 22:10
795
Харків Дніпро 29/06-12/10/2021 щоденно, крім 5,6,7 днів тижня 18:31 22:10
721
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 1-13/11/2021 щоденно 18:35 23:37
721
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 31/10/2021; з 14/11/2021 щоденно 18:35 23:29
721
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 18:35 23:29
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів 2-12/11/2021 по парних 18:40 14:22
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів з 14/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 18:40 14:22
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів 10/04-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 18:40 14:22
21
Харків Трускавець з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 20:13 14:33
21
Харків Трускавець 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 20:13 14:33
2
Костянтинівка Івано-Франківськ 5,7/10/2021 20:44 21:07 13:08
2
Костянтинівка Івано-Франківськ 31/10/2021; з 15/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 20:44 21:07 13:13
2
Костянтинівка Івано-Франківськ 11/04-29/10/2021 по непарних (крім 5,7/10/2021), при двох непарних 29,31,3 20:44 21:07 13:08
2
Костянтинівка Івано-Франківськ 1-13/11/2021 по непарних 20:44 21:07 13:20
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Сватове Хмельницький 20,22,24,28,30/09, 8,12/10/2021 20:35 21:14 11:25
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Лисичанськ Хмельницький 10/06-30/10/2021 по парних (крім 20,22,24,28,30/09, 6,8,12/10/2021), при двох непарних 30,2,4 20:35 21:14 11:25
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Лисичанськ Хмельницький 2-18/11/2021 по парних 20:35 21:14 11:19
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Куп'янск-Вузл. Хмельницький 6/10/2021 20:35 21:14 11:25
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Лисичанськ Хмельницький з 20/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 20:35 21:14 11:19
7
("ПАЛЬМІРА")
Харків Одеса з 31/10/2021 щоденно 21:36 09:21
7
("ПАЛЬМІРА")
Харків Одеса 28/03-30/10/2021 щоденно 21:36 09:21
81
("ХАРКІВ")
Харків Новоолексіївка з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 22:01 05:42
81
("ХАРКІВ")
Харків Новоолексіївка 14/09-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 22:01 05:42
794
Дніпро Харків 18/05-12/10/2021 щоденно 22:16 22:16
59
("ЧАЙКА")
Харків Одеса 2/09-30/10/2021 по парних 22:40 12:10
270
Лисичанськ Одеса 31/10/2021; з 2/11/2021 по парних 22:11 22:40 12:18
269
Лисичанськ Одеса 1/09-29/10/2021 по непарних (крім 21,23,27,29/09, 1,5,7,11,13,15/10/2021) 22:11 22:40 12:10
269
Харків Одеса 21,23,27,29/09, 1,5,7,11,13,15/10/2021 22:40 12:10
45
Ужгород Лисичанськ з 31/10/2021 щоденно 22:07 22:45 04:15
45
Ужгород Лисичанськ 28/03-30/10/2021 щоденно 22:07 22:45 04:15
726
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 28/03-30/10/2021 щоденно 22:50 22:50
726
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 31/10/2021; з 14/11/2021 щоденно 22:50 22:50
726
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 1-13/11/2021 щоденно 22:55 22:55
63
("ОБЕРІГ")
Харків Київ з 15/11/2021 по непарних , при двох непарних 29,1,3 23:11 06:03
63
("ОБЕРІГ")
Харків Київ 1-13/11/2021 по непарних 23:11 06:06
63
("ОБЕРІГ")
Харків Київ 15/04-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 23:11 06:03
720
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 27,28,29,30/09, 1,4/10/2021 23:39 23:39