Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Харків-Пас. (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 20/06/2019 11:16 11:37 15:55
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 2/06-10/08/2019 по парних (крім 20/06/2019), при двох непарних 28,30,2 11:16 11:37 15:55
1
Івано-Франківськ Костянтинівка з 26/04/2019 по парних (крім 2/06-10/08/2019), при двох непарних 28,30,2 11:16 11:37 15:55
369
Баку Київ з 6/04/2019 по суботах 02:08 02:42 11:34
369
безпересадковий вагон
Баку Дніпро з 6/04/2019 по суботах 02:08 05:13 10:36
96
Бахмут Маріуполь 1-31/08, 1/11-7/12/2019 по непарних; 2/06-30/07, 2/09-30/10/2019 по парних 15:25 16:25 06:30
142
Бахмут Львів 26/06, 2,3,4/07/2019 03:40 04:01 04:30
142
Бахмут Львів з 31/03/2019 щоденно, крім 24,26/06, 1,2,3,4,11,15,16,17/07, 31/07, 1,4-8,11-15,18-22,26-29/08/2019 03:36 04:01 04:30
142
Бахмут Львів 31/07, 1,4-8,11-15,18-22,26-29/08/2019 щоденно 03:36 04:01 04:30
142
Бахмут Львів 16/07/2019 03:36 04:01 04:30
142
Бахмут Львів 11,15,17/07/2019 03:36 04:01 04:30
142
Бахмут Львів 24/06, 1/07/2019 03:39 04:01 04:30
262
Бердянськ Харків 8/06-8/09/2019 щоденно 18:06 18:06
116
безпересадковий вагон
Бердянськ Мінськ 4,5,6/08/2019 05:50 06:17 23:50
116
безпересадковий вагон
Бердянськ Мінськ 2/06-22/09/2019 щоденно, крім 4,5,6/08/2019 05:50 06:17 23:50
730
(ІНТЕРСІТІ)
Генічеськ Харків 13/06-1/09/2019 щоденно, крім вівторка 21:32 21:32
106
безпересадковий вагон
Дніпро Баку з 1/04/2019 по понеділках, крім 24/06,12/08/2019 22:45 23:26 04:10
106
безпересадковий вагон
Дніпро Баку 12/08/2019 22:45 23:26 04:10
106
безпересадковий вагон
Дніпро Баку 24/06/2019 22:45 23:26 04:10
140
Дніпро Лисичанськ з 31/03/2019 щоденно 11:49 12:19 20:10
106
безпересадковий вагон
Дніпро Москва Кур. з 31/03/2019 щоденно 22:45 23:44 11:25
822
Запоріжжя Харків з 10/06//2019 щоденно, крім середи та 27/06/2019 14:15 14:15
822
Запоріжжя Харків 27/06/2019 14:18 14:18
798
Запоріжжя Харків з 31/03/2019 щоденно, крім вівторка; відмінено 13/06-1/09/2019 19:20 19:20
100
Запоріжжя Мінськ 1/04-1/06/2019 та з 24/09-8/12/2019 по парних, при двох непарних 30,1,4 05:50 06:17 23:50
370
Київ Баку 24/06/2019 22:40 23:26 04:10
370
Київ Баку 12/08/2019 22:40 23:26 04:10
370
Київ Баку з 1/04/2019 по понеділках, крім 24/06,12/08/2019 22:40 23:26 04:10
726
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків з 31/03/2019 щоденно 22:47 22:47
724
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків з 31/03/2019 щоденно, крім 18,19/06/2019 18:13 18:13
722
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків з 31/03/2019 щоденно 11:34 11:34
724
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 18,19/06/2019 18:20 18:20
776
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Харків 9-12/07/2019 09:10 09:10
776
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Харків з 1/04/2019 щоденно, крім 8-12/07/2019 09:00 09:00
64
("ОБЕРІГ")
Київ Харків 11,15,17/07/2019 06:01 06:01
64
("ОБЕРІГ")
Київ Харків з 31/03/2019 щоденно, крім 11,15,17/07/2019 05:57 05:57
720
(РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКСПРЕС)
Київ Харків з 31/03/2019 щоденно (крім 11,15,16,17/07/2019); відмінено 11,25/06, 9,23/07, 6,20/08, 3,17/09, 1,15,29/10, 12,26/11/2019 23:42 23:42
720
(РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКСПРЕС)
Київ Харків 11,15,16,17/07/2019 23:46 23:46
124
Київ Костянтинівка 8,9,10,11/07/2019 06:42 07:08 12:01
124
Київ Костянтинівка з 31/03/2019 щоденно, крім 8,9,10,11/07/2019 06:42 07:08 12:01
128
Ковель Харків з 1/04/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 12:12 12:12
124
Костянтинівка Київ 8,9,10,11/07/2019 22:15 23:30 08:16
124
Костянтинівка Київ 24/06, 1/07/2019 22:18 22:41 08:16
124
Костянтинівка Київ 26/06, 2,3,4/07/2019 22:19 22:41 08:16
124
Костянтинівка Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 24,26/06, 1,2,3,4,8,9,10,11/07/2019 22:15 22:41 08:16
2
Костянтинівка Івано-Франківськ 31/03-23/05/2019 по непарних (крім 19/06/2019), при двох непарних 29,31,3 20:58 21:18 13:08
2
Костянтинівка Івано-Франківськ 19/06/2019 20:58 21:18 15:13
2
Костянтинівка Івано-Франківськ з 25/05/2019 по непарних , при двох непарних 29,31,3 20:58 21:18 13:08
74
Кривий Ріг Москва Курская з 31/03/2019 щоденно 22:45 23:44 11:25
46
Лисичанськ Ужгород з 31/03/2019 щоденно, крім 17,27,30/06/2019 12:04 12:37 14:23
46
Лисичанськ Ужгород 13/06/2019 12:04 12:37 14:23
46
Лисичанськ Ужгород 17,27,30/06/2019 12:04 12:37 14:23
140
Лисичанськ Дніпро з 31/03/2019 щоденно 05:07 05:37 10:28
138
Лисичанськ Хмельницький з 28/05/2019 щоденно 20:29 20:54 11:45
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 31/03-17/06, з 25/09/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 13:28 13:28
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Львів Харків 19,21/06/2019 11:16 11:16
142
Львів Бахмут 7,8/07/2019 14:25 14:50 19:00
142
Львів Бахмут з 31/03/2019 щоденно, крім 7,8,9,10,28/07/2019 14:25 14:50 19:00
142
Львів Бахмут 28/07/2019 14:25 14:50 19:00
142
Львів Бахмут 9,10/07/2019 14:28 14:50 19:00
100
Мінськ Запоріжжя 2/04-30/05/2019 та з 22/09-6/12/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 01:24 01:46 06:17
100
безпересадковий вагон
Мінськ Бердянськ 5,6,7,8/08/2019 01:24 01:46 11:50
100
безпересадковий вагон
Мінськ Бердянськ 11,15,16,17/07/2019 01:29 01:46 11:50
100
безпересадковий вагон
Мінськ Бердянськ 2/06-21/09/2019 щоденно, крім 11,15,16,17/07, 5,6,7,8/08/2019 01:24 01:46 11:50
100
Мінськ Запоріжжя, Новоолексіївка 2/06-21/09/2019 щоденно, крім 11,15,16,17/07, 5,6,7,8/08/2019 01:24 01:46 09:52
100
Мінськ Запоріжжя, Новоолексіївка 11,15,16,17/07/2019 01:29 01:46 09:52
100
Мінськ Запоріжжя, Новоолексіївка 5,6,7,8/08/2019 01:24 01:46 09:52
96
Маріуполь Бахмут 2-30/08, 2/11-6/12/2019 по парних; 1/06-31/07, 1/09-31/10/2019 по непарних 04:31 05:27 09:55
96
Маріуполь Харків 1-31/08, 1/11-7/12/2019 по непарних; 2/06-30/07, 2/09-30/10/2019 по парних 04:31 04:31
19
Москва Харків з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 08:51 08:51
19
безпересадковий вагон
Москва Полтава з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 08:51 10:17 12:35
73
безпересадковий вагон
Москва Кур. Дніпро з 31/03/2019 щоденно 04:23 05:13 10:36
73
Москва Курская Кривий Ріг з 20/04/2019 щоденно 04:23 05:13 14:35
82
Новоолексіївка Харків 26,27/06/2019 17:09 17:09
82
Новоолексіївка Харків 1/06-19/09/2019 щоденно, крім 26,27/06/2019 17:05 17:05
212
Новоолексіївка Харків 14/06-1/09/2019 щоденно, крім 26,27/06/2019 12:34 12:34
212
Новоолексіївка Харків 26,27/06/2019 12:49 12:49
82
безпересадковий вагон
Новоолексіївка Полтава 2/06-18/09/2019 по парних (крім 26/06/2019), при двох непарних 30,2,4 17:05 19:39 22:37
82
безпересадковий вагон
Новоолексіївка Полтава 20/09-6/12/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:59 10:17 12:35
82
безпересадковий вагон
Новоолексіївка Полтава 26/06/2019 17:09 19:39 22:37
100
Новоолексіївка,запоріжжя Мінськ 2/06-22/09/2019 щоденно, крім 4,5,6/08/2019 05:50 06:17 23:50
100
Новоолексіївка,запоріжжя Мінськ 4,5,6/08/2019 05:50 06:17 23:50
272
Одеса Харків 18/06-30/07, 2-22/09/2019 по парних, 1/08-31/08/2019 по непарних 08:02 08:02
234
Одеса Харків 1-29/07, 1/08-1/09/2019 по непарних, крім 31/08/2019 13:45 13:45
8
Одеса Харків з 31/03/2019 щоденно, крім 30/05-14/06/2019 08:48 08:48
8
Одеса Харків 30/05-14/06/2019 щоденно 12:27 12:27
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 23/04-1/10/2019 щоденно; 2-30/10/2019 по парних; з 1/11/2019 по непарних 08:21 08:21
264
безпересадковий вагон
Одеса Харків 11,15,17/07/2019 06:01 06:01
264
безпересадковий вагон
Одеса Харків 15/06-2/09/2019 щоденно, крім 11,15,17/07/2019 05:57 05:57
252
Одеса-Кривий Ріг,дніпро,харків 21/06-31/07, 1-21/09/2019 по непарних; 2-30/08/2019 по парних 09:57 09:57
92
безпересадковий вагон
Полтава Москва з 1/04/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3; будьте уважні, двері вагонів по ст.харків зачиняються о 21:46, потім митний і паспортний контроль 20:22 22:16 09:52
92
безпересадковий вагон
Полтава Новоолексіївка 1/04-5/12/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 20:22 23:34 07:15
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків 3/06-9/08/2019 непарних (крім 19,21/06/2019), при двох непарних 29,31,3,5 11:16 11:16
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків з 5/04/2019 непарних (крім 3/06-9/08/2019), при двох непарних 29,31,3,5 11:16 11:16
53
С.петербург Харків 8,10/07/2019 21:14 21:14
53
С.петербург Харків з 2/04/2019 по парних, крім 8,10/07/2019; при двох непарних 28,30,2 20:54 20:54
45
Ужгород Лисичанськ з 31/03/2019 щоденно, крім 24/06, 1,3,7-10/07/2019 22:07 22:45 04:15
45
Ужгород Лисичанськ 24/06, 1,3/07/2019 22:07 22:45 04:15
45
Ужгород Лисичанськ 7-10/07/2019 щоденно 22:12 22:45 04:15
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків з 26/04/2019 по парних, при двох непарних 30,1,2,4 08:39 08:39
63
("ОБЕРІГ")
Харків Київ з 25/05/2019 щоденно 23:16 06:14
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 22,23,26,30/07/2019 13:15 18:00
725
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 1,2,5-9,12-16,19-23,27-30/08/2019 щоденно 07:22 12:11
775
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Харків Київ з 31/03/2019 щоденно 21:07 05:34
725
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 1,2,5-9,12-16,19-23,27-30/08/2019 07:22 12:07
721
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ з 31/03/2019 щоденно 18:38 23:27
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 26,30/07/2019 13:11 18:00
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 22,23/07/2019 13:11 18:00
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів 28/05-16/06, з 24/09/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 20:09 16:26
20
Харків Москва з 1/04/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3; будьте уважні, двері вагонів зачиняються о 21:46, потім митний і паспортний контроль! 22:16 09:52
59
("ЧАЙКА")
Харків Одеса 25/04-30/09/2019 щоденно; 1-31/10/2019 по непарних; з 2/11/2019 по парних 17:04 06:08
271
Харків Одеса 23/07/2019 13:32 06:46
271
Харків Одеса 19/06-31/07, 1/09-21/09/2019 по непарним (крім 23/07/2019), 2/08-30/08/2019 по парним 13:36 06:46
233
Харків Одеса 2-30/07, 2/08-2/09/2019 по парних, крім 1/09/2019 14:43 05:03
7
Харків Одеса з 31/03/2019 щоденно, крім 30/05-14/06/2019 21:50 09:13
7
Харків Одеса 30/05-14/06/2019 щоденно 21:50 12:04
63
безпересадковий вагон
Харків Одеса 14/06-1/09/2019 щоденно 23:16 16:43
375
Харків Херсон з 31/03/2019 щоденно 19:39 13:32
775
безпересадковий вагон
Харків Херсон з 31/03/2019 щоденно 21:07 14:27
261
Харків Бердянськ 7/06-7/09/2019 щоденно 22:14 07:20
797
Харків Запоріжжя з 31/03/2019 щоденно, крім вівторка; відмінено 13/06-1/09/2019 09:20 13:43
821
Харків Запоріжжя з 10/06/2019 щоденно, крім середи 15:06 19:52
719
(РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКСПРЕС)
Харків Київ 1,2,5,7-9,12-16,19,21-23,27-30/08/2019 щоденно 07:31 14:25
719
(РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКСПРЕС)
Харків Київ з 31/03/2019 щоденно (крім 1,2,5,7-9,12-16,19,21-23,27-30/08/2019); відмінено 11,25/06, 9,23/07, 6,20/08, 3,17/09, 1,15,29/10, 12,26/11/2019 07:31 14:25
95
Харків Маріуполь 2-30/08, 2/11-6/12/2019 по парних; 1/06-31/07, 1/09-31/10/2019 по непарних 16:25 06:30
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Львів 18,20/06/2019 18:44 07:39
81
("ХАРКІВ")
Харків Новоолексіївка 8/05-18/09/2019 щоденно 23:34 07:15
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів 2/06-10/08/2019 парних (крім 18,20/06/2019), при двох непарних 28,30,2,4 18:44 14:17
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів з 4/04/2019 парних (крім 2/06-10/08/2019), при двох непарних 28,30,2,4 18:44 14:17
143
Харків С.петербург з 1/04/2019 по непарних; при двох непарних 27,29,1 06:45 12:21
729
(ІНТЕРСІТІ)
Харків Генічеськ 13/06-1/09/2019 щоденно, крім вівторка 06:26 13:27
127
Харків Ковель 22/07/2019 15:13 13:36
127
Харків Ковель 26,30/07/2019 15:13 13:36
127
Харків Ковель з 2/04/2019 по парних (крім 22,26,30/07/2019); при двох непарних 28,30,2 15:17 13:36
211
Харків Новоолексіївка 14/06-1/09/2019 щоденно 13:45 21:19
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород з 31/03/2019 по непарних (крім 23/07/2019), при двох непарних 29,31,1,3 15:10 10:30
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 23/07/2019 15:06 10:30
251
Харків,дніпро,кривий Ріг- Одеса 20/06-30/07, 2-20/09/2019 по парних; 1-31/08/2019 по непарних 17:00 12:04
375
Херсон Харків з 31/03/2019 щоденно 10:08 10:08
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків 7-11/07/2019 09:10 09:10
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків з 31/03/2019 щоденно, крім 7-11/07/2019 09:00 09:00
138
Хмельницький Лисичанськ з 31/03/2019 щоденно 07:52 08:20 13:45