Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Дарниця (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
857
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 11/06/2021 щоденно 00:19 00:21 00:41
802
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 28/03/2021 щоденно 00:24 00:26 00:44
801
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 11/06/2021 щоденно 01:19 01:21 01:41
804
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 11/06/2021 щоденно 01:20 01:22 01:40
805
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 11/06/2021 щоденно 03:11 03:13 03:33
808
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 11/06/2021 щоденно 03:20 03:22 03:40
807
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 28/03/2021 щоденно 04:08 04:10 04:30
130
Ворохта Кременчук з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 04:41 04:43 10:15
130
Ворохта Кременчук 30/05-30/10/2021 по парних (крім 26,28,30/09/2021), при двох непарних 30,2,4 04:41 04:43 10:15
150
Ворохта Полтава 2-12/11/2021 по парних 04:41 04:43 10:43
150
Ворохта Полтава 10/06-30/10/2021 по парних (крім 26,28,30/09/2021), при двох непарних 30,2,4 04:41 04:43 10:38
150
Ворохта Полтава з 14/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 04:41 04:43 10:38
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Куп'янск-Вузл. Хмельницький 6/10/2021 04:45 04:47 11:25
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Лисичанськ Хмельницький з 20/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 04:45 04:47 11:19
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Сватове Хмельницький 20,22,24,28,30/09, 8,12/10/2021 04:45 04:47 11:25
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Лисичанськ Хмельницький 2-18/11/2021 по парних 04:45 04:47 11:19
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Лисичанськ Хмельницький 10/06-30/10/2021 по парних (крім 20,22,24,28,30/09, 6,8,12/10/2021), при двох непарних 30,2,4 04:45 04:47 11:25
810
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 11/06/2021 щоденно 05:12 05:14 05:32
63
("ОБЕРІГ")
Харків Київ 15/04-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 05:43 05:45 06:03
63
("ОБЕРІГ")
Харків Київ з 15/11/2021 по непарних , при двох непарних 29,1,3 05:43 05:45 06:03
63
("ОБЕРІГ")
Харків Київ 1-13/11/2021 по непарних 05:46 05:48 06:06
809
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 11/06/2021 щоденно 05:57 05:59 06:20
812
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 11/06/2021 щоденно 06:03 06:05 06:23
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Костянтинівка 28/03-30/10/2021 щоденно, крім 16/09/2021 06:26 06:28 12:46
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Костянтинівка 16/09/2021 06:26 06:28 12:49
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Костянтинівка 1-13/11/2021 щоденно 06:26 06:28 12:51
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Костянтинівка 31/10/2021; з 14/11/2021 щоденно 06:26 06:28 12:46
142
Львів Бахмут 27,28/09/2021 06:43 06:45 19:45
142
Львів Бахмут 15,16,18,19,21,22,24,25,30/09; 1,3,7,9,10,12,13,15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30/10/2021 06:42 06:46 18:55
142
Львів Бахмут 4,6/10/2021 06:42 06:46 19:45
142
Львів Бахмут 31/10 ; 2,3,5,6,8,9,11,12,14,15,17,18,20,21,23,24,26,27,29,30/11; 2,3,5,6,8,9/12/2021 06:42 06:46 18:55
814
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 28/03/2021 щоденно 06:53 06:55 07:13
896
Шостка Київ-Вол. з 29/03/2021 по 1,6 днях тижня 06:49 06:55 07:36
895
Конотоп Київ-Вол. з 29/03/2021 щоденно, крім 1,6 днів тижня 06:49 06:55 07:36
722
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 31/10/2021; з 14/11/2021 щоденно 07:03 07:05 11:35
722
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 28/03-30/10/2021 щоденно 07:03 07:05 11:35
722
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 1-13/11/2021 щоденно 07:03 07:05 11:40
811
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 11/06/2021 щоденно 07:08 07:10 07:30
813
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 28/03/2021 щоденно 07:40 07:42 08:02
786
Київ Шостка 28/03-30/10/2021 щоденно, крім 27-30/09/2021 07:44 07:46 11:27
786
Київ Шостка з 31/10/2021 щоденно 07:44 07:46 11:27
786
Київ Шостка 27-30/09/2021 щоденно 07:44 07:46 11:33
818
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 28/03/2021 щоденно 08:00 08:02 08:19
897
Конотоп Фастів з 28/06/2021 по 1,5 днях тижня 08:07 08:10 09:44
897
Конотоп Калинівка з 26/06/2021 по 6,7 днях тижня 08:07 08:10 11:59
784
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Шостка Київ з 31/10/2021 щоденно 08:16 08:18 08:40
784
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Шостка Київ 2/07-30/10/2021 щоденно 08:16 08:18 08:40
820
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 28/03/2021 щоденно 08:45 08:47 09:04
817
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 28/03/2021 щоденно 08:48 08:50 09:11
118
("БУКОВИНА")
Чернівці Чернігів з 31/10/2021 щоденно 08:54 08:56 11:42
118
("БУКОВИНА")
Чернівці Чернігів 5/08-30/10/2021 щоденно 08:54 08:56 11:22
148
Одеса Київ 30/05-19/09/2021 щоденно; 21/09-29/10/2021 по непарних 08:56 09:02 09:24
148
Одеса Київ 31/10/2021; з 3/11/2021 по непарних 08:56 09:02 09:24
864
Неданчичі Київ-Вол. з 28/03/2021 по 5,6,7,1 днях тижня 09:03 09:14 10:01
126
Костянтинівка Київ з 31/10/2021 щоденно 09:19 09:23 09:44
126
Костянтинівка Київ 31/08-2/09, 5-9,12-16/09/2021 щоденно 09:19 09:23 09:44
126
Костянтинівка Київ 28/03-30/10/2021 щоденно, крім 31/08-2/09, 5-9,12-16/09/2021 09:19 09:23 09:44
819
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 28/03/2021 щоденно 09:28 09:30 09:50
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Вінниця з 31/10/2021 по суботах та неділях 09:43 09:45 13:11
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Вінниця 29/03-30/10/2021 по суботах та неділях 09:43 09:45 13:11
779
Суми Київ з 1/11/2021 по 1,2,3,4,5 днях тижня 09:43 09:45 10:00
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Київ 29/03-29/10/2021 по 1,2,3,4,5 днях тижня 09:43 09:45 10:00
824
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 28/03/2021 щоденно 09:46 09:48 10:05
43
Івано-Франківськ Київ, Чернігів 3-13/11/2021 по непарних 09:55 09:57 12:25
43
Івано-Франківськ Київ, Чернігів 31/10/2021; з 15/11/2021 по непарних 09:55 09:57 12:25
888
Київ-Вол. Ворожба з 28/03/2021 щоденно 10:09 10:12 15:20
826
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 28/03/2021 щоденно 10:20 10:22 10:40
823
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 28/03/2021 щоденно 10:30 10:32 10:54
774
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Шостка з 31/10/2021 щоденно 10:52 10:54 14:36
774
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Шостка 2/07-30/10/2021 щоденно 10:52 10:54 14:36
719
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 28,29,30/09, 1,2,5/10/2021 10:54 10:56 11:11
825
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 28/03/2021 щоденно 11:13 11:15 11:35
828
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 28/03/2021 щоденно 11:24 11:26 11:43
883
Зернове Київ-Вол. з 28/03/2021 щоденно 11:31 11:34 12:28
744
(ІНТЕРСІТІ+)
Львів Київ, Дарниця 16/06-30/10/2021 щоденно, крім 3,7 днів тижня; 26/09/2021 11:43 11:43
744
(ІНТЕРСІТІ+)
Львів Київ, Дарниця з 1/11/2021 щоденно, крім 3,7 днів тижня 11:43 11:43
725
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 28/03-30/10/2021 щоденно, крім 27-30/09, 1,4,5/10/2021 11:47 11:49 12:03
725
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 31/10/2021; з 14/11/2021 щоденно 11:47 11:49 12:03
725
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 27-30/09, 1,4,5/10/2021 щоденно 11:51 11:53 12:07
725
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 1-13/11/2021 щоденно 11:55 11:57 12:11
827
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 28/03/2021 щоденно 12:08 12:10 12:32
830
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 28/03/2021 щоденно 12:20 12:22 12:40
45
Ужгород Лисичанськ 28/03-30/10/2021 щоденно 12:29 12:31 04:15
45
Ужгород Лисичанськ з 31/10/2021 щоденно 12:29 12:31 04:15
880
Київ-Вол. Славутич з 28/03/2021 по неділях 12:30 12:37 16:30
142
Бахмут Львів 5,7/10/2021 12:47 12:49 04:32
142
Бахмут Львів 31/10; 15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30,31/11 ; 1,3,4,6,7/12/2021 12:47 12:49 04:32
142
Бахмут Львів 26,28,29/09, 4/10/2021 12:47 12:49 04:32
142
Бахмут Львів 1,3,4,6,7,9,10,12,13/11/2021 12:47 12:49 04:32
142
Бахмут Львів 16,17,19,20,22,23,25/09; 1,2,8,10,11,13,14,16,17,19,20,22,23,25,26,28,29/10/2021 12:47 12:49 04:32
724
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 1-24/11/2021 щоденно 13:12 13:14 18:10
832
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 28/03/2021 щоденно 13:20 13:22 13:40
829
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 28/03/2021 щоденно 13:23 13:25 13:46
724
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 6-10,13-17,20-24/09/2021 щоденно 13:38 13:40 18:14
724
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 31/10/2021; з 25/11/2021 щоденно 13:38 13:40 18:10
724
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 28/03-30/10/2021 щоденно, крім 6-10,13-17,20-24/09/2021; відмінено 27-30/09, 1,4,5/10/2021 13:38 13:40 18:10
831
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 28/03/2021 щоденно 14:18 14:20 14:42
834
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 28/03/2021 щоденно 14:20 14:22 14:40
833
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 28/03/2021 щоденно 15:05 15:07 15:27
836
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 28/03/2021 щоденно 15:20 15:22 15:40
896
Київ-Вол. Конотоп з 28/03/2021 щоденно, крім 5,7 днів тижня 15:35 15:41 19:15
896
Київ-Вол. Шостка з 28/03/2021 по 5,7 днях тижня 15:35 15:41 20:49
786
Шостка Київ з 31/10/2021 щоденно 15:51 15:53 16:15
786
Шостка Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 15:51 15:53 16:15
838
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 11/06/2021 щоденно 16:05 16:07 16:25
835
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 28/03/2021 щоденно 16:05 16:07 16:29
148
Київ Одеса 30/05-19/09/2021 щоденно; 20/09-30/10/2021 по парних 16:14 16:16 05:11
148
Київ Одеса 1/11/2021; з 4/11/2021 по парних 16:14 16:16 05:11
837
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 11/06/2021 щоденно 16:57 16:59 17:19
743
(ІНТЕРСІТІ+)
Дарниця, Київ Львів 15/06-29/10/2021 щоденно, крім 2,6 днів тижня; 25/09/2021 17:07 22:51
743
(ІНТЕРСІТІ+)
Дарниця, Київ Львів з 31/10/2021 щоденно, крім 2,6 днів тижня 17:07 22:51
840
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 28/03/2021 щоденно 17:16 17:18 17:36
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Вінниця Суми 29/03-30/10/2021 по суботах та неділях 17:23 17:25 21:45
780
Київ Суми з 1/11/2021 по 1,2,3,4,5 днях тижня 17:23 17:25 21:45
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Суми 29/03-29/10/2021 по 1,2,3,4,5 днях тижня 17:23 17:25 21:45
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Вінниця Суми з 31/10/2021 по суботах та неділях 17:23 17:25 21:45
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 31/10/2021; з 25/11/2021 щоденно 17:40 17:42 17:56
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 28/03-30/10/2021 щоденно, крім 6-10,13-17,20-24/09/2021; відмінено 27-30/09, 1,4,5/10/2021 17:40 17:42 17:56
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 6-10,13-17,20-24/09/2021 щоденно 17:40 17:42 17:56
884
Фастів Зернове з 1/09/2021 щоденно 17:40 17:43 22:56
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 1-24/11/2021 щоденно 17:49 17:51 18:05
839
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 28/03/2021 щоденно 18:02 18:04 18:26
866
Київ-Вол. Неданчичі з 28/03/2021 по 5,6,7,1 днях тижня 18:04 18:07 22:16
842
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 28/03/2021 щоденно 18:10 18:12 18:30
44
Чернігів, Київ Вано-Франківськ 1/11/2021; з 4/11/2021 по парних 18:10 18:12 05:43
726
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 28/03-30/10/2021 щоденно 18:20 18:22 22:50
726
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 1-13/11/2021 щоденно 18:20 18:22 22:55
726
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 31/10/2021; з 14/11/2021 щоденно 18:20 18:22 22:50
720
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 27,28,29,30/09, 1,4/10/2021 18:50 18:52 23:39
841
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 28/03/2021 щоденно 18:54 18:56 19:16
774
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Шостка Київ 2/07-30/10/2021 щоденно 19:06 19:08 19:28
774
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Шостка Київ з 31/10/2021 щоденно 19:06 19:08 19:28
846
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 28/03/2021 щоденно 19:19 19:21 19:39
118
("БУКОВИНА")
Чернігів Чернівці з 31/10/2021 щоденно 19:27 19:29 07:57
117
("БУКОВИНА")
Чернігів Чернівці 6/08-30/10/2021 щоденно 19:27 19:29 07:57
898
Фастів Конотоп з 25/06/2021 по 2,5 днях тижня 19:42 19:45 22:40
898
Калинівка Конотоп з 26/06/2021 по 6,7 днях тижня 19:42 19:45 22:40
845
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 28/03/2021 щоденно 20:09 20:11 20:31
850
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 28/03/2021 щоденно 20:34 20:36 20:54
882
Славутич Фастів з 28/03/2021 по неділях 20:44 20:47 22:31
852
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 11/06/2021 щоденно 21:03 21:05 21:23
130
Кременчук Ворохта з 25/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 21:11 21:13 12:02
130
Київ Ворохта 27,29/09, 1/10/2021 21:11 21:13 12:02
149
Полтава Ворохта 1/08-29/10/2021 по непарних (крім 27,29/09, 1/10/2021), при двох непарних 29,1,3 21:11 21:13 12:02
130
Кременчук Ворохта 1/08-29/10/2021 по непарних (крім 27,29/09, 1/10/2021), при двох непарних 29,1,3 21:11 21:13 12:02
149
Полтава Ворохта 1-23/11/2021 по непарних 21:11 21:13 12:02
130
Кременчук Ворохта 1-23/11/2021 по непарних 21:11 21:13 12:02
149
Полтава Ворохта з 25/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 21:11 21:13 12:02
849
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 28/03/2021 щоденно 21:20 21:22 21:42
784
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Шостка з 31/10/2021 щоденно 21:21 21:23 01:21
784
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Шостка 1/07-30/10/2021 щоденно 21:21 21:23 01:21
851
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 11/06/2021 щоденно 21:49 21:51 22:10
46
Лисичанськ Ужгород з 31/10/2021 щоденно 22:07 22:09 14:34
46
Лисичанськ Ужгород 16/04-30/10/2021 щоденно, крім 9,10,13-17,20-24,27-30/09, 1,4-8,11-13,15,18-22,25-27/10/2021 22:07 22:09 14:34
46
Лисичанськ Ужгород 9,10,13-17,20-24,27-30/09, 1,4-8,11-13,15,18-22,25-27/10/2021 щоденно 22:07 22:09 14:34
856
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 29/07/2021 щоденно 22:22 22:24 22:42
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Костянтинівка Київ 31/10/2021; з 14/11/2021 щоденно 22:44 22:46 23:01
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Костянтинівка Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 22:44 22:46 23:01
126
Київ Костянтинівка 28/03-30/10/2021 щоденно 22:42 22:46 10:05
126
Київ Костянтинівка 1-19/11/2021 щоденно 22:42 22:46 10:05
126
Київ Костянтинівка 31/10/2021; з 20/11/2021 щоденно 22:42 22:46 10:05
887
Ворожба Фастів з 28/03/2021 щоденно 22:50 22:55 00:27
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Костянтинівка Київ 1-13/11/2021 щоденно 23:02 23:04 23:22
721
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 23:10 23:12 23:29
721
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 31/10/2021; з 14/11/2021 щоденно 23:10 23:12 23:29
64
("ОБЕРІГ")
Київ Харків 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 23:10 23:12 05:35
858
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 28/03/2021 щоденно 23:18 23:20 23:39
721
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 1-13/11/2021 щоденно 23:20 23:22 23:37
855
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 29/07/2021 щоденно 23:27 23:30 23:50
64
("ОБЕРІГ")
Київ Харків 2-18/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 23:33 23:35 05:58
64
("ОБЕРІГ")
Київ Харків з 20/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 23:33 23:35 05:58
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Куп'янск-Вузл. 5/10/2021 23:40 23:42 10:41
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Лисичанськ з 21/11/2021 по непарних , при двох непарних 29,1,3 23:40 23:42 13:50
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Сватове 19,21,23,27,29/09, 7,11/10/2021 23:40 23:42 12:18
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Лисичанськ 1-19/11/2021 по непарних 23:40 23:42 13:50
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Лисичанськ 11/06-29/10/2021 по непарних (крім 19,21,23,27,29/09, 5,7,11/10/2021), при двох непарних 29,1,3 23:40 23:42 13:50