Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Розклад по станції Ніжин (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
896
Шостка Київ-Вол. з 4/07/2020 по суботах і понеділках 05:06 05:08 07:40
895
Конотоп Київ-Вол. з 31/07/2020 щоденно, крім 1,6 днів тижня 05:06 05:08 07:40
864
Неданчичі Київ-Вол. з 3/07/2020 по 5,6,7,1 днях тижня 07:16 07:28 09:55
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Вінниця з 13/06/2020 по суботах та неділях 08:39 08:40 13:11
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Київ з 1/06/2020 по 1,2,3,4,5 днях тижня 08:39 08:40 09:59
786
Київ Шостка з 2/06/2020 щоденно 08:55 08:57 11:27
883
Зернове Київ-Вол. з 31/07/2020 щоденно 10:00 10:02 12:28
888
Київ-Вол. Ворожба з 31/07/2020 щоденно 11:42 11:46 15:20
774
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Шостка з 12/06/2020 по 1,4,5,6,7 днях тижня 12:05 12:07 14:36
45
Ужгород Лисичанськ 2,5,8,11,14,17,20,23,26,29/08, 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28/09/2020 13:52 13:54 04:15
880
Київ-Вол. Славутич з 19/07/2020 по неділях 14:05 14:08 16:30
786
Шостка Київ з 2/06/2020 щоденно 14:42 14:44 16:15
896
Київ-Вол. Шостка з 3/07/2020 по п'ятницях та неділях 17:15 17:26 20:52
896
Київ-Вол. Конотоп з 31/07/2020 щоденно, крім 5,7 днів тижня 17:15 17:26 19:15
774
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Шостка Київ з 12/06/2020 по 1,4,5,6,7 днях тижня 17:52 17:54 19:29
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Вінниця Суми з 13/06/2020 по суботах та неділях 18:27 18:28 21:34
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Суми з 1/06/2020 по 1,2,3,4,5 днях тижня 18:27 18:28 21:34
882
Славутич Фастів з 19/07/2020 по неділях 19:08 19:10 22:31
884
Фастів Зернове з 31/07/2020 щоденно 19:08 19:11 22:56
866
Київ-Вол. Неданчичі з 3/07/2020 по 5,6,7,1 днях тижня 19:41 19:45 22:16
46
Лисичанськ Ужгород 4,7,10,13,16,19,22,25,28,31/08, 3,6,9,12,15,18,21,24,27,30/09/2020 20:40 20:42 14:34
887
Ворожба Фастів з 31/07/2020 щоденно 20:57 21:00 00:27