Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Ніжин (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
895
Конотоп Київ-Вол. цілий рік щоденно, крім 1,6 днів тижня; 8/03/2021; відмінено 9/03/2021 05:03 05:06 07:43
896
Шостка Київ-Вол. цілий рік по 1,6 днях тижня; 9/03/2021; відмінено 8/03/2021 05:03 05:06 07:43
864
Неданчичі Київ-Вол. цілий рік по 5,6,7,1 днях тижня; 9/03/2021 07:16 07:23 09:55
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Вінниця до 27/03/2021 по суботах та неділях; 5,8/03/2021 08:41 08:42 13:11
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Київ до 26/03/2021 по 1,2,3,4,5 днях тижня; відмінено 5,8/03/2021 08:41 08:42 10:00
786
Київ Шостка до 27/03/2021 щоденно 08:54 08:56 11:27
786
Київ Шостка з 28/03/2021 щоденно 08:54 08:56 11:27
883
Зернове Київ-Вол. цілий рік щоденно 10:01 10:03 12:28
888
Київ-Вол. Ворожба цілий рік щоденно 11:42 11:46 15:20
774
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Шостка до 27/03/2021 по 1,4,5,6,7 днях тижня 12:05 12:07 14:36
774
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Шостка з 28/03/2021 по 1,4,5,6,7 днях тижня 12:05 12:07 14:36
45
Ужгород Лисичанськ 13/12/2020-27/03/2021 щоденно 13:52 13:54 04:15
45
Ужгород Лисичанськ з 28/03/2021 щоденно 13:52 13:54 04:15
880
Київ-Вол. Славутич цілий рік по неділях; 8/03/2021; відмінено 7/03/2021 14:05 14:08 16:30
786
Шостка Київ з 28/03/2021 щоденно 14:44 14:46 16:15
786
Шостка Київ до 27/03/2021 щоденно 14:44 14:46 16:15
896
Київ-Вол. Конотоп цілий рік щоденно, крім 5,7 днів тижня; 7/03/2021; відмінено 8/03/2021 17:12 17:26 19:15
896
Київ-Вол. Шостка цілий рік по 5,7 днях тижня; 8/03/2021; відмінено 7/03/2021 17:12 17:26 20:49
774
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Шостка Київ до 27/03/2021 по 1,4,5,6,7 днях тижня 17:53 17:55 19:28
774
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Шостка Київ з 28/03/2021 по 1,4,5,6,7 днях тижня 17:53 17:55 19:28
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Суми до 26/03/2021 по 1,2,3,4,5 днях тижня; відмінено 5,8/03/2021 18:27 18:28 21:47
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Вінниця Суми до 27/03/2021 по суботах та неділях; 5,8/03/2021 18:27 18:28 21:47
882
Славутич Фастів цілий рік по неділях; 8/03/2021; відмінено 7/03/2021 19:08 19:10 22:31
884
Фастів Зернове цілий рік щоденно 19:08 19:11 22:56
866
Київ-Вол. Неданчичі цілий рік по 5,6,7,1 днях тижня; 9/03/2021 19:42 19:45 22:16
46
Лисичанськ Ужгород 28/03/2021 20:40 20:42 14:34
46
Лисичанськ Ужгород з 29/03/2021 щоденно 20:40 20:42 14:34
46
Лисичанськ Ужгород 25/12/2020-27/03/2021 щоденно 20:40 20:42 14:34
887
Ворожба Фастів цілий рік щоденно 20:57 21:00 00:27