Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Бориспіль (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
130
Ворохта Кременчук 30/05-30/10/2021 по парних (крім 26,28,30/09/2021), при двох непарних 30,2,4 05:00 05:11 10:15
150
Ворохта Полтава з 14/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:00 05:11 10:38
150
Ворохта Полтава 2-12/11/2021 по парних 05:00 05:11 10:43
130
Ворохта Кременчук з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:00 05:11 10:15
150
Ворохта Полтава 10/06-30/10/2021 по парних (крім 26,28,30/09/2021), при двох непарних 30,2,4 05:00 05:11 10:38
142
Львів Бахмут 31/10 ; 2,3,5,6,8,9,11,12,14,15,17,18,20,21,23,24,26,27,29,30/11; 2,3,5,6,8,9/12/2021 07:04 07:22 18:55
142
Львів Бахмут 15,16,18,19,21,22,24,25,30/09; 1,3,7,9,10,12,13,15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30/10/2021 07:04 07:22 18:55
142
Львів Бахмут 4,6/10/2021 07:04 07:22 19:45
148
Одеса Київ 31/10/2021; з 3/11/2021 по непарних 08:34 08:36 09:24
148
Одеса Київ 30/05-19/09/2021 щоденно; 21/09-29/10/2021 по непарних 08:34 08:36 09:24
126
Костянтинівка Київ 28/03-30/10/2021 щоденно, крім 31/08-2/09, 5-9,12-16/09/2021 08:54 08:57 09:44
126
Костянтинівка Київ з 31/10/2021 щоденно 08:54 08:57 09:44
126
Костянтинівка Київ 31/08-2/09, 5-9,12-16/09/2021 щоденно 08:54 08:57 09:44
719
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 28,29,30/09, 1,2,5/10/2021 10:39 10:41 11:11
142
Бахмут Львів 1,3,4,6,7,9,10,12,13/11/2021 12:21 12:23 04:32
142
Бахмут Львів 16,17,19,20,22,23,25/09; 1,2,8,10,11,13,14,16,17,19,20,22,23,25,26,28,29/10/2021 12:21 12:23 04:32
142
Бахмут Львів 31/10; 15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30,31/11 ; 1,3,4,6,7/12/2021 12:21 12:23 04:32
142
Бахмут Львів 5,7/10/2021 12:21 12:23 04:32
142
Бахмут Львів 26,28,29/09, 4/10/2021 12:21 12:23 04:32
720
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 27,28,29,30/09, 1,4/10/2021 19:06 19:08 23:39
149
Полтава Ворохта 1-23/11/2021 по непарних 20:50 20:52 12:02
130
Кременчук Ворохта 1-23/11/2021 по непарних 20:50 20:52 12:02
149
Полтава Ворохта 1/08-29/10/2021 по непарних (крім 27,29/09, 1/10/2021), при двох непарних 29,1,3 20:50 20:52 12:02
130
Київ Ворохта 27,29/09, 1/10/2021 20:50 20:52 12:02
149
Полтава Ворохта з 25/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 20:50 20:52 12:02
130
Кременчук Ворохта з 25/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 20:50 20:52 12:02
130
Кременчук Ворохта 1/08-29/10/2021 по непарних (крім 27,29/09, 1/10/2021), при двох непарних 29,1,3 20:50 20:52 12:02
126
Київ Костянтинівка 31/10/2021; з 20/11/2021 щоденно 23:04 23:06 10:05
126
Київ Костянтинівка 1-19/11/2021 щоденно 23:04 23:06 10:05
126
Київ Костянтинівка 28/03-30/10/2021 щоденно 23:04 23:06 10:05