Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Путивль (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
214
Одеса Суми 16/06-6/09/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 04:31 04:33 06:23
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Вінниця 29/03-30/10/2021 по суботах та неділях; 20,24/08/2021 06:55 06:56 13:11
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Київ 29/03-30/10/2021 по 1,2,3,4,5 днях тижня, крім 20,24/08/2021 06:55 06:56 10:00
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Вінниця з 31/10/2021 по суботах та неділях 06:55 06:56 13:11
779
Суми Київ з 31/10/2021 по 1,2,3,4,5 днях тижня 06:55 06:56 10:00
142
Львів Бахмут 27,28/09/2021 10:03 10:05 19:45
888
Київ-Вол. Ворожба з 28/03/2021 щоденно 14:42 14:44 15:20
45
Ужгород Лисичанськ з 31/10/2021 щоденно 16:06 16:08 04:15
45
Ужгород Лисичанськ 28/03-30/10/2021 щоденно 16:06 16:08 04:15
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 27,29/09/2021 17:44 17:46 10:22
887
Ворожба Фастів з 28/03/2021 щоденно, крім 23,26-30/07, 2-6,9-13,16-20,23-27/08/2021 17:59 18:01 00:27
887
Ворожба Фастів 23,26-30/07, 2-6,9-13,16-20,23-27/08/2021 щоденно 17:59 18:01 00:37
46
Лисичанськ Ужгород 16/04-30/10/2021 щоденно, крім 6/08/2021 18:29 18:31 14:34
46
Лисичанськ Ужгород з 31/10/2021 щоденно 18:29 18:31 14:34
46
Лисичанськ Ужгород 6/08/2021 18:29 18:31 14:34
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Суми 29/03-30/10/2021 по 1,2,3,4,5 днях тижня, крім 20,24/08/2021 20:16 20:17 21:45
780
Київ Суми з 31/10/2021 по 1,2,3,4,5 днях тижня 20:16 20:17 21:45
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Вінниця Суми з 31/10/2021 по суботах та неділях 20:16 20:17 21:45
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Вінниця Суми 29/03-30/10/2021 по суботах та неділях; 20,24/08/2021 20:16 20:17 21:45
213
Суми Одеса 15/06-5/09/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 21:24 21:26 11:33