Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Розклад по станції Конотоп-Пас. (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
772
безпересадковий вагон
Хмельницький Шостка з 27/10/2019 щоденно 23:53 00:07 01:18
784
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Шостка з 27/10/2019 щоденно 23:53 00:07 01:18
124
Київ Костянтинівка 18/11/2019 00:21 00:26 12:03
124
Київ Костянтинівка 19/11/2019 00:21 00:26 12:01
124
Київ Костянтинівка 17/11/2019 00:21 00:26 12:01
124
Київ Костянтинівка з 1/11/2019 щоденно, крім 17-19/11/2019 00:21 00:26 12:01
61
безпересадковий вагон
Москва Херсон з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 01:33 01:38 16:40
61
Москва Миколаїв з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 01:33 01:38 14:40
127
Зернове Суми з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 01:07 01:42 04:08
130
Шостка Суми з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 01:07 01:42 04:08
74
Львів, Хмельницький Москва з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 01:56 02:16 14:30
65
Москва Кишинеу з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 02:22 02:42 18:19
775
безпересадковий вагон
Харків Херсон з 27/10/2019 щоденно; відмінено 24,26,28,30/11, 2,4/12/2019 02:48 02:50 14:27
775
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Харків Київ з 27/10/2019 щоденно 02:48 02:50 05:34
896
Шостка Київ-Вол. з 27/10/2019 по понеділках та суботах 02:48 03:05 07:50
896
Конотоп Київ-Вол. з 27/10/2019 щоденно, крім понеділків, субот 03:05 07:50
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків 2,4,6/12/2019 03:11 03:13 09:00
776
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Харків з 27/10/2019 щоденно 03:11 03:13 09:00
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків з 27/10/2019 щоденно (крім 2,4,6/12/2019); відмінено 25,27,29/11, 1,3,5/12/2019 03:11 03:13 09:00
73
Москва Хмельницький, Львів з 27/10/2019 по непарних (крім 3,5,7/12/2019), при двох непарних 29,31,3 03:18 03:33 17:11
73
Москва Хмельницький, Львів 3,5,7/12/2019 03:18 03:33 17:11
5
Москва Київ з 27/10/2019 щоденно 03:30 04:20 07:02
24
Одеса Москва з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 03:55 04:25 15:30
47
Кишинеу Москва з 27/10/2019 щоденно 04:58 05:13 16:50
124
Костянтинівка Київ з 27/10/2019 щоденно 05:11 05:16 08:33
784
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Шостка Київ з 27/10/2019 щоденно 05:22 05:24 08:40
47
Москва Кишинеу з 27/10/2019 щоденно 05:13 05:32 00:09
23
Москва Одеса з 26/10/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:32 06:12 19:50
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Київ з 28/10/2019 щоденно, крім субот, неділь 07:35 07:38 10:00
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Вінниця з 27/10/2019 по суботах та неділях 07:35 07:38 13:11
883
Зернове Борщагівка Тех. з 27/10/2019 щоденно 08:23 08:28 12:30
786
Київ Шостка з 27/10/2019 щоденно 10:16 10:18 11:27
100
Запоріжжя Мінськ 28/10-8/12/2019 по парних, при двох непарних 30,1,4 11:29 11:49 23:50
143
Харків С.петербург з 27/10/2019 по непарних; при двох непарних 27,29,1 12:21 12:36 12:21
53
С.петербург Харків з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 13:00 13:15 19:57
786
Шостка Київ з 27/10/2019 щоденно 13:21 13:23 16:15
774
Київ Шостка з 27/10/2019 щоденно, крім віторка та середи 13:23 13:25 14:36
888
Київ-Вол. Ворожба з 27/10/2019 щоденно 13:15 13:38 15:20
45
Ужгород Лисичанськ з 27/10/2019 щоденно 15:18 15:23 04:15
66
Кишинеу Москва з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 15:32 15:52 05:08
774
Шостка Київ з 27/10/2019 щоденно, крім віторка та середи 16:30 16:32 19:27
778
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Шостка з 27/10/2019 щоденно 16:38 16:40 17:54
341
Кишинеу Москва з 27/10/2019 щоденно 17:10 17:25 05:24
100
Мінськ Запоріжжя 28/10-6/12/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 17:54 17:59 05:14
896
Київ-Вол. Конотоп з 27/10/2019 щоденно, крім п"ятниць, неділь 19:15 19:15
46
Лисичанськ Ужгород 19-23/11/2019 щоденно 19:14 19:19 14:23
46
Лисичанськ Ужгород з 27/10/2019 щоденно, крім 19-23/11, 1-5/12/2019 19:14 19:19 14:23
46
Лисичанськ Ужгород 1-5/12/2019 щоденно 19:14 19:19 14:23
887
Ворожба Фастів з 27/10/2019 щоденно 19:04 19:27 00:26
896
Київ-Вол. Шостка з 27/10/2019 по неділях та п"ятницях 19:15 19:30 20:46
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Вінниця Суми з 27/10/2019 по суботах та неділях 19:32 19:35 21:34
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Суми з 28/10/2019 щоденно, крім субот, неділь 19:32 19:35 21:34
778
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Шостка Київ з 27/10/2019 щоденно 19:50 19:52 22:43
778
безпересадковий вагон
Шостка Хмельницький з 27/10/2019 щоденно 19:50 19:52 05:13
129
Суми Шостка з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 19:47 20:22 21:36
127
Суми Зернове з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 19:47 20:22 22:27
341
Москва Кишинеу з 27/10/2019 щоденно 20:22 20:37 17:33
884
Фастів Зернове з 27/10/2019 щоденно 20:40 20:45 22:56
6
Київ Москва з 27/10/2019 щоденно 22:06 22:42 10:09
957
безпересадковий вагон
Херсон Москва з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 23:22 23:28 11:12
62
Миколаїв Москва з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 23:22 23:28 11:12