Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Конотоп-Пас. (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
21
Харків Трускавець з 28/03/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 01:10 01:12 14:33
896
Шостка Київ-Вол. з 29/03/2021 по 1,6 днях тижня 02:51 03:08 07:36
895
Конотоп Київ-Вол. з 29/03/2021 щоденно, крім 1,6 днів тижня 03:08 07:36
214
Одеса Суми 16/06-6/09/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 03:42 03:47 06:23
22
Трускавець Харків з 29/03/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 05:21 05:24 10:48
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Вінниця з 29/03/2021 по суботах та неділях 07:31 07:34 13:11
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Київ з 29/03/2021 по 1,2,3,4,5 днях тижня 07:31 07:34 10:00
883
Зернове Київ-Вол. з 28/03/2021 щоденно 08:26 08:30 12:28
786
Київ Шостка з 28/03/2021 щоденно 10:16 10:18 11:27
888
Київ-Вол. Ворожба з 28/03/2021 щоденно 13:15 13:38 15:20
786
Шостка Київ з 28/03/2021 щоденно 13:21 13:23 16:15
774
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Шостка з 28/03/2021 по 5,6,7 днях тижня 13:24 13:26 14:36
45
Ужгород Лисичанськ з 28/03/2021 щоденно 15:17 15:22 04:15
774
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Шостка Київ з 28/03/2021 по 5,6,7 днях тижня 16:30 16:32 19:28
887
Ворожба Фастів з 28/03/2021 щоденно 19:04 19:27 00:27
46
Лисичанськ Ужгород з 16/04/2021 щоденно 19:14 19:19 14:34
896
Київ-Вол. Шостка з 28/03/2021 по 5,7 днях тижня 19:15 19:30 20:49
896
Київ-Вол. Конотоп з 28/03/2021 щоденно, крім 5,7 днів тижня 19:15 19:15
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Вінниця Суми з 29/03/2021 по суботах та неділях 19:35 19:38 21:45
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Суми з 29/03/2021 по 1,2,3,4,5 днях тижня 19:35 19:38 21:45
884
Фастів Зернове з 28/03/2021 щоденно 20:40 20:45 22:56
213
Суми Одеса 15/06-5/09/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 22:06 22:10 11:33