Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Розклад по станції Бахмач-Київ. (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
895
Конотоп Київ-Вол. цілий рік щоденно, крім 1,6 днів 03:40 03:41 07:50
896
Шостка Київ-Вол. цілий рік по 1,6 днях 03:40 03:41 07:50
883
Зернове Київ-Вол. цілий рік щоденно 08:58 08:59 12:28
786
Київ Шостка цілий рік щоденно 09:47 09:49 11:27
888
Київ-Вол. Ворожба цілий рік щоденно 12:47 12:48 15:20
786
Шостка Київ цілий рік щоденно 13:50 13:52 16:15
774
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Шостка Київ цілий рік по 1,4,5,6,7 днях тижня 17:00 17:02 19:27
896
Київ-Вол. Шостка цілий рік по 5,7 днях 18:36 18:37 20:46
896
Київ-Вол. Конотоп цілий рік щоденно, крім 5,7 днів 18:36 18:37 19:15
887
Ворожба Фастів цілий рік щоденно 19:58 19:59 00:27
884
Фастів Зернове цілий рік щоденно 20:09 20:10 22:56