Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Бахмач-Пас. (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
776
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Харків з 1/04/2019 щоденно, крім 4/06/2019 02:48 02:50 09:00
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків з 31/03/2019 щоденно, крім 3/06/2019 02:48 02:50 09:00
73
безпересадковий вагон
Москва Ковель 2/04-18/05/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 02:53 02:55 15:42
73
Москва Львів 2/04-18/05/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 02:53 02:55 15:16
61
безпересадковий вагон
Москва Херсон з 5/04/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 03:02 03:28 17:47
61
Москва Миколаїв з 5/04/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 03:02 03:28 15:47
214
Одеса Суми 2/06-16/09/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 03:03 03:05 06:15
56
Хмельницький, Жмеринка Москва 2/04-16/05/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 03:11 03:13 14:30
74
безпересадковий вагон
Хмельницький Москва з 18/05/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 03:11 03:13 14:30
74
Львів Москва з 18/05/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 03:11 03:13 14:30
775
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Харків Київ з 31/03/2019 щоденно 03:11 03:13 05:34
775
безпересадковий вагон
Харків Херсон з 31/03/2019 щоденно 03:11 03:13 14:27
776
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Харків 4/06/2019 03:16 03:18 09:42
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків 3/06/2019 03:16 03:18 09:42
896
Шостка Київ-Вол. з 1/04/2019 по понеділках та суботах; 2,9/05/2019; 11/05/2019 03:47 03:57 07:58
895
Конотоп Київ-Вол. з 31/03/2019 щоденно, крім понеділків, субот; 11/05/2019; відмінено 2,9/05/2019 03:47 03:57 07:58
24
Одеса Москва з 1/04/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 04:32 04:34 15:30
55
Москва Жмеринка, Хмельницький 31/03-17/05/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 04:39 04:41 13:34
73
безпересадковий вагон
Москва Хмельницький з 19/05/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 04:39 04:41 12:50
73
Москва Львів з 19/05/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 04:39 04:41 17:57
94
Одеса Мінськ 15/05/2019 04:42 05:02 15:18
124
Костянтинівка Київ з 31/03/2019 щоденно 05:39 05:41 08:16
784
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Шостка Київ з 31/03/2019 щоденно 05:49 06:09 08:40
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 19,21,23/05/2019 06:20 06:22 13:28
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 7,9,13,15,27/05/2019 06:20 06:22 13:28
670
Кременчук Бахмач з 15/02/2019 щоденно, крім вівторків та четвергів; додатково 2/05/2019 07:25 07:25
23
Москва Одеса з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 07:30 07:32 20:29
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Київ з 1/04/2019 щоденно, крім субот, неділь та 25,26/04, 1,3/05/2019 07:56 07:57 10:00
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Вінниця з 31/03/2019 по суботах та неділях; додатково 1,3/05/2019 07:56 07:57 13:10
883
Зернове Борщагівка Тех. з 31/03/2019 щоденно 08:51 08:53 12:30
142
Львів Бахмут 10,12-16,19-23,26,27/05/2019 щоденно 09:23 09:25 20:20
786
Київ Шостка з 31/03/2019 щоденно 09:53 09:55 11:27
670
Бахмач Кременчук з 15/02/2019 щоденно, крім вівторків та четвергів; додатково 2/05/2019 10:07 17:52
142
Бахмут Львів 14,15,16,19,20/05/2019 10:39 10:41 04:30
888
Київ-Вол. Ворожба з 31/03/2019 щоденно 12:52 12:54 15:20
774
Київ Шостка з 31/03/2019 щоденно, крім віторка та середи 13:00 13:02 14:36
100
Запоріжжя Мінськ 18,20/05/2019 13:12 13:14 23:50
116
безпересадковий вагон
Бердянськ Мінськ 2/06-22/09/2019 щоденно 13:12 13:14 23:50
100
Запоріжжя Мінськ 14,16/05/2019 13:12 13:14 23:50
100
Запоріжжя Мінськ 1/04-1/06/2019 (крім 14,16,18,20/05/2019) та з 24/09-8/12/2019 по парних, при двох непарних 30,1,4 13:12 13:14 23:50
100
Новоолексіївка,запоріжжя Мінськ 2/06-22/09/2019 щоденно 13:12 13:14 23:50
53
С.петербург Харків з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 13:38 13:40 20:54
786
Шостка Київ з 31/03/2019 щоденно 13:44 13:46 16:15
143
Харків С.петербург з 1/04/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 13:55 13:57 12:21
45
Ужгород Лисичанськ з 31/03/2019 щоденно 14:55 14:57 04:15
778
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Шостка з 31/03/2019 щоденно 16:15 16:17 17:54
774
Шостка Київ з 31/03/2019 щоденно, крім віторка та середи 16:54 16:56 19:27
100
Мінськ Запоріжжя, Новоолексіївка 2/06-21/09/2019 щоденно 18:09 18:29 09:52
100
Мінськ Запоріжжя, Новоолексіївка 1/06/2019 18:09 18:29 09:52
100
безпересадковий вагон
Мінськ Бердянськ 2/06-21/09/2019 щоденно 18:09 18:29 11:50
100
Мінськ Запоріжжя 2/04-30/05/2019 та з 22/09-6/12/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 18:09 18:29 06:17
100
безпересадковий вагон
Мінськ Бердянськ 1/06/2019 18:09 18:29 11:50
896
Київ-Вол. Конотоп з 1/04/2019 щоденно, крім п"ятниць, неділь; 10/05/2019; відмінено 1,8/05/2019 18:42 18:44 19:15
896
Київ-Вол. Шостка з 31/03/2019 по неділях та п"ятницях; 1,8/05/2019; 10/05/2019 18:42 18:44 20:42
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Суми з 1/04/2019 щоденно, крім субот, неділь та 25,26/04, 1,3/05/2019 19:13 19:14 21:34
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Вінниця Суми з 31/03/2019 по суботах та неділях; додатково 1,3/05/2019 19:13 19:14 21:34
46
Лисичанськ Ужгород 10,11,12,14/06/2019 19:43 19:45 14:23
46
Лисичанськ Ужгород з 31/03/2019 щоденно, крім 10,11,12,14/06/2019 19:43 19:45 14:23
887
Ворожба Фастів з 31/03/2019 щоденно 19:51 19:53 00:26
778
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Шостка Київ з 31/03/2019 щоденно 20:14 20:16 22:43
884
Фастів Зернове з 31/03/2019 щоденно 20:14 20:16 22:55
778
безпересадковий вагон
Шостка Хмельницький з 31/03/2019 щоденно 20:14 20:16 05:13
86
("БЕЛЫЙ АИСТ")
Київ Мінськ 12-17/05/2019 щоденно; будьте уважні, двері в вагони зачиняються о 19:18, потім митний і паспортний контроль! 22:11 22:31 08:38
94
Мінськ Одеса 14,17/05/2019 22:48 23:18 12:15
213
Суми Одеса 1/06-15/09/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 22:51 22:53 11:07
78
безпересадковий вагон
Ковель Москва 1/04-17/05/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 23:07 23:09 10:41
74
Львів Москва 1/04-17/05/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 23:07 23:09 10:41
772
безпересадковий вагон
Хмельницький Шостка з 31/03/2019 щоденно 23:16 23:31 01:18
784
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Шостка з 31/03/2019 щоденно 23:16 23:31 01:18
957
безпересадковий вагон
Херсон Москва з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 23:33 23:53 11:12
62
Миколаїв Москва з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 23:33 23:53 11:12
124
Київ Костянтинівка з 31/03/2019 щоденно 23:59 00:01 12:01