Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Бахмач-Пас. (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
776
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Харків з 1/04/2019 щоденно 02:48 02:50 09:00
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків з 31/03/2019 щоденно 02:48 02:50 09:00
61
Москва Миколаїв з 5/04/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 03:02 03:28 15:47
61
безпересадковий вагон
Москва Херсон з 5/04/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 03:02 03:28 17:47
214
Одеса Суми 2/06-16/09/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 03:03 03:05 06:15
775
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Харків Київ з 31/03/2019 щоденно 03:11 03:13 05:34
74
Львів Москва з 18/05/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 03:11 03:13 14:30
74
безпересадковий вагон
Хмельницький Москва з 18/05/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 03:11 03:13 14:30
775
безпересадковий вагон
Харків Херсон з 31/03/2019 щоденно 03:11 03:13 14:27
896
Шостка Київ-Вол. з 1/04/2019 по понеділках та суботах 03:47 03:57 07:58
895
Конотоп Київ-Вол. з 31/03/2019 щоденно, крім понеділків, субот 03:47 03:57 07:58
24
Одеса Москва з 15/06/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 04:32 04:34 15:30
73
Москва Львів з 19/05/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 04:39 04:41 17:57
73
безпересадковий вагон
Москва Хмельницький з 19/05/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 04:39 04:41 12:50
124
Костянтинівка Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 22-27/07/2019 05:39 05:41 08:16
124
Костянтинівка Київ 22,26,27/07/2019 05:39 05:41 08:16
124
Костянтинівка Київ 25/07/2019 05:39 05:41 08:16
124
Костянтинівка Київ 23,24/07/2019 05:39 05:41 08:16
784
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Шостка Київ з 31/03/2019 щоденно 05:49 06:09 08:40
670
Кременчук Бахмач з 15/02/2019 щоденно, крім вівторків та четвергів 07:25 07:25
23
Москва Одеса з 14/06/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 07:30 07:32 20:29
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Вінниця з 31/03/2019 по суботах та неділях 07:56 07:57 13:10
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Київ з 1/04/2019 щоденно, крім субот, неділь 07:56 07:57 10:00
883
Зернове Борщагівка Тех. з 31/03/2019 щоденно 08:51 08:53 12:30
786
Київ Шостка з 31/03/2019 щоденно 09:53 09:55 11:27
670
Бахмач Кременчук з 15/02/2019 щоденно, крім вівторків та четвергів 10:07 17:52
888
Київ-Вол. Ворожба з 31/03/2019 щоденно 12:52 12:54 15:20
774
Київ Шостка з 31/03/2019 щоденно, крім віторка та середи 13:00 13:02 14:36
100
Новоолексіївка,запоріжжя Мінськ 4,5,6/08/2019 13:12 13:14 23:50
100
Новоолексіївка,запоріжжя Мінськ 2/06-22/09/2019 щоденно, крім 4,5,6/08/2019 13:12 13:14 23:50
116
безпересадковий вагон
Бердянськ Мінськ 2/06-22/09/2019 щоденно, крім 4,5,6/08/2019 13:12 13:14 23:50
116
безпересадковий вагон
Бердянськ Мінськ 4,5,6/08/2019 13:12 13:14 23:50
100
Запоріжжя Мінськ 1/04-1/06/2019 та з 24/09-8/12/2019 по парних, при двох непарних 30,1,4 13:12 13:14 23:50
53
С.петербург Харків з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 13:38 13:40 20:54
786
Шостка Київ з 31/03/2019 щоденно 13:44 13:46 16:15
143
Харків С.петербург з 1/04/2019 по непарних; при двох непарних 27,29,1 13:55 13:57 12:21
45
Ужгород Лисичанськ з 31/03/2019 щоденно 14:55 14:57 04:15
778
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Шостка з 31/03/2019 щоденно 16:15 16:17 17:54
774
Шостка Київ з 31/03/2019 щоденно, крім віторка та середи 16:54 16:56 19:27
100
Мінськ Запоріжжя 2/04-30/05/2019 та з 22/09-6/12/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 18:09 18:29 06:17
100
Мінськ Запоріжжя, Новоолексіївка 25/07/2019 18:09 18:29 09:52
100
безпересадковий вагон
Мінськ Бердянськ 25/07/2019 18:09 18:29 11:50
100
безпересадковий вагон
Мінськ Бердянськ 8,9,10,11/07/2019 18:09 18:29 11:50
100
безпересадковий вагон
Мінськ Бердянськ 2/06-21/09/2019 щоденно, крім 8-11,15-17,19,25/07, 5-8/08/2019 18:09 18:29 11:50
100
Мінськ Запоріжжя, Новоолексіївка 5,6,7,8/08/2019 18:09 18:29 09:52
100
безпересадковий вагон
Мінськ Бердянськ 5,6,7,8/08/2019 18:09 18:29 11:50
100
Мінськ Запоріжжя, Новоолексіївка 19/07/2019 18:09 18:29 09:52
100
безпересадковий вагон
Мінськ Бердянськ 19/07/2019 18:09 18:29 11:50
100
безпересадковий вагон
Мінськ Бердянськ 15,16,17/07/2019 18:09 18:29 11:50
100
Мінськ Запоріжжя, Новоолексіївка 2/06-21/09/2019 щоденно, крім 15-17,19,25/07, 5-8/08/2019 18:09 18:29 09:52
100
Мінськ Запоріжжя, Новоолексіївка 15,16,17/07/2019 18:09 18:29 09:52
896
Київ-Вол. Конотоп з 1/04/2019 щоденно, крім п"ятниць, неділь 18:42 18:44 19:15
896
Київ-Вол. Шостка з 31/03/2019 по неділях та п"ятницях 18:42 18:44 20:42
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Суми з 1/04/2019 щоденно, крім субот, неділь 19:13 19:14 21:34
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Вінниця Суми з 31/03/2019 по суботах та неділях 19:13 19:14 21:34
46
Лисичанськ Ужгород 20/07/2019 19:43 19:45 14:23
46
Лисичанськ Ужгород з 31/03/2019 щоденно, крім 20/07/2019 19:43 19:45 14:23
887
Ворожба Фастів з 31/03/2019 щоденно 19:51 19:53 00:26
884
Фастів Зернове з 31/03/2019 щоденно 20:14 20:16 22:55
778
безпересадковий вагон
Шостка Хмельницький з 31/03/2019 щоденно 20:14 20:16 05:13
778
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Шостка Київ з 31/03/2019 щоденно 20:14 20:16 22:43
213
Суми Одеса 1/06-15/09/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 22:51 22:53 11:07
784
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Шостка з 31/03/2019 щоденно 23:16 23:31 01:18
772
безпересадковий вагон
Хмельницький Шостка з 31/03/2019 щоденно 23:16 23:31 01:18
957
безпересадковий вагон
Херсон Москва з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 23:33 23:53 11:12
62
Миколаїв Москва з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 23:33 23:53 11:12
124
Київ Костянтинівка з 31/03/2019 щоденно 23:59 00:01 12:01