Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Розклад по станції Київ-Пас. (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
182
Львів Київ 6,9/03/2020 00:02 00:02
802
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт цілий рік щоденно 00:08 00:48
202
Жмеринка Київ 6/03/2020 00:09 00:09
755
Київ Львів 22,24,29/02, 2,7,10,14,16/03/2020 00:15 05:47
74
Львів Москва з 30/03/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 00:01 00:16 14:26
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків до 28/03/2020 щоденно, крім 6-21/02/2020 23:12 00:20 08:46
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків 6-21/02/2020 щоденно 23:12 00:20 08:52
776
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Харків 4,26/02, 8,26/03/2020 00:20 09:25
776
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Харків 7-22/02/2020 щоденно 00:20 08:52
776
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Харків до 28/03/2020 щоденно, крім 4,7-22,26/02, 8,26/03/2020 00:20 08:46
776
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Харків з 29/03/2020 щоденно 00:22 08:46
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків з 29/03/2020 щоденно; відмінено 5,7,15,17,21,23,25,27,29/04, 3,5,7,11,13,15/05/2020 23:12 00:22 08:46
857
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ цілий рік щоденно 00:37 00:37
181
Київ Львів 7,10/03/2020 00:55 10:36
804
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт цілий рік щоденно 01:00 01:38
94
Одеса Мінськ до 28/03/2020 по середах та суботах 00:37 01:12 13:37
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів 6-20/02/2020 по парних 01:02 01:17 14:17
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів до 28/03/2020 по парних, крім 6-20/02/2020; при двох непарних 28,30,2 01:02 01:17 14:17
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів з 30/03/2020 по парних; при двох непарних 28,30,2 01:04 01:19 14:17
94
Мінськ Одеса до 27/03/2020 по вівторках та п"ятницях 00:55 01:24 11:35
24
Одеса Москва до 27/03/2020 по непарних, при двох непарних 29,1,3 00:46 01:25 15:55
219
Київ Чернівці 7,9/03/2020 01:37 17:30
801
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ цілий рік щоденно 01:41 01:41
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів 6-20/02/2020 по парних 01:24 01:54 12:01
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів з 30/03/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 01:26 01:54 12:01
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів до 28/03/2020 по парних (крім 6-20/02/2020), при двох непарних 28,30,2,4 01:24 01:54 12:01
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків 6-20/02/2020 по парних 01:36 01:56 08:43
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків з 30/03/2020 по парних, при двох непарних 30,1,2,4 01:36 01:56 08:39
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків до 28/03/2020 по парних (крім 6-20/02/2020), при двох непарних 30,1,2,4 01:36 01:56 08:39
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків до 27/03/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 01:27 02:02 10:23
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків з 29/03/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 01:29 02:02 10:23
24
Одеса Москва з 29/03/2020 по непарних (крім 13,15/04/2020), при двох непарних 29,1,3 01:43 02:08 15:55
24
Одеса Москва 13,15/04/2020 01:43 02:08 15:55
94
Одеса Мінськ 1/04-30/05/2020 (крім 22/04/2020), 19/09-12/12/2020 по середах та суботах; 2/06-18/09/2020 щоденно 01:21 02:14 13:37
94
Одеса Мінськ 22/04/2020 01:21 02:14 13:48
94
безпересадковий вагон
Одеса Гродно 2/06-15/09/2020 щоденно 01:21 02:14 22:39
628
безпересадковий вагон
Гродно Одеса 31/05-13/09/2020 щоденно 01:56 02:21 12:16
94
Мінськ Одеса 31/03-29/05/2020, 18/09-11/12/2020 по вівторках та п"ятницях; 1/06-17/09/2020 щоденно 01:56 02:21 12:16
47
Кишинеу Москва 22/03/2020 02:08 02:23 16:53
47
Кишинеу Москва до 2/03/2020 щоденно; 3-28/03/2020 по 2,4,6,7 днях тижня, крім 22/03/2020 02:08 02:23 16:53
803
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ цілий рік щоденно 02:33 02:33
808
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт цілий рік щоденно 03:00 03:38
805
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ цілий рік щоденно 03:28 03:28
2
Костянтинівка Івано-Франківськ 29/03-17/04/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 03:42 04:02 13:08
2
Костянтинівка Івано-Франківськ з 19/04/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 03:42 04:02 13:08
2
Костянтинівка Івано-Франківськ до 27/03/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 03:42 04:02 13:08
807
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ цілий рік щоденно 04:28 04:28
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 30/03-16/04/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 04:15 04:35 14:10
1
Івано-Франківськ Костянтинівка з 18/04/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 04:15 04:35 15:50
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків до 27/03/2020 по непарних; при двох непарних 29,31,3 04:15 04:35 11:14
1
Івано-Франківськ Костянтинівка до 28/03/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 04:15 04:35 14:10
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків з 29/03/2020 по непарних, крім 15-29/01/2020; при двох непарних 29,31,3 04:15 04:35 11:14
140
Кам'янець-Подільський Київ 30/03/2020; 1/04-31/05, 1-31/08 та з 1/11/2020 по непарних; 2/06-30/07, 2/09-30/10/2020 по парних 04:47 04:47
140
Кам'янець-Подільський Київ 1-29/02 по непарних; 2-28/03 по парних 04:47 04:47
76
Кривий Ріг Київ з 29/03/2020 щоденно 04:58 04:58
810
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт цілий рік щоденно 04:58 05:36
76
Кривий Ріг Київ до 28/03/2020 щоденно 04:56 04:56
790
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Кропивницький Київ до 28/03/2020 щоденно 05:18 05:18
790
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Кропивницький Київ з 29/03/2020 щоденно 05:18 05:18
791
Кременчук Київ з 29/03/2020 щоденно 05:18 05:18
791
Кременчук Київ до 28/03/2020 щоденно 05:18 05:18
65
Москва Кишинеу до 28/03/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 05:12 05:22 18:19
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 2-28/02 по парних; 1-27/03 по непарних 05:28 05:28
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 29,31/03/2020; 2/04-30/05, 2-30/08 та з 2/11/2020 по парних; 1/06-31/07, 1/09-31/10/2020 по непарних 05:30 05:30
775
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Харків Київ до 28/03/2020 щоденно, крім 6-21/02/2020 05:34 05:34
775
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Харків Київ з 29/03/2020 щоденно 05:34 05:34
775
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Харків Київ 6-21/02/2020 щоденно 05:34 05:34
138
Лисичанськ Хмельницький 6-21/02/2020 щоденно 05:05 05:38 11:19
138
Лисичанськ Хмельницький з 29/03/2020 щоденно 05:05 05:38 11:25
138
Лисичанськ Хмельницький до 28/03/2020 щоденно, крім 6-21/02/2020 05:05 05:38 11:19
149
Івано-Франківськ Кременчук 1-31/02/04/05/08/11/2020, 1-11/12/2020 по непарних; 2-30/03/06/07/09/10/2020 по парних 05:28 05:43 11:48
150
Ворохта Полтава 1-31/02/04/05/08/11/2020, 1-11/12/2020 по непарних; 2-30/03/06/07/09/10/2020 по парних 05:28 05:43 11:46
756
Львів Київ 21,23,28/02, 1,6,9,13,15/03/2020 05:50 05:50
98
Ковель Київ до 28/03/2020 щоденно, крім 21,23,28/02, 1,6,9,13,15/03/2020 05:51 05:51
98
Ковель Київ з 29/03/2020 щоденно 05:51 05:51
79
("ДНІПРО")
Дніпро Київ до 28/03/2020 щоденно 05:52 05:52
80
("ДНІПРО")
Дніпро Київ з 29/03/2020 щоденно 05:52 05:52
812
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт цілий рік щоденно 05:58 06:38
705
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Пшемисль з 15/12/2019 щоденно 06:00 12:32
63
("ОБЕРІГ")
Харків Київ з 29/03/2020 щоденно 06:03 06:03
63
("ОБЕРІГ")
Харків Київ до 28/03/2020 щоденно, крім 6-21/02/2020 06:03 06:03
98
Ковель Київ 21,23,28/02, 1,6,9,13,15/03/2020 06:08 06:08
38
Запоріжжя Київ до 28/03/2020 щоденно, крім 10-16, 23-27/03/2020 06:09 06:09
38
Запоріжжя Київ 10-16, 23-27/03/2020 щоденно 06:09 06:09
38
Запоріжжя Київ з 29/03/2020 щоденно 06:09 06:09
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Костянтинівка до 28/03/2020 щоденно 06:12 12:46
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Костянтинівка з 29/03/2020 щоденно 06:12 12:46
809
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ цілий рік щоденно 06:20 06:20
142
Львів Бахмут до 28/03/2020 щоденно, крім 24/02/2020 05:40 06:23 18:55
142
Львів Бахмут 24/02/2020 05:40 06:23 20:15
142
Львів Бахмут з 29/03/2020 щоденно 05:40 06:23 18:55
358
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Рахів, Тернопіль Київ до 28/03/2020 щоденно, крім 17,18,19/03/2020 06:32 06:32
358
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Чернівці Київ 17,18,19/03/2020 06:32 06:32
814
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт цілий рік щоденно 06:38 07:14
358
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Рахів, Тернопіль Київ з 29/03/2020 щоденно 06:43 06:43
722
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків з 29/03/2020 щоденно 06:45 11:31
722
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків до 28/03/2020 щоденно 06:45 11:31
92
("ЛЬВІВ")
Львів Київ до 28/03/2020 щоденно 06:46 06:46
92
("ЛЬВІВ")
Львів Київ з 29/03/2020 щоденно 06:49 06:49
715
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Пшемисль до 28/03/2020 щоденно 06:50 15:06
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Київ до 25/03/2020 по 1,2,3 днях тижня 06:50 06:50
715
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Пшемисль з 29/03/2020 щоденно 06:50 15:06
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Київ з 30/03/2020 по 1,2,3 днях тижня 06:52 06:52
102
Херсон Київ до 28/03/2020 щоденно 06:56 06:56
73
Москва Львів до 27/03/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 06:26 06:57 17:07
102
Херсон Київ 29/03-29/05/2020 та з 15/09/2020 щоденно 06:58 06:58
816
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт цілий рік щоденно 07:00 07:44
5
Москва Київ до 28/03/2020 щоденно 07:02 07:02
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Запоріжжя Київ з 29/03/2020 щоденно, крім 14,15/04/2020 07:04 07:04
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Запоріжжя Київ 14,15/04/2020 07:04 07:04
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя до 23/03/2020 щоденно, крім 11-17/03/2020 07:08 14:31
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Запоріжжя Київ до 28/03/2020 щоденно 07:08 07:08
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя з 29/03/2020 щоденно 07:08 14:31
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 11-17, 24-28/03/2020 щоденно 07:08 14:31
106
("ЧОРНОМОРЕЦЬ")
Одеса Київ з 29/03/2020 щоденно 07:10 07:10
106
("ЧОРНОМОРЕЦЬ")
Одеса Київ до 28/03/2020 щоденно 07:10 07:10
10
("ПРИАЗОВ'Я")
Маріуполь Київ з 29/03/2020 щоденно 07:11 07:11
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне з 29/03/2020 по 4,5,6,7 днях тижня 06:52 07:12 14:35
766
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Херсон з 29/03/2020 щоденно; відмінено 5,7,15,17,21,23,25,27,29/04, 3,5,7,11,13,15/05/2020 07:14 14:48
775
безпересадковий вагон
Харків Херсон 6-21/02/2020 щоденно 05:34 07:14 14:48
775
безпересадковий вагон
Харків Херсон з 29/03/2020 щоденно; відмінено 4,6,14,16,20,22,24,26,28/04, 2,4,6,10,12,14/05/2020 05:34 07:14 14:48
766
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Херсон до 28/03/2020 щоденно 07:14 14:48
775
безпересадковий вагон
Харків Херсон до 28/03/2020 щоденно, крім 6-21/02/2020 05:34 07:14 14:48
10
("ПРИАЗОВ'Я")
Маріуполь Київ до 28/03/2020 щоденно, крім 10-16, 23-27/03/2020 07:15 07:15
786
Київ Шостка з 29/03/2020 щоденно 07:21 11:27
10
("ПРИАЗОВ'Я")
Маріуполь Київ 10-16, 23-27/03/2020 щоденно 07:21 07:21
786
Київ Шостка до 28/03/2020 щоденно 07:21 11:27
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ до 28/03/2020 щоденно 07:27 07:27
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ з 29/03/2020 щоденно 07:27 07:27
811
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ цілий рік щоденно 07:30 07:30
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне до 28/03/2020 по 4,5,6,7 днях тижня 06:50 07:32 14:35
50
("КОБЗАР")
Трускавець Київ до 28/03/2020 щоденно 07:33 07:33
73
Москва Львів з 29/03/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 07:23 07:45 18:32
63
("ОБЕРІГ")
Харків Київ 6-21/02/2020 щоденно 07:46 07:46
818
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт цілий рік щоденно 07:48 08:25
86
("БЕЛЫЙ АИСТ")
Мінськ Київ до 28/03/2020 щоденно 07:52 07:52
50
("КОБЗАР")
Трускавець Київ з 29/03/2020 щоденно 07:54 07:54
861
Київ Шепетівка цілий рік по суботах та неділях 07:57 13:47
813
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ цілий рік щоденно 08:01 08:01
380
безпересадковий вагон
Бухарест Київ з 29/03/2020 по неділях 08:06 08:06
118
("БУКОВИНА")
Чернівці Київ до 28/03/2020 щоденно 08:06 08:06
380
безпересадковий вагон
Бухарест Київ до 22/03/2020 по неділях 08:06 08:06
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ до 28/03/2020 щоденно, крім 10-16, 23-27/03/2020 08:07 08:07
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ з 29/03/2020 щоденно 08:07 08:07
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ 10-16, 23-27/03/2020 щоденно 08:07 08:07
118
("БУКОВИНА")
Чернівці Київ з 29/03/2020 щоденно 08:08 08:08
5
Москва Київ з 29/03/2020 щоденно 08:13 08:13
820
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт цілий рік щоденно 08:17 08:53
124
Костянтинівка Київ з 29/03/2020 щоденно 08:19 08:19
815
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ цілий рік щоденно 08:26 08:26
124
Костянтинівка Київ 6-21/02/2020 щоденно 08:33 08:33
124
Костянтинівка Київ до 28/03/2020 щоденно, крім 6-21/02/2020 08:33 08:33
47
Москва Кишинеу до 3/03/2020 щоденно; 4-27/03/2020 по 1,3,5,7 днях тижня 08:19 08:39 00:12
235
Ужгород Київ з 30/03/2020 по понеділках, середах, п"ятницях 08:40 08:40
784
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Шостка Київ з 29/03/2020 щоденно 08:40 08:40
784
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Шостка Київ до 28/03/2020 щоденно 08:40 08:40
235
Ужгород Київ 21,23,28/02, 1,6,9,13,15/03/2020 08:40 08:40
235
Ужгород Київ до 27/03/2020 по понеділках, середах, п"ятницях (крім 21,28/02, 6,9,13/03/2020); 22,28/03/2020 08:40 08:40
20
Лисичанськ Киів 6-20/02/2020 по парних 08:46 08:46
822
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт цілий рік щоденно 08:46 09:25
20
Лисичанськ Киів до 28/03/2020 по парних (крім 6-20/02/2020 ), при двох непарних 30,1,4; додатково 3,7,11,15,19,23,27/02/03 08:46 08:46
20
Лисичанськ Киів з 30/03/2020 по парних, при двох непарних 30,1,4; додатково 5,9,13,17,21,25,29/04/06/08/10, 3,7,11,15,19,23,27,31/05/07/09/11, 31/03, 1/10, 1,5,9/12/20, крім 31/09/11/2020 08:46 08:46
43
Івано-Франківськ Київ з 29/03/2020 щоденно 08:48 08:48
43
Івано-Франківськ Київ до 28/03/2020 щоденно, крім 16-27/03/2020 08:48 08:48
86
("БЕЛЫЙ АИСТ")
Мінськ Київ з 29/03/2020 щоденно 08:56 08:56
8
Чернівці Київ до 28/03/2020 щоденно; відмінено 16-18/03/2020 09:07 09:07
8
Чернівці Київ з 29/03/2020 щоденно 09:07 09:07
817
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ цілий рік щоденно 09:07 09:07
8
Івано-Франківськ Київ 16-18/03/2020 щоденно 09:07 09:07
243
Івано-Франківськ Київ, Дніпро 16-27/03/2020 щоденно 08:48 09:10 17:49
104
Маріуполь Київ 29/03-4/06/2020 та з 15/09/2020 по 2,4,6,7 днях тижня 09:18 09:18
770
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Кам'янець-Подільський Київ до 28/03/2020 щоденно 09:20 09:20
770
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Кам'янець-Подільський Київ з 29/03/2020 щоденно 09:20 09:20
758
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Могилів-Подільський Київ до 28/03/2020 по 1,4,6 днях тижня 09:20 09:20
758
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Могилів-Подільський Київ з 30/03/2020 по 1,4,6 днях тижня 09:20 09:20
104
Маріуполь Київ до 31/03/2020 по 2,4,6,7 днях тижня, крім 10,12,14,15,24,26/03/2020 09:21 09:21
104
Маріуполь Київ 10,12,14,15,24,26/03/2020 09:21 09:21
148
Одеса Київ з 29/03/2020 щоденно, крім 13-15/04/2020 09:24 09:24
148
Одеса Київ 13-15/04/2020 щоденно 09:24 09:24
824
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 27/12/2019 щоденно 09:25 10:03
148
Одеса Київ до 28/03/2020 щоденно 09:27 09:27
23
Москва Одеса до 28/03/2020 по парних, при двох непарних 30,2,4 08:58 09:28 19:50
819
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ цілий рік щоденно 09:41 09:41
870
Шепетівка Київ цілий рік щоденно 09:42 09:42
126
Костянтинівка Київ з 29/03/2020 щоденно 09:44 09:44
126
Костянтинівка Київ до 28/03/2020 щоденно 09:48 09:48
688
безпересадковий вагон
Березине Київ до 28/03/2020 по суботах та неділях 09:55 09:55
146
("ДУНАЙ")
Ізмаїл Київ до 28/03/2020 щоденно 09:55 09:55
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Київ з 30/03/2020 по 1,2,3,4,5 днях тижня 09:59 09:59
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Київ до 27/03/2020 по 1,2,3,4,5 днях тижня 10:00 10:00
826
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт цілий рік щоденно 10:00 10:38
748
Тернопіль Київ з 29/03/2020 щоденно 10:03 10:03
748
Тернопіль Київ до 28/03/2020 щоденно 10:03 10:03
781
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Черкаси Київ з 29/03/2020 по 1,4,5,6,7 днях тижня 10:07 10:07
781
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Черкаси Київ до 28/03/2020 по 1,4,5,6,7 днях тижня 10:07 10:07
8862
безпересадковий вагон
Кошице Київ до 28/03/2020 щоденно 10:11 10:11
8862
безпересадковий вагон
Кошице Київ 29/03-11/12/2020 щоденно 10:11 10:11
29
Ужгород Київ з 29/03/2020 щоденно 10:11 10:11
29
Ужгород Київ до 28/03/2020 щоденно 10:11 10:11
821
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ цілий рік щоденно 10:13 10:13
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Вінниця з 29/03/2020 по суботах та неділях 09:59 10:15 13:11
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Вінниця до 28/03/2020 по суботах та неділях 10:00 10:15 13:11
369
Баку Київ до 14/03/2020 по суботах, крім 8,15/02/2020 10:20 10:20
369
Баку Київ 8,15/02/2020 10:20 10:20
207
Ужгород Київ 7,9/03/2020 10:20 10:20
774
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Шостка до 28/03/2020 по 1,4,5,6,7 днях тижня 10:32 14:36
774
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Шостка з 29/03/2020 по 1,4,5,6,7 днях тижня 10:32 14:36
13
Солотвино Київ з 29/03/2020 щоденно 10:44 10:44
23
Москва Одеса з 30/03/2020 по парних, при двох непарних 30,2,4 10:23 10:46 20:55
13
Солотвино Київ до 28/03/2020 щоденно 10:46 10:46
823
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ цілий рік щоденно 10:47 10:47
216
Київ Кривий Ріг 10/03/2020 10:50 20:06
216
Київ Кривий Ріг 24/02, 2,16,23,29/03/2020 10:50 20:22
688
безпересадковий вагон
Березине Київ з 29/03/2020 по суботах та неділях 10:52 10:52
146
("ДУНАЙ")
Ізмаїл Київ з 29/03/2020 щоденно 10:52 10:52
268
Ковель Київ 14/01-5/03/2020 по 2,4,7 днях тижня; 9/03/2020 10:54 10:54
12010
Варшава Київ 15/12/2019-14/03/2020 щоденно 11:00 11:00
12010
Варшава Київ 8-14/04, 4-7/05/2020 щоденно 11:00 11:00
12010
Варшава Київ 15/03-7/04, 15/04-3/05, 8/05-13/06/2020 щоденно 11:00 11:00
116
("МАЯК")
Бердянськ Київ до 28/03/2020 щоденно, крім 10-16, 23-27/03/2020 11:00 11:00
116
("МАЯК")
Бердянськ Київ 10-16, 23-27/03/2020 щоденно 11:00 11:00
135
("МАЯК")
Покровськ Київ 10-16, 23-27/03/2020 щоденно 11:00 11:00
135
("МАЯК")
Покровськ Київ до 28/03/2020 щоденно, крім 10-16, 23-27/03/2020 11:00 11:00
828
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт цілий рік щоденно 11:02 11:41
135
("МАЯК")
Покровськ Київ з 29/03/2020 щоденно 11:04 11:04
116
("МАЯК")
Бердянськ Київ з 29/03/2020 щоденно 11:04 11:04
719
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ до 17/03/2020 щоденно; 19-28/03 щоденно, крім середи, неділі та 7-22/02/2020 11:08 11:08
719
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 7-22/02/2020 щоденно 11:08 11:08
719
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 30/03-25/10/2020 щоденно, крім середи; 26/10-12/12/2020 щоденно, крім середи та неділі 11:10 11:10
744
(ІНТЕРСІТІ+)
Львів Київ, Дарниця до 28/03/2020 щоденно 11:17 11:25 11:43
744
(ІНТЕРСІТІ+)
Львів Київ, Дарниця з 29/03/2020 щоденно 11:17 11:25 11:43
825
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ цілий рік щоденно 11:34 11:34
868
Жмеринка Київ цілий рік щоденно 11:36 11:36
369
Баку Київ з 4/04/2020 по суботах 11:41 11:41
738
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Запоріжжя до 28/03/2020 щоденно, крім 10-17, 23-27/03/2020 11:50 20:26
738
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Запоріжжя 10-17, 23-27/03/2020 щоденно 11:50 20:33
738
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Запоріжжя з 29/03/2020 щоденно 11:50 20:26
739
(ІНТЕРСІТІ)
Кривий Ріг Київ 30/03/2020; 1-29/04/11, 1-31/05/08, 1-11/12/2020 по непарних; 2-30/06/07/09/10/2020 по парних 11:53 11:53
739
(ІНТЕРСІТІ)
Кривий Ріг Київ 24/01-26/03/2020 щоденно; 28/03/2020 11:53 11:53
250
Чернівці Київ 23/02, 1,9,15,22,28/03/2020 11:56 11:56
210
Одеса Київ 20,27/02, 5,12,19,26/03/2020 11:56 11:56
830
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт цілий рік щоденно 12:00 12:38
725
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 7-22/02/2020 щоденно 12:01 12:01
725
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ цілий рік щоденно, крім 7-22/02/2020 12:01 12:01
45
Ужгород Лисичанськ до 28/03/2020 щоденно, крім 6-21/02/2020 11:46 12:06 04:15
45
Ужгород Лисичанськ 6-21/02/2020 щоденно 11:46 12:06 04:15
45
Ужгород Лисичанськ з 29/03/2020 щоденно 11:49 12:09 04:15
885
Київ Рівне цілий рік щоденно 12:17 20:18
827
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ цілий рік щоденно 12:26 12:26
66
Кишинеу Москва до 27/03/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 12:05 12:35 05:07
176
Кривий Ріг Київ 30/03/2020 12:36 12:36
84
Маріуполь Київ з 29/03/2020 щоденно 12:39 12:39
84
Маріуполь Київ до 28/03/2020 щоденно, крім 10-16, 23-27/03/2020 12:39 12:39
54
Київ С.петербург до 27/03/2020 по непарних, крім 29/02/2020; при двох непарних 29,1,3 12:42 12:21
764
(ІНТЕРСІТІ+)
Одеса Київ до 28/03/2020 щоденно 12:46 12:46
764
(ІНТЕРСІТІ+)
Одеса Київ з 29/03/2020 щоденно 12:46 12:46
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ до 28/03/2020 щоденно, крім 11-17/03/2020 12:48 12:48
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ з 29/03/2020 щоденно 12:48 12:48
84
Маріуполь Київ 10-16, 23-27/03/2020 щоденно 12:53 12:53
53
С.петербург Київ до 28/03/2020 по парних (крім 10-16, 24-26/03/2020), при двох непарних 30,2,4 12:57 12:57
53
С.петербург Київ 10-16, 24-26/03/2020 по парних 12:59 12:59
832
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт цілий рік щоденно 13:00 13:38
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ 11-17, 24-28/03/2020 щоденно 13:07 13:07
31
Київ - Мінськ - Вільнюс - Рига 16,20/03/2020; будьте уважні, двері вагонів зачиняються о 12:45, потім митний і паспортний контроль 13:10 08:29
31
Київ - Мінськ - Вільнюс - Рига 4,8,12,16,20,24,28/02/03/2020 (крім 16,20/03); будьте уважні, двері вагонів зачиняються о 12:45, потім митний і паспортний контроль 13:10 08:08
767
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Херсон Київ з 29/03/2020 щоденно, крім серед 13:22 13:22
829
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ цілий рік щоденно 13:22 13:22
767
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Херсон Київ 7-22/02/2020 щоденно, крім серед 13:24 13:24
724
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків з 29/03/2020 щоденно 13:25 18:10
724
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків до 28/03/2020 щоденно 13:25 18:10
209
Київ Одеса 24/02, 2,10,16,23,29/03/2020 13:27 23:24
233
Київ Вінниця 9/03/2020 13:27 16:30
767
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Херсон Київ до 23/03/2020 щоденно, крім серед та 7-22/02, 12-17/03/2020 13:29 13:29
767
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Херсон Київ 12-17, 24,26-28/03/2020 щоденно 13:30 13:30
142
Бахмут Львів до 28/03/2020 щоденно, крім 6-21/02, 10-17,19,21,23-27/03/2020 13:09 13:34 04:30
142
Бахмут Львів 17,19,21/03/2020 13:09 13:34 04:30
142
Бахмут Львів з 29/03/2020 щоденно 13:09 13:34 04:30
142
Бахмут Львів 15/03/2020 13:14 13:37 04:30
142
Бахмут Львів 10-14,16,23-27/03/2020 щоденно 13:14 13:37 04:30
778
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Шостка цілий рік щоденно 13:38 17:54
142
Бахмут Львів 6-21/02/2020 щоденно 13:18 13:43 04:30
867
Київ Жмеринка цілий рік щоденно, крім 7-22/02/2020 13:45 19:16
867
Київ Жмеринка 7-22/02/2020 щоденно 13:49 19:16
54
Київ С.петербург з 29/03/2020 по непарних, при двох непарних 29,1,3 13:49 12:21
370
Київ Баку до 16/03/2020 по понеділках, крім 10,17/02/2020 13:50 04:10
370
Київ Баку 10,17/02/2020 13:50 04:10
53
С.петербург Київ з 30/03/2020 по парних, при двох непарних 30,2,4 13:57 13:57
834
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт цілий рік щоденно 14:00 14:38
749
безпересадковий вагон
Київ Вроцлав 14/03-28/03/2020 щоденно 14:07 10:40
749
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Івано-Франківськ з 29/03/2020 щоденно 14:07 22:16
749
безпересадковий вагон
Київ Вроцлав 29/03-12/06/2020 щоденно 14:07 10:40
749
безпересадковий вагон
Київ Відень 14/12/2019-28/03/2020 щоденно 14:07 11:21
749
безпересадковий вагон
Київ Відень 29/03-11/12/2020 щоденно 14:07 11:21
749
безпересадковий вагон
Київ Вроцлав 14/12/2019-13/03/2020 щоденно 14:07 10:44
749
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Івано-Франківськ до 28/03/2020 щоденно 14:07 22:16
31
Київ - Мінськ - Вільнюс - Рига 22/04/2020; будьте уважні, двері вагонів зачиняються о 13:49,потім митний і паспортний контроль 14:14 09:06
31
Київ - Мінськ - Вільнюс - Рига 2,6,10,14,18,22,26,30/04/06/08/10/2020 (крім 22/04/2020); 4,8,12,16,20,24,28/05/07/09/11/2020; 2,6,10/12/2020; будьте уважні, двері вагонів зачиняються о 13:49,потім митний і паспортний контроль 14:14 09:06
370
Київ Баку з 6/04/2020 по понеділках 14:22 04:10
341
Кишинеу Москва цілий рік щоденно 14:03 14:23 05:22
357
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Київ Тернопіль, Рахів до 28/03/2020 щоденно, крім 16,17,18/03/2020 14:28 09:22
357
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Київ Тернопіль, Рахів з 29/03/2020 щоденно 14:28 09:22
357
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Київ Чернівці 16,17,18/03/2020 14:28 04:20
768
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Херсон 11-16, 25-28/03/2020 щоденно 14:29 22:21
768
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Херсон до 24/03/2020 щоденно, крім вівторків та 11-16/03/2020 14:29 22:21
768
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Херсон з 29/03/2020 щоденно, крім вівторків 14:29 22:21
831
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ цілий рік щоденно 14:38 14:38
220
Чернівці Київ 7,9/03/2020 14:52 14:52
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кам'янець-Подільсь з 29/03/2020 щоденно 14:55 22:49
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Могилів-Подільський до 27/03/2020 по 3,5,7 днях тижня 14:55 21:51
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кам'янець-Подільсь до 28/03/2020 щоденно 14:55 22:49
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Могилів-Подільський з 29/03/2020 по 3,5,7 днях тижня 14:55 21:53
836
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт цілий рік щоденно 15:00 15:38
249
Київ Чернівці 21,28/02, 6,13,20,27/03/2020 15:09 08:15
833
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ цілий рік щоденно 15:22 15:22
148
Київ Одеса до 28/03/2020 щоденно 15:46 05:13
148
Київ Одеса з 29/03/2020 щоденно, крім 13-15/04/2020 15:52 05:12
31
Рига - Вільнюс - Мінськ - Київ 5,9,13,17,21,25,29/02/03/2020 (крім 17,21/03) 15:52 15:52
148
Київ Одеса 13-15/04/2020 щоденно 15:52 05:14
838
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт цілий рік щоденно 16:00 16:38
201
Київ Жмеринка 10/03/2020 16:07 21:30
786
Шостка Київ з 29/03/2020 щоденно 16:15 16:15
786
Шостка Київ до 28/03/2020 щоденно 16:15 16:15
835
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ цілий рік щоденно 16:21 16:21
738
(ІНТЕРСІТІ)
Запоріжжя Київ до 23/03/2020 щоденно, крім 11-17/03/2020 16:28 16:28
763
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Одеса з 29/03/2020 щоденно 16:30 23:44
763
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Одеса до 28/03/2020 щоденно 16:30 23:44
84
Київ Маріуполь до 28/03/2020 щоденно, крім 10-16, 23-27/03/2020 16:32 11:03
84
Київ Маріуполь 10-16, 23-27/03/2020 щоденно 16:32 11:03
84
Київ Маріуполь з 29/03/2020 щоденно 16:32 11:03
738
(ІНТЕРСІТІ)
Запоріжжя Київ 11-17, 24-28/03/2020 щоденно 16:35 16:35
738
(ІНТЕРСІТІ)
Запоріжжя Київ 1,3,7,9,13,17,21,23,27,29/04/2020 16:35 16:35
738
(ІНТЕРСІТІ)
Запоріжжя Київ з 29/03/2020 щоденно, крім 1,3,7,9,13,17,21,23,27,29/04/2020 16:35 16:35
31
Рига - Вільнюс - Мінськ - Київ 17,21/03/2020 16:38 16:38
31
Рига - Вільнюс - Мінськ - Київ 29/03/2020; 3,7,11,15,19,23,27,31/04/06/08/10/2020, 5,9,13,17,21,25,29/05/07/09/11/2020, 3,7,11/12/2020, крім 31/04/06/2020; додатково 1/05/07/2020 16:40 16:40
747
Київ Тернопіль з 29/03/2020 щоденно 16:41 22:47
747
Київ Тернопіль до 28/03/2020 щоденно 16:41 22:42
869
Київ Шепетівка цілий рік по п"ятницях 16:53 22:28
840
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт цілий рік щоденно 17:00 17:38
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Вінниця Суми до 28/03/2020 по суботах та неділях 16:46 17:07 21:34
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Суми до 27/03/2020 по 1,2,3,4,5 днях тижня 17:07 21:34
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Суми з 30/03/2020 по 1,2,3,4,5 днях тижня 17:07 21:34
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Вінниця Суми з 29/03/2020 по суботах та неділях 16:47 17:07 21:34
13
Київ Солотвино з 29/03/2020 щоденно 17:11 13:10
13
Київ Солотвино до 28/03/2020 щоденно 17:11 13:10
837
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ цілий рік щоденно 17:19 17:19
749
(ІНТЕРСІТІ)
Івано-Франківськ Київ до 28/03/2020 щоденно 17:21 17:21
147
безпересадковий вагон
Відень Київ 29/03-12/12/2020 щоденно 17:21 17:21
6302
безпересадковий вагон
Вроцлав Київ 29/03-13/06/2020 щоденно 17:21 17:21
6302
безпересадковий вагон
Вроцлав Київ 15/03-28/03/2020 щоденно 17:21 17:21
749
(ІНТЕРСІТІ)
Івано-Франківськ Київ з 29/03/2020 щоденно 17:21 17:21
6302
безпересадковий вагон
Вроцлав Київ 15/12/2019 - 14/03/2020 щоденно 17:21 17:21
147
безпересадковий вагон
Відень Київ 15/12/2019-28/03/2020 щоденно 17:21 17:21
740
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Кривий Ріг 29,31/03/2020; 2-30/04/05/08/11, 2-12/12/2020 по парних; 1-31/07/10, 1-29/06/09/2020 по непарних 17:22 23:09
740
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Кривий Ріг 23/01-25/03/2020 щоденно; 27/03/2020 17:22 23:09
743
(ІНТЕРСІТІ+)
Дарниця, Київ Львів з 29/03/2020 щоденно 17:25 17:33 22:49
743
(ІНТЕРСІТІ+)
Дарниця, Київ Львів до 28/03/2020 щоденно 17:25 17:33 22:49
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ 10-16, 23-27/03/2020 щоденно 17:35 01:58
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ до 28/03/2020 щоденно, крім 10-16, 23-27/03/2020 17:35 01:50
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ з 29/03/2020 щоденно 17:35 01:50
145
безпересадковий вагон
Київ Березине з 3/04/2020 по п"ятницях та суботах 17:40 11:32
145
("ДУНАЙ")
Київ Ізмаїл до 28/03/2020 щоденно 17:40 10:58
145
безпересадковий вагон
Київ Березине до 28/03/2020 по п"ятницях та суботах 17:40 11:06
145
("ДУНАЙ")
Київ Ізмаїл з 29/03/2020 щоденно 17:40 11:17
790
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кропивницький з 29/03/2020 щоденно 17:42 22:45
792
Київ Кременчук з 29/03/2020 щоденно 17:42 23:08
792
Київ Кременчук до 28/03/2020 щоденно 17:42 23:08
790
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кропивницький до 28/03/2020 щоденно 17:42 22:45
893
Київ Шепетівка цілий рік по п'ятницях 17:46 22:44
842
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт цілий рік щоденно 17:50 18:28
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 6-21/02/2020 щоденно 17:56 17:56
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ з 29/03/2020 щоденно 17:56 17:56
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ до 28/03/2020 щоденно, крім 6-21/02/2020 17:56 17:56
726
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків цілий рік щоденно 18:02 22:45
839
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ цілий рік щоденно 18:20 18:20
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород до 28/03/2020 щоденно 18:30 10:40
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород з 29/03/2020 щоденно 18:30 10:40
81
безпересадковий вагон
Київ Кошице до 28/03/2020 щоденно 18:30 13:54
720
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків до 16/03/2020 щоденно; 18-27/03 щоденно, крім вівторка, суботи та 6-21/02/2020 18:30 23:36
720
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 29/03-24/10/2020 щоденно, крім вівторка; 25/10-12/12/2020 щоденно, крім вівторка та суботи 18:30 23:38
81
безпересадковий вагон
Київ Кошице 29/03-10/12/2020 щоденно 18:30 13:54
720
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 6-21/02/2020 щоденно 18:30 23:48
844
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт цілий рік щоденно 18:38 19:15
846
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт цілий рік щоденно 18:57 19:42
10
("ПРИАЗОВ'Я")
Київ Маріуполь з 29/03/2020 щоденно 19:03 09:47
10
("ПРИАЗОВ'Я")
Київ Маріуполь до 28/03/2020 щоденно 19:03 09:47
43
Київ Івано-Франківськ з 29/03/2020 щоденно 19:06 05:43
101
Херсон Київ 30/05-14/09/2020 щоденно 19:06 19:06
243
Дніпро, Київ Івано-Франківськ 17-28/03/2020 щоденно 18:45 19:06 05:43
43
Київ Івано-Франківськ до 16/03/2020 щоденно 19:06 05:43
841
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ цілий рік щоденно 19:12 19:12
67
Київ Варшава 14/03-12/06/2020 щоденно; будьте уважні, двері в вагони зачиняються о 18:48, потім митний і паспортний контроль 19:13 10:50
67
Київ Варшава 14/12/2019-13/03/2020 щоденно; будьте уважні, двері в вагони зачиняються о 18:48, потім митний і паспортний контроль 19:13 10:14
136
("МАЯК")
Київ Покровськ 10-16, 23-27/03/2020 щоденно 19:15 07:31
116
("МАЯК")
Київ Бердянськ до 28/03/2020 щоденно 19:15 11:46
136
("МАЯК")
Київ Покровськ до 28/03/2020 щоденно, крім 10-16, 23-27/03/2020 19:15 07:31
116
("МАЯК")
Київ Бердянськ з 29/03/2020 щоденно 19:19 11:46
136
("МАЯК")
Київ Покровськ з 29/03/2020 щоденно 19:19 07:31
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка 10-16, 23-27/03/2020 щоденно 19:22 07:52
216
Кривий Ріг Київ 6/03/2020 19:22 19:22
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка до 28/03/2020 щоденно, крім 10-16, 23-27/03/2020 19:22 07:52
216
Кривий Ріг Київ 21,28/02, 13,20,27/03/2020 19:22 19:22
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка з 29/03/2020 щоденно 19:25 07:52
774
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Шостка Київ до 28/03/2020 по 1,4,5,6,7 днях тижня 19:27 19:27
774
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Шостка Київ з 29/03/2020 по 1,4,5,6,7 днях тижня 19:29 19:29
848
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт цілий рік щоденно 19:30 20:09
6
Київ Москва до 28/03/2020 щоденно 19:36 10:14
772
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Хмельницький Київ з 29/03/2020 щоденно 19:36 19:36
102
Київ Херсон 29/03-28/05/2020 та з 14/09/2020 щоденно 19:38 07:54
102
Київ Херсон 29/05-13/09/2020 щоденно 19:38 05:33
862
Шепетівка Київ цілий рік по суботах та неділях 19:38 19:38
876
Шепетівка Київ 8/12/2019-14/06/2020 та з 30/08/2020 по неділях 19:39 19:39
772
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Хмельницький Київ до 28/03/2020 щоденно 19:43 19:43
239
Київ Ужгород 6,8/03/2020 19:47 10:58
843
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ цілий рік щоденно 19:57 19:57
782
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Черкаси з 29/03/2020 по 1,4,5,6,7 днях тижня 19:58 23:39
782
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Черкаси до 28/03/2020 по 1,4,5,6,7 днях тижня 20:00 23:39
104
Київ Маріуполь 30/03-3/06/2020 та з 14/09/2020 по 1,3,5,6 днях тижня 20:04 11:55
117
("БУКОВИНА")
Київ Чернівці до 28/03/2020 щоденно 20:05 07:57
117
("БУКОВИНА")
Київ Чернівці з 29/03/2020 щоденно 20:05 07:57
117
безпересадковий вагон
Київ Бухарест до 27/03/2020 по п"ятницях 20:05 22:38
117
безпересадковий вагон
Київ Бухарест з 3/04/2020 по п"ятницях 20:05 22:38
104
Київ Маріуполь до 28/03/2020 по 1,3,5,6 днях тижня, крім 10,13,14,16,23,25,27/03/2020 20:06 11:55
104
Київ Маріуполь 10,13,14,16,23,25,27/03/2020 20:06 11:55
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Київ Запоріжжя до 28/03/2020 щоденно 20:12 07:49
49
("КОБЗАР")
Київ Трускавець до 28/03/2020 щоденно 20:12 08:07
49
("КОБЗАР")
Київ Трускавець з 29/03/2020 щоденно 20:12 08:07
850
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт цілий рік щоденно 20:19 20:58
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Київ Запоріжжя з 29/03/2020 щоденно, крім 14/04/2020 20:20 07:49
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Київ Запоріжжя 14/04/2020 20:20 07:10
149
Полтава Івано-Франківськ 2-30/02/04/05/08/11/2020, 2-10/12/2020 по парних; 1-31/03/06/07/09/10/2020 по непарних 19:46 20:21 08:56
130
Кременчук Ворохта 2-30/02/04/05/08/11/2020, 2-10/12/2020 по парних; 1-31/03/06/07/09/10/2020 по непарних 19:46 20:21 12:02
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 1-29/02/2020 по непарних; 2-28/03/2020 по парних 20:21 12:02
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 30/03/2020; 1/04-31/05, 1-31/08 та з 1/11/2020 по непарних; 2/06-30/07, 2/09-30/10/2020 по парних 20:21 12:02
260
Лисичанськ Дніпро, Київ 31/03, 2,6,8,12,16,20,22,26,28/04/2020 20:23 20:23
260
Лисичанськ Дніпро, Київ 4/04-22/05/2020 по парних, крім 6,8,12,16,20,22,26,28/04/2020 20:23 20:23
235
Київ Ужгород до 26/03/2020 по вівторках, четвергах, неділях; 21,28/02/2020, 13,20,27/03/2020 20:28 11:58
235
Київ Ужгород з 29/03/2020 по вівторках, четвергах, неділях 20:28 11:58
845
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ цілий рік щоденно 20:29 20:29
102
Київ Херсон 10-16, 23-27/03/2020 щоденно 20:32 08:50
102
Київ Херсон до 28/03/2020 щоденно, крім 10-16, 23-27/03/2020 20:32 08:50
6
Київ Москва з 29/03/2020 щоденно 20:34 10:14
852
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт цілий рік щоденно 20:46 21:25
847
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ цілий рік щоденно 20:55 20:55
784
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Шостка до 28/03/2020 щоденно 20:58 01:18
784
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Шостка з 29/03/2020 щоденно 21:01 01:21
38
Київ Запоріжжя до 28/03/2020 щоденно, крім 10-16, 23-27/03/2020 21:06 06:27
38
Київ Запоріжжя 10-16, 23-27/03/2020 щоденно 21:06 06:27
38
Київ Запоріжжя з 29/03/2020 щоденно 21:07 06:27
29
Київ Ужгород з 29/03/2020 щоденно 21:08 09:19
29
Київ Ужгород до 28/03/2020 щоденно 21:08 09:19
854
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт цілий рік щоденно 21:13 21:52
105
("ЧОРНОМОРЕЦЬ")
Київ Одеса до 28/03/2020 щоденно 21:15 05:59
105
("ЧОРНОМОРЕЦЬ")
Київ Одеса з 29/03/2020 щоденно 21:15 05:59
124
Київ Костянтинівка з 29/03/2020 щоденно 21:20 12:00
234
Вінниця Київ 9/03/2020 21:20 21:20
124
Київ Костянтинівка 6-21/02/2020 щоденно 21:20 12:36
124
Київ Костянтинівка до 28/03/2020 щоденно, крім 6-21/02/2020 21:20 12:00
97
Київ Ковель з 29/03/2020 щоденно 21:22 07:32
97
Київ Ковель до 28/03/2020 щоденно 21:22 07:32
76
Київ Кривий Ріг з 29/03/2020 щоденно 21:28 06:23
76
Київ Кривий Ріг до 28/03/2020 щоденно, крім 10-16, 23-27/03/2020 21:28 06:23
76
Київ Кривий Ріг 10-16, 23-27/03/2020 щоденно 21:28 06:23
86
("БЕЛЫЙ АИСТ")
Київ Мінськ до 28/03/2020 щоденно; будьте уважні, двері вагонів зачиняються о 21:09, потім митний і паспортний контроль! 21:34 08:38
849
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ цілий рік щоденно 21:43 21:43
260
Київ, Дніпро Лисичанськ 30/03/2020; 1/04-21/05/2020 по непарних 21:47 19:50
20
Київ Лисичанськ до 27/03/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3; додатково 2,6,10,14,18,22,26/02/03/2020 21:54 09:48
20
Київ Лисичанськ з 29/03/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3; додатково 4,8,12,16,20,24,28/04/06/08/10/2020, 2,6,10,14,18,22,26,30/05/07/09/11/2020, 30/03/2020, 4,8/12/2020 21:54 09:48
856
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт цілий рік щоденно 22:02 22:40
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород до 27/03/2020 по непарних (крім 7-21/02/2020); при двох непарних 29,31,1,3 21:49 22:09 10:22
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 7-21/02/2020 по непарних 21:49 22:09 10:22
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород з 29/03/2020 по непарних; при двох непарних 29,31,1,3 21:50 22:10 10:22
851
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ цілий рік щоденно 22:11 22:11
122
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв до 28/03/2020 по 1,5,6,7 днях тижня, крім 13,14,15,16,23,27/03/2020 21:54 22:14 07:21
122
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв з 29/03/2020 по 1,5,6,7 днях тижня 21:54 22:14 07:21
122
("МИКОЛАЇВ")
Київ Миколаїв до 26/03/2020 по 2,3,4 днях тижня, крім 10,11,12,24,25,26/03/2020 22:14 07:21
122
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв 13,14,15,16,23,27/03/2020 21:54 22:14 07:21
122
("МИКОЛАЇВ")
Київ Миколаїв 10,11,12,24,25,26/03/2020 22:14 07:21
122
("МИКОЛАЇВ")
Київ Миколаїв з 31/03/2020 по 2,3,4 днях тижня 22:14 07:21
126
Київ Костянтинівка з 29/03/2020 щоденно 22:20 10:05
126
Київ Костянтинівка до 28/03/2020 щоденно 22:20 10:05
7
Київ Чернівці з 29/03/2020 щоденно 22:22 10:22
7
Київ Івано-Франківськ 17-19/03/2020 щоденно 22:22 07:35
7
Київ Чернівці до 28/03/2020 щоденно; відмінено 17-19/03/2020 22:22 10:22
86
Київ Мінськ 20,21,22/04/2020 щоденно; будьте уважні, двері вагонів зачиняються о 22:07, потім митний і паспортний контроль! 22:32 08:48
86
("БЕЛЫЙ АИСТ")
Київ Мінськ з 29/03/2020 щоденно (крім 20,21,22/04/2020); будьте уважні, двері вагонів зачиняються о 22:07, потім митний і паспортний контроль! 22:32 08:38
853
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ цілий рік щоденно 22:34 22:34
91
("ЛЬВІВ")
Київ Львів 10-12,14,16, 23-27/03/2020 щоденно 22:37 05:58
91
("ЛЬВІВ")
Київ Львів 21,23,28/02, 1,6,9,13,15/03/2020 22:37 06:01
91
("ЛЬВІВ")
Київ Львів до 28/03/2020 щоденно, крім 21,23,28/02, 1,6,9-16,23-27/03/2020 22:37 05:56
91
("ЛЬВІВ")
Київ Львів з 29/03/2020 щоденно 22:37 06:26
132
Одеса Вінниця, Київ 9/03/2020 22:40 22:40
778
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Шостка Київ цілий рік щоденно 22:43 22:43
46
Лисичанськ Ужгород з 29/03/2020 щоденно 22:27 22:47 14:34
46
Лисичанськ Ужгород 25,27/02/2020 22:27 22:47 14:34
46
Лисичанськ Ужгород 18,20/02/2020 22:27 22:47 14:34
46
Лисичанськ Ужгород 23,28/02, 1,6,9,13,15/03/2020 22:27 22:47 14:34
46
Лисичанськ Ужгород 21/02/2020 22:27 22:47 14:34
46
Лисичанськ Ужгород 6-17,19/02/2020 щоденно 22:27 22:47 14:34
46
Лисичанськ Ужгород до 28/03/2020 щоденно, крім 6-21,23,25,27,28/02, 1,6,9,13,15/03/2020 22:27 22:47 14:34
858
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт цілий рік щоденно 22:52 23:30
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ з 29/03/2020 щоденно, крім 1,3,7,9,13,17,21,23,27,29/04/2020 22:53 22:53
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ до 28/03/2020 щоденно, крім 10-17, 23-27/03/2020 22:53 22:53
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ 1,3,7,9,13,17,21,23,27,29/04/2020 22:53 22:53
74
Львів Москва до 28/03/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 22:40 22:58 14:26
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Костянтинівка Київ з 29/03/2020 щоденно 23:00 23:00
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Костянтинівка Київ до 28/03/2020 щоденно 23:00 23:00
64
("ОБЕРІГ")
Київ Харків до 28/03/2020 щоденно, крім 6-21/02/2020 23:05 05:57
64
("ОБЕРІГ")
Київ Харків 6-21/02/2020 щоденно 23:05 06:37
64
("ОБЕРІГ")
Київ Харків з 29/03/2020 щоденно 23:05 05:57
715
(ІНТЕРСІТІ+)
Пшемисль Київ до 28/03/2020 щоденно 23:08 23:08
267
Київ Ковель 15/01-4/03/2020 по 3,5,1 днях тижня; 10/03/2020; крім 21,28/02/2020 23:08 08:19
715
(ІНТЕРСІТІ+)
Пшемисль Київ з 29/03/2020 щоденно 23:08 23:08
267
Київ Ковель 21,28/02, 6/03/2020 23:08 08:58
765
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Херсон Київ до 28/03/2020 щоденно (крім 9/03/2020) 23:12 23:12
138
Хмельницький Лисичанськ до 28/03/2020 щоденно, крім 6-21/02/2020 22:47 23:12 13:45
138
Хмельницький Лисичанськ з 29/03/2020 щоденно 22:47 23:12 13:45
765
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Херсон Київ з 29/03/2020 щоденно; відмінено 5,7,15,17,21,23,25,27,29/04, 3,5,7,11,13,15/05/2020 23:12 23:12
138
Хмельницький Лисичанськ 6-21/02/2020 щоденно 22:47 23:12 14:02
131
Київ, Вінниця Одеса 9/03/2020 23:17 09:39
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ 10-17, 23-27/03/2020 щоденно 23:18 23:18
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро до 28/03/2020 щоденно, крім 9/03/2020 23:18 06:40
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро з 29/03/2020 щоденно 23:18 06:46
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро 9/03/2020 23:24 06:40
721
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 6-21/02/2020 щоденно 23:27 23:27
721
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ до 28/03/2020 щоденно, крім 6-21/02, 10-16, 23-27/03/2020 23:27 23:27
721
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ з 29/03/2020 щоденно 23:29 23:29
721
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 10-16, 23-27/03/2020 щоденно 23:30 23:30
765
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Херсон Київ 9/03/2020 23:34 23:34
771
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Хмельницький до 28/03/2020 щоденно 23:44 05:13
771
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Хмельницький з 29/03/2020 щоденно 23:46 05:05
855
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ цілий рік щоденно 23:50 23:50
341
Москва Кишинеу цілий рік щоденно, крім 10-16, 23-27/03/2020 23:21 23:51 17:32
705
(ІНТЕРСІТІ+)
Пшемисль Київ цілий рік щоденно 23:53 23:53
341
Москва Кишинеу 10-16, 23-27/03/2020 щоденно 23:24 23:54 17:32
139
Київ Кам'янець-Подільський 2-28/02/2020 по парних; 1-27/03/2020 по непарних 23:59 08:57
139
Київ Кам'янець-Подільський 29,31/03/2020; 2/04-30/05, 2-30/08 та з 2/11/2020 по парних; 1/06-31/07, 1/09-31/10/2020 по непарних 23:59 08:57