Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Київ-Пас. (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ 3/06/2019 00:02 00:02
802
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 6/05/2019 щоденно 00:08 00:46
765
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Херсон Київ 3/06/2019 00:12 00:12
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків з 31/03/2019 щоденно, крім 3/06/2019 23:14 00:20 09:00
776
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Харків з 1/04/2019 щоденно, крім 4/06/2019 00:20 09:00
214
Одеса Суми 2/06-16/09/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 00:09 00:29 06:15
859
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/03/2019 щоденно 00:37 00:37
341
Москва Кишинеу з 31/03/2019 щоденно 00:28 00:48 18:28
776
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Харків 4/06/2019 00:55 09:42
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків 3/06/2019 00:12 00:55 09:42
56
Хмельницький, Жмеринка Москва 2/04-16/05/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 00:46 00:59 14:30
74
безпересадковий вагон
Хмельницький Москва з 18/05/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 00:41 00:59 14:30
74
Львів Москва з 18/05/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 00:41 00:59 14:30
804
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/03/2019 щоденно 01:07 01:45
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів з 4/04/2019 парних, при двох непарних 28,30,2,4 01:02 01:17 14:17
801
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 6/05/2019 щоденно 01:31 01:31
213
Суми Одеса 1/06-15/09/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 01:17 01:37 11:07
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків з 26/04/2019 по парних, при двох непарних 30,1,2,4 01:36 01:56 08:39
765
безпересадковий вагон
Херсон Мінськ 2/06-20/09/2019 щоденно, крім 3/06/2019 23:14 02:03 13:44
94
Одеса Мінськ 15/05/2019 01:23 02:03 15:18
94
безпересадковий вагон
Одеса Гродно 2/06-13/09/2019 щоденно 01:23 02:03 22:08
765
безпересадковий вагон
Херсон Мінськ 3/06/2019 00:12 02:03 13:44
94
Одеса Мінськ 3/04-29/05/2019 (крім 15,18/05/2019) та 21/09-7/12/2019 по середах, суботах; 2/06-20/09/2019 щоденно 01:23 02:03 13:44
94
Одеса Мінськ 18/05/2019 01:23 02:03 13:44
24
Одеса Москва з 1/04/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 01:50 02:15 15:30
630
безпересадковий вагон
Гродно Одеса 1/06-12/09/2019 щоденно 01:55 02:20 12:15
94
Мінськ Одеса 14,17/05/2019 01:55 02:20 12:15
94
Мінськ Одеса 2/04-28/05/2019 (крім 14,17/05/2019) та 20/09-6/12/20219 по вівторках, п"ятницях; 1/06-19/09/2019 щоденно 01:55 02:20 12:15
803
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/03/2019 щоденно 02:31 02:31
808
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/03/2019 щоденно 03:00 03:38
47
Кишинеу Москва з 7/04/2019 щоденно 03:03 03:18 16:50
2
Костянтинівка Івано-Франківськ 7,11,13,21/05/2019 03:42 04:02 13:08
2
Костянтинівка Івано-Франківськ 31/03-23/05/2019 по непарних (крім 7,11,13,21/05/2019), при двох непарних 29,31,3 03:42 04:02 13:08
2
Костянтинівка Івано-Франківськ з 25/05/2019 по непарних , при двох непарних 29,31,3 03:42 04:02 13:08
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 11/06/2019 03:38 04:06 13:33
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 19,21,23/05/2019 03:38 04:06 13:28
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 7,9,13,15,27/05/2019 03:38 04:06 13:28
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 31/03-17/06, з 25/09/2019 по непарних ( крім 7,9,13,15,19,21,23,27/05, 11/06/2019), при двох непарних 29,31,3,5 03:38 04:06 13:28
807
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/03/2019 щоденно 04:28 04:28
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків з 5/04/2019 непарних (крім 11/06/2019), при двох непарних 29,31,3,5 04:15 04:35 11:16
1
Івано-Франківськ Костянтинівка з 26/04/2019 по парних (крім 10/06/2019), при двох непарних 28,30,2 04:15 04:35 15:55
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 10/06/2019 04:15 04:35 15:55
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків 11/06/2019 04:19 04:39 11:18
140
Кам'янець-Подільський Київ 2/06-30/07, 2/09-30/10/2019 по парних; 25/04-31/05, 1-31/08, 1/11-7/12/2019 по непарних 04:47 04:47
812
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/03/2019 щоденно 04:58 05:36
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Кривий Ріг Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 3/06/2019 04:58 04:58
63
("ОБЕРІГ")
Харків Київ 13,20,21/05/2019 05:05 05:05
63
("ОБЕРІГ")
Харків Київ 31/03-24/05/2019 щоденно, крім 13,20,21/05/2019 05:05 05:05
280
Генічеськ Жмеринка 5,7,11,13,19,21,25,27/06/2019 04:45 05:07 09:22
280
Дніпро Жмеринка 30/05, 3/06/2019 04:45 05:07 09:22
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів 2/04-16/06, з 24/09/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 04:38 05:15 16:26
791
Кременчук Київ з 31/03/2019 щоденно 05:18 05:18
790
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Кропивницький Київ з 31/03/2019 щоденно; відмінено 31/05-15/06/2019 05:18 05:18
177
Київ Хмельницький 19/05/2019 05:22 11:53
138
Лисичанськ Хмельницький з 25/05/2019 щоденно 05:05 05:23 11:40
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 1-31/06/07/09/10/2019 по непарних; 2-30/05/08/2019, 2/11-6/12/2019 по парних 05:28 05:28
775
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Харків Київ з 31/03/2019 щоденно 05:34 05:34
73
Москва Львів 2/04-18/05/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 05:12 05:38 15:16
73
безпересадковий вагон
Москва Ковель 2/04-18/05/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 05:12 05:47 15:42
150
Ворохта Кременчук 2-30/06/07/09/10/2019 по парних; 1-31/05/08/2019, 1/11-7/12/2019 по непарних 05:28 05:49 12:10
98
Ковель Київ до 30/05/2019 щоденно 05:51 05:51
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Запоріжжя Київ з 31/03/2019 щоденно 05:52 05:52
814
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/03/2019 щоденно 05:58 06:38
705
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Пшемисль 31/03-14/12/2019 щоденно, крім 27-31/05/2019 06:00 12:25
705
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Пшемисль 27-31/05/2019 щоденно; увага: з пересадкою по станції медика на автобус до станції пшемисль 06:00 13:20
38
Запоріжжя Київ з 31/03/2019 щоденно 06:07 06:07
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Кривий Ріг Київ 3/06/2019 06:10 06:10
65
Москва Кишинеу 8,10,12,16,18,22,24,26,30/07, 2/08/2019 06:00 06:10 19:14
65
Москва Кишинеу з 2/04/2019 по парних (крім 8,10,12,16,18,22,24,26,30/07, 2/08/2019), при двох непарних 28,30,2,4 06:00 06:10 19:14
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Костянтинівка з 31/03/2019 щоденно 06:12 12:48
63
("ОБЕРІГ")
Харків Київ з 25/05/2019 щоденно 06:14 06:14
291
Ковель Одеса 31/05-16/09/2019 щоденно 05:51 06:17 17:02
811
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/03/2019 щоденно 06:20 06:20
142
Львів Бахмут 9,13/06/2019 05:40 06:23 19:00
142
Львів Бахмут 10,11/06/2019 05:40 06:23 19:40
142
Львів Бахмут 10,12-16,19-23,26,27/05/2019 щоденно 05:40 06:23 20:20
142
Львів Бахмут 6,12/06/2019 05:40 06:23 19:00
142
Львів Бахмут з 31/03/2019 щоденно, крім 10,12-16,19-23,26,27/05, 6,9-13/06/2019 05:40 06:23 19:00
358
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Рахів, Тернопіль Київ з 31/03/2019 щоденно 06:32 06:32
138
Лисичанськ Хмельницький 31/03-24/05/2019 щоденно, крім 10,11,13,20,21/05/2019 06:14 06:36 12:04
63
безпересадковий вагон
Харків Одеса 14/06-1/09/2019 щоденно 06:14 06:36 16:43
263
("ОБЕРІГ")
Київ Одеса 15/06-2/09/2019 щоденно 06:36 16:43
138
Лисичанськ Хмельницький 10,11,13,20,21/05/2019 06:14 06:36 12:04
816
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/03/2019 щоденно 06:38 07:14
92
("ЛЬВІВ")
Львів Київ з 31/03/2019 щоденно 06:44 06:44
722
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 7,11,12,13/06/2019 06:45 11:36
722
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків з 31/03/2019 щоденно, крім 7,11,12,13/06/2019 06:45 11:34
715
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Пшемисль з 31/03/2019 щоденно, крім 27-31/05/2019 06:50 14:58
715
Київ Львів 27-31/05/2019 щоденно 06:50 13:45
102
Херсон Київ 31/03-30/05/2019, з 24/09/2019 щоденно 06:56 06:56
818
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/03/2019 щоденно 07:00 07:44
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 10,12,13/06/2019 07:07 14:35
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 22-24,29-31/05/2019 щоденно 07:07 14:35
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя з 31/03/2019 щоденно, крім 20-24,27-31/05, 10,12,13/06/2019 07:07 14:25
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 20,21,27,28/05/2019 07:07 14:33
79
("ДНІПРО")
Дніпро Київ з 31/03/2019 щоденно 07:08 07:08
106
("ЧОРНОМОРЕЦЬ")
Одеса Київ з 31/03/2019 щоденно 07:10 07:10
55
Москва Жмеринка, Хмельницький 31/03-17/05/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 07:02 07:12 13:34
10
Маріуполь Київ 31/03/2019; 2/04-30/05 (крім 14,16/05/2019), 2-30/08, 2/11-6/12/2019 по парних; 1/06-31/07, 1/09-31/10/2019 по непарних 07:14 07:14
10
Маріуполь Київ 14,16/05/2019 07:14 07:14
94
безпересадковий вагон
Мінськ Херсон 1/06-19/09/2019 щоденно 01:55 07:14 14:27
766
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Херсон з 31/03/2019 щоденно 07:14 14:27
775
безпересадковий вагон
Харків Херсон з 31/03/2019 щоденно 05:34 07:14 14:27
786
Київ Шостка з 31/03/2019 щоденно 07:21 11:27
73
безпересадковий вагон
Москва Хмельницький з 19/05/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 07:02 07:22 12:50
73
Москва Львів з 19/05/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 07:02 07:22 17:57
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ з 31/03/2019 щоденно 07:27 07:27
813
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/03/2019 щоденно 07:31 07:31
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне до 18/05/2019 щоденно 06:50 07:32 14:35
1004
безпересадковий вагон
Варна Київ 12,17,24,29/06, 6,11,18,23,30/07, 4,11,16,23,28/08, 4,9/09/2019 07:33 07:33
50
("КОБЗАР")
Трускавець Київ з 31/03/2019 щоденно 07:33 07:33
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне з 19/05/2019 щоденно 06:50 07:35 14:35
820
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/03/2019 щоденно 07:49 08:26
5
Москва Київ з 31/03/2019 щоденно 07:52 07:52
861
Київ Шепетівка з 31/03/2019 по суботах та неділях; 9/05/2019; відмінено 11/05/2019 07:55 13:40
815
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/03/2019 щоденно 07:59 07:59
104
Маріуполь Київ 15/05/2019 08:05 08:05
104
Маріуполь Київ 12,13,19,21,23,27,29/05, 2,4,6,10,12,16,18,20,24,26,30/06, 1/07/2019 08:05 08:05
380
безпересадковий вагон
Бухарест Київ 31/03/2019 - 8/12/2019 по неділях 08:06 08:06
118
("БУКОВИНА")
Чернівці Київ 31/03-29/05 та з 8/09/2019 щоденно 08:06 08:06
124
Костянтинівка Київ з 31/03/2019 щоденно 08:16 08:16
822
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/03/2019 щоденно 08:17 08:53
20
Лисичанськ Киів 2/04-7/12/2019 (крім 13,26,28/05/2019) щоденно, крім 2/06/08, 3,5,9,13,17,21,25,29/04/06/08/10/2019, 3,7,11,15,19,23,27,31/05/07/09/11/2019, 1/10/2019, 1,5/12/2019 08:22 08:22
20
Лисичанськ Киів 13/05/2019 08:22 08:22
20
Лисичанськ Киів 26,28/05/2019 08:22 08:22
817
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/03/2019 щоденно 08:28 08:28
104
Маріуполь Жмеринка 11,17,18,25,26,31/05, 1,8,9,14,15,17,22,23,28,29/06/2019 08:05 08:35 12:37
235
Ужгород Київ 5,10,12,19,26/05/2019 08:37 08:37
784
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Шостка Київ з 31/03/2019 щоденно 08:40 08:40
824
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/03/2019 щоденно 08:46 09:25
43
Івано-Франківськ Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 1/06-1/09/2019 08:48 08:48
86
("БЕЛЫЙ АИСТ")
Мінськ Київ з 31/03/2019 щоденно 08:59 08:59
819
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/03/2019 щоденно 09:07 09:07
7
Івано-Франківськ Київ з 31/03/2019 щоденно 09:07 09:07
114
("БУКОВИНА")
Чернівці Генічеськ 30/05-7/09/2019 щоденно 08:06 09:08 00:30
243
Івано-Франківськ Бердянськ 1/06-1/09/2019 щоденно 08:48 09:10 00:40
298
Херсон Київ 31/05-23/09/2019 щоденно 09:15 09:15
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ 31/03-30/05/2019, з 24/09/2019 щоденно, крім 14,15,16/05/2019 09:15 09:15
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ 14,15,16/05/2019 09:15 09:15
758
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Могилів-Подільський Київ з 1/04/2019 по суботах, понеділках та четвергах 09:20 09:20
770
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Кам'янець-Подільський Київ з 31/03/2019 щоденно 09:20 09:20
148
Одеса Київ з 31/03/2019 щоденно 09:24 09:24
826
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/03/2019 щоденно 09:25 10:03
821
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/03/2019 щоденно 09:41 09:41
870
Шепетівка Київ з 31/03/2019 щоденно 09:42 09:42
126
Костянтинівка Київ з 31/03/2019 щоденно 09:48 09:48
47
Москва Кишинеу 8-12,15-18,22-26,29-31/07, 1,2/08/2019 щоденно 09:35 09:55 00:55
47
Москва Кишинеу з 7/04/2019 щоденно, крім 8-12,15-18,22-26,29-31/07, 1,2/08/2019 09:35 09:55 00:55
688
безпересадковий вагон
Березине Київ з 31/03/2019 по суботах та неділях 09:55 09:55
146
Ізмаїл Київ з 31/03/2019 щоденно 09:55 09:55
828
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/03/2019 щоденно 09:59 10:38
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Київ з 1/04/2019 щоденно, крім субот, неділь та 25,26/04, 1,3/05/2019 10:00 10:00
748
(ІНТЕРСІТІ)
Тернопіль Київ 1-29/06, 1-31/07, 1-29/09, 1-31/10/2019 по непарних; 2-30/05/08/11, 2-14/12/2019 по парних 10:03 10:03
781
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Черкаси Київ з 31/03/2019 щоденно, крім віторка та середи 10:07 10:07
29
Ужгород Київ з 31/03/2019 щоденно 10:13 10:13
8862
безпересадковий вагон
Кошице Київ 31/03 - 13/12/2019 щоденно 10:13 10:13
293
Київ Хмельницький 13,20,27/05/2019 10:15 15:10
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Вінниця з 31/03/2019 по суботах та неділях; додатково 1,3/05/2019 10:00 10:15 13:10
823
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/03/2019 щоденно 10:17 10:17
208
Львів Київ 16,23/05/2019 10:24 10:24
774
Київ Шостка з 31/03/2019 щоденно, крім віторка та середи 10:32 14:36
23
Москва Одеса з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 09:54 10:34 20:29
825
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/03/2019 щоденно 10:45 10:45
13
Солотвино Київ 21,22/05/2019 10:46 10:46
13
Солотвино Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 21,22/05/2019 10:46 10:46
135
Покровськ Київ з 31/03/2019 щоденно 11:00 11:00
116
Бердянськ Київ з 31/03/2019 щоденно 11:00 11:00
830
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/03/2019 щоденно 11:02 11:41
68
Варшава Київ 30/03-8/06/2019 щоденно 11:03 11:03
68
Варшава Київ 9/06-31/08/2019 щоденно 11:03 11:03
744
(ІНТЕРСІТІ+)
Львів Київ, Дарниця з 31/03/2019 щоденно 11:17 11:25 11:43
369
Баку Київ 25/05/2019 11:34 11:34
369
Баку Київ з 6/04/2019 по суботах, крім 4,11,18,25/05/2019 11:34 11:34
369
Баку Київ 18/05/2019 11:34 11:34
369
Баку Київ 4,11/05/2019 11:34 11:34
868
Жмеринка Київ з 31/03/2019 щоденно 11:36 11:36
827
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/03/2019 щоденно 11:41 11:41
738
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Запоріжжя 25-27/06, 1-5,8-12,15-19,22-26,29-31/07, 1,2,5-9,12/08/2019 щоденно 11:45 20:42
739
(ІНТЕРСІТІ)
Кривий Ріг Київ 1-31/05, 1-31/08, 1-29/11, 1-13/12/2019 по непарних; 2-30/06, 2-30/07, 2-30/09, 2-30/10/2019 по парних 11:52 11:52
250
Чернівці Київ 19,26/05/2019 11:56 11:56
250
Івано-Франківськ Київ 1/06/2019 11:56 11:56
832
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/03/2019 щоденно 12:00 12:38
45
Ужгород Лисичанськ з 31/03/2019 щоденно 11:46 12:06 04:15
725
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 10,11,13,14/05/2019 12:07 12:07
725
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 10,11,13,14/05/2019 12:10 12:10
885
Київ Рівне з 31/03/2019 щоденно 12:17 20:18
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ 31/05-23/09/2019 щоденно, крім 24-26,30/06, 1-4,7-11,14-18,21-25,28-31/07, 1,4-8,11/08/2019 12:20 12:20
829
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/03/2019 щоденно 12:26 12:26
162
Миколаїв Київ 14,22,28/06, 6,12,20,26/07, 2,10,16,24,30/08/2019 12:28 12:28
84
Маріуполь Київ 14,15,16/05/2019 12:38 12:38
84
Маріуполь Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 14,15,16/05, 24-26,30/06, 1,2-4,7-11,14-18,21-25,28-31/07, 1,4-8,11/08/2019 12:38 12:38
738
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Запоріжжя 21,28/05/2019 12:39 20:49
738
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Запоріжжя з 31/03/2019 щоденно, крім 21,28/05, 25-27/06, 1-5,8-12,15-19,22-26,29-31/07, 1,2,5-9,12/08/2019 12:39 20:42
764
(ІНТЕРСІТІ+)
Одеса Київ з 31/03/2019 щоденно 12:46 12:46
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 25-27/06, 1-5,8-12,15-19,22-26,29-31/07, 1,2,5-9,12/08/2019 12:48 12:48
834
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/03/2019 щоденно 13:00 13:38
724
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 15,16,17,20,21/05/2019 13:12 18:16
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ 24-26,30/06, 1-4,7-11,14-18,21-25,28-31/07, 1,4-8,11/08/2019 щоденно 13:18 13:18
831
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/03/2019 щоденно 13:22 13:22
724
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 22,23,24,27,28,29,30,31/05/2019 13:25 18:16
724
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 7,11,12,13/06/2019 13:25 18:15
724
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків з 31/03/2019 щоденно, крім 15-17,20-24,27-31/05, 7,11,12,13/06/2019 13:25 18:13
66
Кишинеу Москва з 31/03/2019 по непарних (крім 7,9,11,15,17/07/2019), при двох непарних 29,31,3,5 13:04 13:31 05:08
66
Кишинеу Москва 7,9,11,15,17/07/2019 13:04 13:31 05:08
142
Бахмут Львів 10,12,13/05/2019 13:12 13:36 04:30
142
Бахмут Львів з 31/03/2019 щоденно, крім 10,12-16,19,20/05/2019 13:12 13:36 04:30
84
Маріуполь Київ 24-26,30/06, 1,2-4,7-11,14-18,21-25,28-31/07, 1,4-8,11/08/2019 щоденно 13:36 13:36
142
Бахмут Львів 14,15,16,19,20/05/2019 13:12 13:36 04:30
778
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Шостка з 31/03/2019 щоденно 13:38 17:54
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ 25-27/06, 1-5,8-12,15-19,22-26,29-31/07, 1,2,5-9,12/08/2019 щоденно 13:43 13:43
867
Київ Жмеринка з 31/03/2019 щоденно 13:45 19:16
115
безпересадковий вагон
Дніпро С.петербург з 27/04/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 11:00 13:51 12:21
54
Київ С.петербург з 1/04/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 13:51 12:21
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка 25-27/06, 1-5,8-12,15-19,22-26,29-31/07, 1,2,5-9,12/08/2019 щоденно 13:57 04:49
53
С.петербург Київ з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 13:58 13:58
836
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/03/2019 щоденно 14:00 14:38
749
безпересадковий вагон
Київ Відень 12 - 25/05/2019 щоденно 14:07 11:21
749
безпересадковий вагон
Київ Відень 31/03 - 12/12/2019 щоденно, крім 12 - 25/05/2019 14:07 11:21
749
безпересадковий вагон
Київ Вроцлав 31/03-7/06/2019 щоденно 14:07 11:16
749
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Івано-Франківськ з 31/03/2019 щоденно 14:07 22:16
749
безпересадковий вагон
Київ Вроцлав 8/06-30/08/2019 щоденно 14:07 11:12
31
Київ - Мінськ - Вільнюс - Рига 18/05/2019; будьте уважні, двері вагонів зачиняються о 13:50, потім митний і паспортний контроль! 14:15 09:06
31
Київ - Мінськ - Вільнюс - Рига 14/05/2019; будьте уважні, двері вагонів зачиняються о 13:50, потім митний і паспортний контроль! 14:15 09:06
31
Київ - Мінськ - Вільнюс - Рига 22/05/2019; будьте уважні, двері вагонів зачиняються о 13:50, потім митний і паспортний контроль! 14:15 09:06
31
Київ - Мінськ - Вільнюс - Рига 4,8,12,16,20,24,28/06/08/10/2019 (крім 28/10); 2,6,10,14,18,22,26,30/05/07/09/2019 (крім 14,18,22/05/2019); будьте уважні, двері зачиняються о 13:50, потім митний і паспортний контроль! 14:15 09:06
719
(РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКСПРЕС)
Харків Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 10,11/05/2019; відмінено 14-17,20,21,28/05, 11,25/06, 9,23/07, 6,20/08, 3,17/09, 1,15,29/10, 12,26/11/2019 14:25 14:25
357
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Київ Тернопіль, Рахів з 31/03/2019 щоденно 14:28 09:43
719
(РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКСПРЕС)
Харків Київ 10,11,13/05/2019 14:29 14:29
161
Київ Миколаїв 15,23,29/06, 7,13,21,27/07, 3,11,17,25,31/08/2019 14:35 04:53
833
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/03/2019 щоденно 14:38 14:38
370
Київ Баку з 1/04/2019 по понеділках 14:50 04:10
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Могилів-Подільський з 31/03/2019 по середах, п'ятницях та неділях 14:55 21:51
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кам'янець-Подільсь з 31/03/2019 щоденно 14:55 22:52
838
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/03/2019 щоденно 15:00 15:38
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка 30/05-22/09/2019 щоденно, крім 25-27/06, 1-5,8-12,15-19,22-26,29-31/07, 1,2,5-9,12/08/2019 15:07 04:49
249
Київ Чернівці 17,24/05, 9/09/2019 15:09 08:15
249
Київ Львів 20,27/05/2019 15:09 01:58
249
Київ Івано-Франківськ 3/09/2019 15:09 04:58
835
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/03/2019 щоденно 15:21 15:21
341
Кишинеу Москва з 31/03/2019 щоденно, крім 7-11,14-17,21-25,28-31/07, 1/08/2019 15:03 15:24 05:24
341
Кишинеу Москва 7-11,14-17/07/2019 щоденно 15:03 15:24 05:24
341
Кишинеу Москва 21-25,28-31/07, 1/08/2019 щоденно 15:03 15:24 05:24
148
Київ Одеса з 31/03/2019 щоденно 15:46 05:14
840
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/03/2019 щоденно 16:00 16:38
786
Шостка Київ з 31/03/2019 щоденно 16:15 16:15
837
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/03/2019 щоденно 16:21 16:21
720
(РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКСПРЕС)
Київ Харків з 31/03/2019 щоденно; відмінено 14-17,20,21,28/05, 11,25/06, 9,23/07, 6,20/08, 3,17/09, 1,15,29/10, 12,26/11/2019 16:25 23:42
738
(ІНТЕРСІТІ)
Запоріжжя Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 17,20-24,27-31/05, 3,4, 5-7,10-14,18-21,24-27/06, 1-5,8-12,15-19,22-26,29-31/07, 1,2,5-9,12/08/2019 16:27 16:27
763
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Одеса з 31/03/2019 щоденно 16:30 23:45
84
Київ Маріуполь з 31/03/2019 щоденно 16:32 11:05
738
(ІНТЕРСІТІ)
Запоріжжя Київ 5-7,10-14,18-21,24/06/2019 щоденно 16:32 16:32
738
(ІНТЕРСІТІ)
Запоріжжя Київ 20,21,27,28/05/2019 16:32 16:32
31
Рига - Вільнюс - Мінськ - Київ 31/05/2019 16:36 16:36
31
Рига - Вільнюс - Мінськ - Київ 7,11/07/2019 16:36 16:36
31
Рига - Вільнюс - Мінськ - Київ 5,9,13,17,21,25,29/06/08/10/2019 (крім 29/10/2019); 3,7,11,15,19,23,27,31/05/07/09/2019 (крім 31/05, 7,11/07, 31/09/2019); 1/10/2019 16:36 16:36
747
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Тернопіль 1-31/05, 1-31/08, 1-29/11, 1-13/12/2019 по непарних; 2-30/06, 2-30/07, 2-30/09, 2-30/10/2019 по парних; 16:41 22:42
738
(ІНТЕРСІТІ)
Запоріжжя Київ 17/05, 3,4/06/2019 16:42 16:42
738
(ІНТЕРСІТІ)
Запоріжжя Київ 22-24,29-31/05/2019 щоденно 16:42 16:42
869
Київ Шепетівка з 5/04/2019 по п"ятницях; відмінено 10/05/2019 16:53 22:28
842
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/03/2019 щоденно 17:00 17:38
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Вінниця Суми з 31/03/2019 по суботах та неділях; додатково 1,3/05/2019 16:46 17:07 21:34
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Суми з 1/04/2019 щоденно, крім субот, неділь та 25,26/04, 1,3/05/2019 17:07 21:34
13
Київ Солотвино з 31/03/2019 щоденно, крім 21,22/05/2019 17:11 13:10
13
Київ Солотвино 21,22/05/2019 17:11 13:10
839
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/03/2019 щоденно 17:19 17:19
749
(ІНТЕРСІТІ)
Івано-Франківськ Київ з 31/03/2019 щоденно 17:21 17:21
147
безпересадковий вагон
Відень Київ 13 - 26/05/2019 щоденно 17:21 17:21
147
безпересадковий вагон
Відень Київ 31/03 - 13/12/2019 щоденно, крім 13 - 26/05/2019 17:21 17:21
8306
безпересадковий вагон
Вроцлав Київ 31/03-8/06/2019 щоденно 17:21 17:21
6306
безпересадковий вагон
Вроцлав Київ 9/06-31/08/2019 щоденно 17:21 17:21
740
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Кривий Ріг 2-30/05, 2-30/08, 2-30/11, 2-14/12/2019 по парних; 1-29/06, 1-31/07, 1-29/09, 1-31/10/2019 по непарних; 17:22 22:58
738
(ІНТЕРСІТІ)
Запоріжжя Київ 25,26,27/06/2019 17:28 17:28
738
(ІНТЕРСІТІ)
Запоріжжя Київ 1-5,8-12,15-19,22-26,29-31/07, 1,2,5-9,12/08/2019 щоденно 17:28 17:28
743
(ІНТЕРСІТІ+)
Дарниця, Київ Львів з 31/03/2019 щоденно 17:25 17:33 22:43
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ з 31/03/2019 щоденно 17:34 01:43
145
безпересадковий вагон
Київ Березине з 5/04/2019 по п`ятницях та суботах 17:40 11:06
145
Київ Ізмаїл з 31/03/2019 щоденно 17:40 10:58
792
Київ Кременчук з 31/03/2019 щоденно 17:42 22:58
790
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кропивницький з 31/03/2019 щоденно; відмінено 30/05-14/06/2019 17:42 22:35
893
Київ Шепетівка з 5/04/2019 по п'ятницях; відмінено 10/05/2019 17:46 22:44
844
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/03/2019 щоденно 17:50 18:28
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 22,23,24,27,28,29,30,31/05/2019 18:00 18:00
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 15-17,20-24,27-31/05, 7,10-14/06/2019 18:00 18:00
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 7,10,11,12,13,14/06/2019 18:00 18:00
726
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків з 31/03/2019 щоденно 18:02 22:47
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 15,16,17/05/2019 18:03 18:03
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 20,21/05/2019 18:03 18:03
841
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/03/2019 щоденно 18:20 18:20
81
безпересадковий вагон
Київ Кошице 30/05 - 12/12/2019 щоденно 18:30 13:54
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород з 17/06/2019 щоденно 18:30 10:40
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород до 16/06/2019 щоденно 18:30 10:40
81
безпересадковий вагон
Київ Кошице 31/03 - 29/05/2019 щоденно 18:30 13:54
846
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/03/2019 щоденно 18:38 19:15
848
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/03/2019 щоденно 18:57 19:42
10
Київ Маріуполь 1/04-31/05, 1-31/08, 1/11-7/12/2019 по непарних; 2/06-30/07, 2/09-30/10/2019 по парних 19:03 09:47
244
Бердянськ Івано-Франківськ 3/06-3/09/2019 щоденно 18:45 19:06 05:43
43
Київ Івано-Франківськ з 31/03/2019 щоденно, крім 3/06-3/09/2019 19:06 05:43
843
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/03/2019 щоденно 19:12 19:12
67
Київ Варшава 8/06-30/08/2019 щоденно; будьте уважні, двері в вагони зачиняються о 18:48, потім митний і паспортний контроль 19:13 10:59
67
Київ Варшава 31/03-7/06/2019 щоденно; будьте уважні, двері в вагони зачиняються о 18:48, потім митний і паспортний контроль 19:13 10:59
201
Херсон Київ 31/05/2019 19:14 19:14
101
Херсон Київ 1/06-23/09/2019 щоденно 19:14 19:14
136
Київ Покровськ з 31/03/2019 щоденно 19:15 07:37
116
Київ Бердянськ з 31/03/2019 щоденно 19:15 11:50
53
безпересадковий вагон
С.петербург Дніпро з 18/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 13:58 19:15 03:06
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка 31/03-29/05/2019, з 23/09/2019 щоденно, крім 14,15,16/05/2019 19:22 07:48
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка 14,15,16/05/2019 19:22 08:23
774
Шостка Київ з 31/03/2019 щоденно, крім віторка та середи 19:27 19:27
204
Хмельницький Київ 31/05/2019 19:29 19:29
294
Хмельницький Київ 17/05/2019 19:29 19:29
850
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/03/2019 щоденно 19:30 20:09
294
Хмельницький Київ 8,24/05/2019 19:35 19:35
102
Київ Херсон 31/03-29/05/2019, з 24/09/2019 щоденно 19:37 08:15
102
Київ Херсон 30/05-23/09/2019 щоденно 19:37 06:18
876
Коростень Київ 31/03-16/06/2019 та з 1/09/2019 по неділях 19:39 19:39
772
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Хмельницький Київ з 31/03/2019 щоденно 19:41 19:41
86
("БЕЛЫЙ АИСТ")
Київ Мінськ 12-17/05/2019 щоденно; будьте уважні, двері в вагони зачиняються о 19:18, потім митний і паспортний контроль! 19:43 08:38
845
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/03/2019 щоденно 19:57 19:57
782
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Черкаси з 31/03/2019 щоденно, крім віторка та середи 20:00 23:34
117
("БУКОВИНА")
Київ Чернівці 31/03-31/05 та з 10/09/2019 щоденно 20:05 07:57
118
("БУКОВИНА")
Генічеськ Чернівці 1/06-9/09/2019 щоденно 19:23 20:05 07:57
117
безпересадковий вагон
Київ Бухарест 5/04/2018 - 6/12/2019 по п"ятницях 20:05 22:43
104
Київ Маріуполь 10,14,16,17,20,22,24,28,30/05, 3,5,7,11,13,14,17,19,21,25,27/06/2019 20:06 13:00
104
Жмеринка Маріуполь 11,12,18,25,26,31/05, 1,8,9,15,16,22,23,28,29,30/06/2019 19:29 20:06 13:00
49
("КОБЗАР")
Київ Трускавець з 31/03/2019 щоденно 20:12 08:02
49
безпересадковий вагон
Київ Варна 10,15,22,27/06, 4,9,16,21,28/07, 2,9,14,21,26/08, 2,7/09/2019 20:12 10:20
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Київ Запоріжжя з 31/03/2019 щоденно 20:12 07:49
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 2-30/06/07/09/10/2019 по парних; 1-31/05/08/2019, 1/11-5/12/2019 по непарних 20:19 11:56
852
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/03/2019 щоденно 20:19 20:58
150
Кременчук Ворохта 1-31/06/07/09/10/2019 по непарних; 2-30/05/08/2019, 2/11-6/12/2019 по парних 19:46 20:19 11:56
235
Київ Ужгород 8,11,17,24/05/2019 20:28 11:58
847
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/03/2019 щоденно 20:29 20:29
6
Київ Москва з 31/03/2019 щоденно 20:32 10:09
177
Хмельницький Київ 19/05/2019 20:37 20:37
74
Львів Москва 1/04-17/05/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 19:35 20:38 10:41
78
безпересадковий вагон
Ковель Москва 1/04-17/05/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 19:58 20:38 10:41
854
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/03/2019 щоденно 20:46 21:27
849
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/03/2019 щоденно 20:55 20:55
772
безпересадковий вагон
Хмельницький Шостка з 31/03/2019 щоденно 19:41 20:58 01:18
784
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Шостка з 31/03/2019 щоденно 20:58 01:18
38
Київ Запоріжжя з 31/03/2019 щоденно 21:06 06:27
29
Київ Ужгород з 31/03/2019 щоденно 21:08 09:20
856
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/03/2019 щоденно 21:13 21:53
862
Шепетівка Київ з 31/03/2019 по суботах та неділях; 9/05/2019; відмінено 11/05/2019 21:14 21:14
105
("ЧОРНОМОРЕЦЬ")
Київ Одеса з 31/03/2019 щоденно 21:15 05:58
124
Київ Костянтинівка з 31/03/2019 щоденно 21:20 12:01
97
Київ Ковель до 31/05/2019 щоденно 21:22 07:32
294
Одеса Ковель 1/06-17/09/2019 щоденно 20:45 21:22 07:32
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Київ Кривий Ріг з 31/03/2019 щоденно 21:28 06:10
851
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/03/2019 щоденно 21:43 21:43
280
Жмеринка Генічеськ 4,6,10,12,18,20,24,26/06/2019 21:20 21:47 12:55
280
Жмеринка Дніпро 29/05, 2/06/2019 21:20 21:47 06:48
20
Київ Лисичанськ 12,20/05/2019 21:54 09:48
20
Київ Лисичанськ 27,28/05/2019 21:54 09:48
20
Київ Лисичанськ 29/05/2019 21:54 09:48
20
Київ Лисичанськ 25/05, 31/05-5/12/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3; додатково 1,6,10,14,18,22,26,30/06/08/10, 2/10 (крім 1/10/2019), 4,8,12,16,20,24,28/07/09/11/2019, 2,6/12/2019 21:54 09:48
20
Київ Лисичанськ 16/05/2019 21:54 09:48
20
Київ Лисичанськ 4,8,24/05/2019; 3/04-23/05/2019 по непарних 21:54 09:48
298
Київ Херсон 3/06/2019 22:02 12:40
858
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/03/2019 щоденно 22:02 22:39
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород з 31/03/2019 по непарних (крім 11/06/2019), при двох непарних 29,31,1,3 21:49 22:09 10:30
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 11/06/2019 21:49 22:09 10:30
853
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/03/2019 щоденно 22:11 22:11
122
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв з 31/03/2019 щоденно 21:54 22:14 07:18
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро 3/06/2019 22:16 06:40
126
Київ Костянтинівка 31/03-24/05/2019 щоденно 22:20 10:10
126
Київ Костянтинівка з 25/05/2019 щоденно 22:20 10:10
7
Київ Івано-Франківськ з 31/03/2019 щоденно 22:22 07:35
855
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/03/2019 щоденно 22:34 22:34
91
("ЛЬВІВ")
Київ Львів з 31/03/2019 щоденно 22:37 06:00
86
("БЕЛЫЙ АИСТ")
Київ Мінськ з 31/03/2019 щоденно (крім 12-17/05/2019); будьте уважні, двері в вагони зачиняються о 22:12, потім митний і паспортний контроль! 22:37 08:38
264
("ОБЕРІГ")
Одеса Київ 15/06-2/09/2019 щоденно 22:38 22:38
778
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Шостка Київ з 31/03/2019 щоденно 22:43 22:43
46
Лисичанськ Ужгород 10,11,12,14/06/2019 22:27 22:47 14:23
46
Лисичанськ Ужгород з 31/03/2019 щоденно, крім 10,11,12,14/06/2019 22:27 22:47 14:23
860
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 31/03/2019 щоденно 22:52 23:31
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ 20-24,27-31/05/2019 щоденно 22:53 22:53
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 20-24,27-31/05, 3/06/2019 22:53 22:53
64
("ОБЕРІГ")
Київ Харків з 31/03/2019 щоденно, крім 12-16,19,20-23,26-30/05/2019 23:05 05:57
64
("ОБЕРІГ")
Київ Харків 21,22,23,26,27,28/05/2019 23:05 05:57
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Костянтинівка Київ з 31/03/2019 щоденно 23:05 23:05
264
безпересадковий вагон
Одеса Харків 15/06-2/09/2019 щоденно 22:38 23:05 05:57
64
("ОБЕРІГ")
Київ Харків 12-16,19,20/05/2019 щоденно 23:05 06:04
64
Київ Харків 29,30/05/2019 23:05 06:04
715
Львів Київ 27-31/05/2019 щоденно 23:08 23:08
715
(ІНТЕРСІТІ+)
Пшемисль Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 27-31/05/2019 23:08 23:08
138
Хмельницький Лисичанськ 13-16/05/2019 щоденно 22:52 23:12 13:45
138
Хмельницький Лисичанськ з 31/03/2019 щоденно, крім 13-16,21-23,26-30/05/2019 22:52 23:12 13:45
138
Хмельницький Лисичанськ 21-23,26-30/05/2019 щоденно 22:52 23:12 13:45
765
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Херсон Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 3/06/2019 23:14 23:14
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро з 31/03/2019 щоденно, крім 3/06/2019 23:18 06:40
721
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ з 31/03/2019 щоденно 23:27 23:27
771
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Хмельницький з 31/03/2019 щоденно 23:44 05:13
778
безпересадковий вагон
Шостка Хмельницький з 31/03/2019 щоденно 22:43 23:44 05:13
857
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 31/03/2019 щоденно 23:50 23:50
705
(ІНТЕРСІТІ+)
Пшемисль Київ 31/03-14/12/2019 щоденно, крім 27-31/05/2019 23:53 23:53
705
(ІНТЕРСІТІ+)
Пшемисль Київ 27-31/05/2019 щоденно; увага: автобусом від станції пшемись з пересадкою на поїзд по станції медика 23:53 23:53
298
Київ Херсон 30/05-22/09/2019 щоденно, крім 3/06/2019 23:59 12:40
139
Київ Кам'янець-Подільський 1/06-31/07, 1/09-31/10/2019 по непарних; 24/04-30/05, 2-30/08, 2/11-6/12/2019 по парних 23:59 08:57