Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Розклад по станції Київ-Пас. (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
749
(ІНТЕРСІТІ)
Івано-Франківськ Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 28/11/2019 17:21 17:21
150
Івано-Франківськ Кременчук 27/11/2019 05:28 05:49 12:10
143
Івано-Франківськ Київ 28/11/2019 05:28 05:28
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 28,30/10/2019 04:15 04:35 15:55
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 2-28/11/2019 по парних 04:15 04:35 16:00
1
Івано-Франківськ Костянтинівка з 28/10/2019 по парних (крім 28/10-4/12/2019), при двох непарних 28,30,2 04:15 04:35 15:55
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 30/11, 2,4/12/2019 04:15 04:35 15:55
43
Івано-Франківськ Київ 27/11/2019 08:48 08:48
43
Івано-Франківськ Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 27/11/2019 08:48 08:48
146
Ізмаїл Київ з 27/10/2019 щоденно 09:55 09:55
369
Баку Київ з 26/10/2019 по суботах 10:20 10:20
142
Бахмут Львів з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 13:12 13:36 04:30
142
Бахмут Львів 2-6/12/2019 щоденно 13:15 13:36 04:30
116
Бердянськ Київ 2-6/12/2019 щоденно 11:07 11:07
116
Бердянськ Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 11:00 11:00
688
безпересадковий вагон
Березине Київ з 27/10/2019 по суботах та неділях 09:55 09:55
811
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 27/10/2019 щоденно 06:20 06:20
825
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 27/10/2019 щоденно 10:45 10:45
827
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 27/10/2019 щоденно 11:41 11:41
829
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 27/10/2019 щоденно 12:26 12:26
831
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 27/10/2019 щоденно 13:22 13:22
833
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 27/10/2019 щоденно 14:38 14:38
835
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 27/10/2019 щоденно 15:21 15:21
801
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 27/10/2019 щоденно 01:39 01:39
803
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 27/10/2019 щоденно 02:31 02:31
805
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 27/10/2019 щоденно 03:28 03:28
807
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 27/10/2019 щоденно 04:28 04:28
813
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 27/10/2019 щоденно 07:30 07:30
815
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 27/10/2019 щоденно 08:01 08:01
817
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 27/10/2019 щоденно 08:26 08:26
819
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 27/10/2019 щоденно 09:07 09:07
821
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 27/10/2019 щоденно 09:41 09:41
823
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 27/10/2019 щоденно 10:13 10:13
837
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 27/10/2019 щоденно 16:21 16:21
839
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 27/10/2019 щоденно 17:19 17:19
841
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 27/10/2019 щоденно 18:20 18:20
843
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 27/10/2019 щоденно 19:12 19:12
845
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 27/10/2019 щоденно 19:57 19:57
847
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 27/10/2019 щоденно 20:29 20:29
849
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 27/10/2019 щоденно 20:55 20:55
851
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 27/10/2019 щоденно 21:43 21:43
853
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 27/10/2019 щоденно 22:11 22:11
855
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 27/10/2019 щоденно 22:34 22:34
857
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 27/10/2019 щоденно 23:50 23:50
859
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Бориспіль-Аеропорт Київ з 27/10/2019 щоденно 00:37 00:37
380
безпересадковий вагон
Бухарест Київ 27/10/2019 - 8/12/2019 по неділях 08:06 08:06
147
безпересадковий вагон
Відень Київ 27/10 - 8/12/2019 щоденно 17:21 17:21
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Вінниця Суми з 27/10/2019 по суботах та неділях 16:46 17:07 21:34
12010
Варшава Київ 27/10-14/12/2019 щоденно 11:03 11:03
150
Ворохта Кременчук 28,30/10/2019; 1/11-7/12/2019 по непарних, крім 27/11/2019 05:28 05:49 12:10
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 27,29,31/10/2019; 2/11-6/12/2019 по парних, крім 28/11/2019 05:28 05:28
8306
безпересадковий вагон
Вроцлав Київ 27/10-06/12/2019 щоденно 17:21 17:21
743
(ІНТЕРСІТІ+)
Дарниця, Київ Львів з 27/10/2019 щоденно 17:25 17:33 22:43
237
Дніпро Київ 1,3,8,10,15,17,22,24,29/11, 1,6/12/2019 20:06 20:06
79
("ДНІПРО")
Дніпро Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 07:08 07:08
79
("ДНІПРО")
Дніпро Київ 2-6/12/2019 щоденно 07:08 07:08
115
безпересадковий вагон
Дніпро С.петербург 27/10-3/11/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 11:00 12:42 12:21
868
Жмеринка Київ з 27/10/2019 щоденно 11:36 11:36
104
Жмеринка Маріуполь 1,2,16,24,30/11/2019 19:29 20:06 11:40
212
Жмеринка Київ 15,22,29/11/2019 19:20 19:20
874
Жмеринка Чернігів 1/11/2019 08:55 09:10 12:10
38
Запоріжжя Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 06:07 06:07
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 22:53 22:53
738
(ІНТЕРСІТІ)
Запоріжжя Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 3-7/12/2019 16:27 16:27
738
(ІНТЕРСІТІ)
Запоріжжя Київ 3-7/12/2019 щоденно 17:06 17:06
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ 2-6/12/2019 щоденно 23:12 23:12
38
Запоріжжя Київ 2-6/12/2019 щоденно 06:26 06:26
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Запоріжжя Київ з 27/10/2019 щоденно 05:52 05:52
770
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Кам'янець-Подільський Київ з 27/10/2019 щоденно 09:20 09:20
140
Кам'янець-Подільський Київ 28,30/10/2019; 1/11-7/12/2019 по непарних 04:47 04:47
370
Київ Баку з 28/10/2019 по понеділках 13:50 04:10
84
Київ Маріуполь з 27/10/2019 щоденно, крім 4-13/11, 2-6/12/2019 16:32 11:05
10
Київ Маріуполь 27/10-7/12/2019 щоденно, крім 4-13/11/2019 19:03 09:47
84
Київ Маріуполь 4-13/11/2019 щоденно 16:32 11:05
10
Київ Маріуполь 4-13/11/2019 щоденно 19:03 09:47
84
Київ Маріуполь 2-6/12/2019 щоденно 16:32 11:05
763
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Одеса з 27/10/2019 щоденно 16:30 23:45
749
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Івано-Франківськ з 27/10/2019 щоденно, крім 27/11/2019 14:07 22:16
116
Київ Бердянськ з 27/10/2019 щоденно 19:15 11:45
117
безпересадковий вагон
Київ Бухарест 1/11/2018 - 6/12/2019 по п"ятницях 20:05 22:43
749
безпересадковий вагон
Київ Відень 27/10 - 7/12/2019 щоденно 14:07 11:21
237
Київ Дніпро 03/11/2019 20:28 06:12
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 31/10/2019, 1-8,11-29/11/2019 щоденно 07:07 14:35
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя з 27/10/2019 щоденно, крім 28-31/10, 1-8,11-29/11/2019 07:07 14:25
38
Київ Запоріжжя 2-6/12/2019 щоденно 21:06 06:27
738
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Запоріжжя з 27/10/2019 щоденно 12:48 20:51
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 28,29,30/10/2019 07:07 14:45
38
Київ Запоріжжя з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 21:06 06:27
790
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кропивницький з 27/10/2019 щоденно 17:42 22:35
86
("БЕЛЫЙ АИСТ")
Київ Мінськ з 27/10/2019 щоденно; будьте уважні, двері в вагони зачиняються о 21:09, потім митний і паспортний контроль! 21:34 08:38
6
Київ Москва з 27/10/2019 щоденно 19:36 10:09
148
Київ Одеса з 27/10/2019 щоденно 15:46 05:14
105
("ЧОРНОМОРЕЦЬ")
Київ Одеса з 27/10/2019 щоденно 21:15 05:58
885
Київ Рівне з 27/10/2019 щоденно 12:17 20:18
54
Київ С.петербург з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 12:42 12:21
49
("КОБЗАР")
Київ Трускавець з 27/10/2019 щоденно 20:12 08:02
29
Київ Ужгород з 27/10/2019 щоденно 21:08 09:20
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород з 27/10/2019 щоденно 18:30 10:40
722
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків з 27/10/2019 щоденно, крім 1-30/11/2019 06:45 11:34
722
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 1-30/11/2019 щоденно 06:45 11:42
726
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків з 27/10/2019 щоденно 18:02 22:47
724
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків з 27/10/2019 щоденно, крім 6,7/11/2019 13:25 18:13
724
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 6,7/11/2019 13:12 18:13
102
Київ Херсон 2-6/12/2019 щоденно 20:32 09:19
102
Київ Херсон з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 20:32 08:50
771
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Хмельницький з 27/10/2019 щоденно 23:44 05:13
861
Київ Шепетівка з 27/10/2019 по суботах та неділях 07:55 13:47
867
Київ Жмеринка з 27/10/2019 щоденно 13:45 19:16
7
Київ Львів 27/11/2019 22:22 05:03
749
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Львів 27/11/2019 14:07 19:57
802
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 27/10/2019 щоденно 00:08 00:46
804
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 27/10/2019 щоденно 01:00 01:38
808
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 27/10/2019 щоденно 03:00 03:38
812
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 27/10/2019 щоденно 04:58 05:36
814
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 27/10/2019 щоденно 05:58 06:38
816
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 27/10/2019 щоденно 06:38 07:14
818
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 27/10/2019 щоденно 07:00 07:44
820
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 27/10/2019 щоденно 07:49 08:26
822
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 27/10/2019 щоденно 08:17 08:53
824
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 27/10/2019 щоденно 08:46 09:25
826
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 27/10/2019 щоденно 09:25 10:03
828
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 27/10/2019 щоденно 09:59 10:38
830
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 27/10/2019 щоденно 11:02 11:41
832
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 27/10/2019 щоденно 12:00 12:38
834
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 27/10/2019 щоденно 13:00 13:38
836
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 27/10/2019 щоденно 14:00 14:38
838
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 27/10/2019 щоденно 15:00 15:38
840
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 27/10/2019 щоденно 16:00 16:38
842
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 27/10/2019 щоденно 17:00 17:38
844
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 27/10/2019 щоденно 17:50 18:28
846
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 27/10/2019 щоденно 18:38 19:15
848
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 27/10/2019 щоденно 18:57 19:42
850
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 27/10/2019 щоденно 19:30 20:09
852
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 27/10/2019 щоденно 20:19 20:58
854
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 27/10/2019 щоденно 20:46 21:27
856
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 27/10/2019 щоденно 21:13 21:53
858
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 27/10/2019 щоденно 22:02 22:39
860
("KYIV BORYSPIL EXPRESS")
Київ Бориспіль-Аеропорт з 27/10/2019 щоденно 22:52 23:31
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кам'янець-Подільсь з 27/10/2019 щоденно 14:55 22:52
126
Київ Костянтинівка з 27/10/2019 щоденно, крім 20,21/11/2019 22:20 10:10
126
Київ Костянтинівка 20,21/11/2019 22:20 10:15
161
Київ Миколаїв 3,11,25/11/2019 14:35 04:46
776
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Харків з 27/10/2019 щоденно 00:20 09:00
64
("ОБЕРІГ")
Київ Харків з 27/10/2019 щоденно 23:05 05:57
766
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Херсон з 27/10/2019 щоденно; відмінено 25,27,29/11, 1,3,5/12/2019 07:14 14:27
778
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Шостка з 27/10/2019 щоденно 13:38 17:54
784
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Шостка з 27/10/2019 щоденно 20:58 01:18
774
Київ Шостка з 27/10/2019 щоденно, крім віторка та середи 10:32 14:36
786
Київ Шостка з 27/10/2019 щоденно 07:21 11:27
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро з 27/10/2019 щоденно 23:18 06:40
282
Київ Дніпро 1,8,10,15,17,22,24,29/11, 1,6/12/2019 21:47 06:12
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Костянтинівка з 27/10/2019 щоденно, крім 21,22/11, 3-7/12/2019 06:12 12:48
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Костянтинівка 21,22/11/2019 06:12 12:53
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Костянтинівка 3-7/12/2019 щоденно 06:12 12:48
81
безпересадковий вагон
Київ Кошице 27/10 - 7/12/2019 щоденно 18:30 13:54
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка з 27/10/2019 щоденно 19:22 07:40
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Суми з 28/10/2019 щоденно, крім субот, неділь 17:07 21:34
720
(РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКСПРЕС)
Київ Харків з 27/10/2019 щоденно; відмінено 29/10, 12,26/11/2019 16:25 23:42
7
Київ Чернівці з 27/10/2019 щоденно, крім 27/11/2019 22:22 10:27
145
безпересадковий вагон
Київ Березине з 1/11/2019 по п`ятницях та суботах 17:40 11:06
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Київ Кривий Ріг 2-6/12/2019 щоденно 21:28 06:10
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Київ Кривий Ріг з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 21:28 06:10
201
Київ Львів 28/10, 3/11/2019 15:02 23:47
217
Київ Рахов 8,15,22,29/11/2019 15:02 08:07
357
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Київ Тернопіль, Рахів з 27/10/2019 щоденно 14:28 09:43
893
Київ Шепетівка з 27/10/2019 по п'ятницях 17:46 22:44
67
Київ Варшава 27/10-13/12/2019 щоденно; будьте уважні, двері в вагони зачиняються о 18:48, потім митний і паспортний контроль 19:13 10:59
267
Київ Ковель з 28/10/2019 по 1,3,5 дням тижня 23:10 08:33
97
Київ Ковель з 27/10/2019 щоденно 21:22 07:32
104
Київ Маріуполь 4,6,8,9,12/11/2019 20:06 11:40
104
Київ Маріуполь 29,31/10, 14,15,18,20,22,23,26,28,29/11, 2,4/12/2019 20:06 11:40
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ 2-6/12/2019 щоденно 17:34 01:53
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 17:34 01:43
715
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Пшемисль з 27/10/2019 щоденно 06:50 14:58
747
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Тернопіль 28,30/10/2019; 1-29/11, 1-13/12/2019 по непарних 16:41 22:42
869
Київ Шепетівка з 27/10/2019 по п"ятницях 16:53 22:28
749
безпересадковий вагон
Київ Вроцлав 27/10-07/12/2019 щоденно 14:07 11:39
211
Київ Жмеринка 11,18,25/11, 2/12/2019 09:08 13:21
740
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Кривий Ріг 27-31/10/2019 по непарних; 2-30/11, 2-14/12/2019 по парних 17:22 22:58
177
Київ Хмельницький 3,17/11, 1/12/2019 05:15 11:53
117
("БУКОВИНА")
Київ Чернівці з 27/10/2019 щоденно 20:05 07:57
143
Київ Івано-Франківськ 27/11/2019 20:19 11:06
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 28,30/10/2019; 1/11-5/12/2019 по непарних, крім 27/11/2019 20:19 11:56
145
Київ Ізмаїл з 27/10/2019 щоденно 17:40 10:58
877
Київ Коростень 1/11/2019 19:59 22:31
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Могилів-Подільський з 27/10/2019 по середах, п'ятницях та неділях 14:55 21:51
136
Київ Покровськ 2-6/12/2019 щоденно 19:15 07:37
136
Київ Покровськ з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 19:15 07:37
13
Київ Солотвино з 8/11/2019 щоденно 17:11 13:10
13
Київ Солотвино-2 27/10-4/11, 7/11/2019 щоденно 17:11 13:00
782
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Черкаси з 27/10/2019 щоденно, крім вівторка та середи 20:00 23:34
13
Київ Чоп 5,6/11/2019 17:11 08:30
792
Київ Кременчук з 27/10/2019 щоденно 17:42 22:58
20
Київ Лисичанськ 27/10-5/12/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3; додатково 30/10, 4,8,12,16,20,24,28/11/2019, 2,6/12/2019 21:54 09:48
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Київ Запоріжжя з 27/10/2019 щоденно 20:12 07:49
139
Київ Кам'янець-Подільський 27,29,31/10/2019; 2/11-6/12/2019 по парних 23:59 08:57
124
Київ Костянтинівка 17/11/2019 21:20 12:01
124
Київ Костянтинівка з 1/11/2019 щоденно, крім 17-19/11/2019 21:20 12:01
124
Київ Костянтинівка 18/11/2019 21:20 12:03
124
Київ Костянтинівка 19/11/2019 21:20 12:01
91
("ЛЬВІВ")
Київ Львів з 27/10/2019 щоденно, крім 2,4,6/12/2019 22:37 06:00
91
("ЛЬВІВ")
Київ Львів 2,4,6/12/2019 22:37 06:03
235
Київ Ужгород 1/11/2019 19:47 10:58
239
Київ Ужгород 1,3,7,15,17,22,29/11/2019 19:47 10:58
235
Київ Ужгород 5,11,13,19,21,25,27/11/2019 20:28 11:58
705
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Пшемисль 27/10-14/12/2019 щоденно 06:00 12:25
31
Київ - Мінськ - Вільнюс - Рига 28/10, 2, 6, 10, 14, 22, 30/11, 4/12/2019; будьте уважні, двері вагонів зачиняються о 12:45, потім митний і паспортний контроль! 13:10 08:08
31
Київ - Мінськ - Вільнюс - Рига 26/11/2019; будьте уважні, двері вагонів зачиняються о 12:45, потім митний і паспортний контроль! 13:10 08:08
31
Київ - Мінськ - Вільнюс - Рига 18/11/2019; будьте уважні, двері вагонів зачиняються о 12:45, потім митний і паспортний контроль! 13:10 08:08
43
Київ Івано-Франківськ 27/11/2019 19:06 07:39
43
Київ Івано-Франківськ з 27/10/2019 щоденно, крім 27/11/2019 19:06 05:43
66
Кишинеу Москва з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 12:05 12:35 05:08
341
Кишинеу Москва з 27/10/2019 щоденно 14:03 14:23 05:24
47
Кишинеу Москва з 27/10/2019 щоденно 02:03 02:18 16:50
98
Ковель Київ з 27/10/2019 щоденно 05:51 05:51
268
Ковель Київ з 17/10/2019 по 2,4,7 дням тижня 10:55 10:55
878
Коростень Київ 1/11/2019 08:40 08:40
126
Костянтинівка Київ з 27/10/2019 щоденно 09:48 09:48
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Костянтинівка Київ з 27/10/2019 щоденно 23:05 23:05
124
Костянтинівка Київ з 27/10/2019 щоденно 08:33 08:33
2
Костянтинівка Івано-Франківськ з 27/10/2019 по непарних , при двох непарних 29,31,3 03:42 04:02 13:08
8862
безпересадковий вагон
Кошице Київ 27/10 - 7/12/2019 щоденно 10:13 10:13
150
Кременчук Івано-Франківськ 26/11/2019 19:46 20:19 08:56
150
Кременчук Ворохта 6/11/2019 19:46 20:19 11:56
150
Кременчук Ворохта 27,29,31/10/2019; 2/11-6/12/2019 по парних, крім 6,8,14,18,20,26/11/2019 19:46 20:19 11:56
150
Кременчук Ворохта 8,14,18,20/11/2019 19:46 20:19 11:56
791
Кременчук Київ з 27/10/2019 щоденно 05:18 05:18
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Кривий Ріг Київ з 27/10/2019 щоденно 04:58 04:58
739
(ІНТЕРСІТІ)
Кривий Ріг Київ 28-30/10/2019 по парних; 1-29/11, 1-13/12/2019 по непарних 11:52 11:52
790
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Кропивницький Київ з 27/10/2019 щоденно 05:18 05:18
46
Лисичанськ Ужгород 19-23/11/2019 щоденно 22:27 22:47 14:23
46
Лисичанськ Ужгород 1-5/12/2019 щоденно 22:27 22:47 14:23
46
Лисичанськ Ужгород з 27/10/2019 щоденно, крім 19-23/11, 1-5/12/2019 22:27 22:47 14:23
20
Лисичанськ Киів 27/10-7/12/2019 щоденно, крім 29/10/2019, 3,7,11,15,19,23,27,31/11/2019, 1,5/12/2019 08:46 08:46
138
Лисичанськ Хмельницький з 27/10/2019 щоденно 05:05 05:38 11:45
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 15-29/11/2019 по непарних 03:38 04:06 14:03
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 31/10-13/11/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 03:38 04:06 13:35
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 1,3/12/2019 03:38 04:06 14:03
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків з 27/10/2019 по непарних (крім 31/10-3/12/2019), при двох непарних 29,31,3,5 03:38 04:06 13:28
202
Львів Київ 31/10/2019 10:24 10:24
749
(ІНТЕРСІТІ)
Львів Київ 28/11/2019 17:21 17:21
744
(ІНТЕРСІТІ+)
Львів Київ, Дарниця з 27/10/2019 щоденно 11:17 11:25 11:43
8
Львів Київ 28/11/2019 09:07 09:07
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Львів Харків 27/11/2019 04:15 04:35 11:21
142
Львів Бахмут 15-29/11/2019 щоденно 05:40 06:23 19:00
142
Львів Бахмут з 1/11/2019 щоденно, крім 15-29/11/2019 05:40 06:23 19:00
92
("ЛЬВІВ")
Львів Київ з 27/10/2019 щоденно 06:44 06:44
74
Львів, Хмельницький Москва з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 22:40 22:58 14:30
86
("БЕЛЫЙ АИСТ")
Мінськ Київ з 27/10/2019 щоденно 07:52 07:52
94
Мінськ Одеса 29/10-6/12/20219 по вівторках, п"ятницях 00:55 01:24 11:35
84
Маріуполь Київ 2-6/12/2019 щоденно 12:44 12:44
84
Маріуполь Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 12:38 12:38
10
Маріуполь Київ 27/10-7/12/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 07:14 07:14
10
Маріуполь Київ 2-6/12/2019 щоденно 08:07 08:07
104
Маріуполь Жмеринка 1,9,15,23,29,30/11/2019 08:07 09:08 13:21
104
Маріуполь Київ 2,3,5,7,10,11,13,16,17,19,21,24,25,27/11, 1/12/2019 08:07 08:07
104
Маріуполь Київ 3,5/12/2019 08:52 08:52
162
Миколаїв Київ 2,10,24/11/2019 12:32 12:32
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне 2-6/12/2019 щоденно 06:50 07:32 14:35
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 06:50 07:32 14:35
758
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Могилів-Подільський Київ з 28/10/2019 по суботах, понеділках та четвергах 09:20 09:20
5
Москва Київ з 27/10/2019 щоденно 07:02 07:02
47
Москва Кишинеу з 27/10/2019 щоденно 08:19 08:39 00:09
341
Москва Кишинеу з 27/10/2019 щоденно 23:21 23:51 17:33
65
Москва Кишинеу з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 05:12 05:22 18:19
23
Москва Одеса з 26/10/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 08:58 09:28 19:50
73
Москва Хмельницький, Львів 3,5,7/12/2019 06:32 06:57 17:11
73
Москва Хмельницький, Львів з 27/10/2019 по непарних (крім 3,5,7/12/2019), при двох непарних 29,31,3 06:26 06:57 17:11
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 09:15 09:15
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ 2-6/12/2019 щоденно 09:54 09:54
764
(ІНТЕРСІТІ+)
Одеса Київ з 27/10/2019 щоденно 12:46 12:46
106
("ЧОРНОМОРЕЦЬ")
Одеса Київ з 27/10/2019 щоденно 07:10 07:10
148
Одеса Київ з 27/10/2019 щоденно 09:24 09:24
94
Одеса Мінськ 2/11-7/12/2019 по середах, суботах 00:37 01:17 13:44
94
Одеса Мінськ 30/10/2019 00:37 01:17 13:58
24
Одеса Москва з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 00:46 01:11 15:30
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ 3-7/12/2019 щоденно 13:08 13:08
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 3-7/12/2019 12:48 12:48
135
Покровськ Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 11:00 11:00
135
Покровськ Київ 2-6/12/2019 щоденно 11:07 11:07
715
(ІНТЕРСІТІ+)
Пшемисль Київ з 27/10/2019 щоденно 23:08 23:08
705
(ІНТЕРСІТІ+)
Пшемисль Київ 27/10-14/12/2019 щоденно 23:53 23:53
122
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 21:54 22:14 07:18
122
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв 2-6/12/2019 щоденно 21:54 22:14 07:18
218
Рахів Київ 10,17,24/11, 1/12/2019 09:14 09:14
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків з 27/10/2019 по непарних (крім 31/10-29/11/2019), при двох непарних 29,31,3,5 04:15 04:35 11:16
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків 31/10-29/11/2019 по непарних, крім 27/11/2019 04:15 04:35 11:21
358
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Рахів, Тернопіль Київ з 27/10/2019 щоденно 06:32 06:32
31
Рига - Вільнюс - Мінськ - Київ 19/11/2019 15:52 15:52
31
Рига - Вільнюс - Мінськ - Київ 29/10, 3, 7, 11, 15, 23/11, 1, 5/12/2019 15:52 15:52
31
Рига - Вільнюс - Мінськ - Київ 27/11/2019 15:52 15:52
53
безпересадковий вагон
С.петербург Дніпро 27/10-4/11/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 12:57 19:15 03:03
53
С.петербург Київ з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 12:57 12:57
13
Солотвино Київ з 9/11/2019 щоденно 10:46 10:46
13
Солотвино-2 Київ 30/10-5/11, 8/11/2019 щоденно 10:46 10:46
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Київ з 28/10/2019 щоденно, крім субот, неділь 10:00 10:00
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Вінниця з 27/10/2019 по суботах та неділях 10:00 10:15 13:11
748
(ІНТЕРСІТІ)
Тернопіль Київ 27,29,31/10/2019; 2-30/11, 2-14/12/2019 по парних 10:03 10:03
50
("КОБЗАР")
Трускавець Київ з 27/10/2019 щоденно 07:33 07:33
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ з 27/10/2019 щоденно 07:27 07:27
29
Ужгород Київ з 27/10/2019 щоденно 10:13 10:13
45
Ужгород Лисичанськ з 27/10/2019 щоденно 11:46 12:06 04:15
235
Ужгород Київ 10,14,17,18,20,22,24,26,28/11, 1/12/2019 08:37 08:37
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 30,1,2,4 01:36 01:56 08:39
721
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 2-6/12/2019 щоденно 23:33 23:33
721
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 23:27 23:27
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 6,7/11/2019 18:12 18:12
775
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Харків Київ з 27/10/2019 щоденно 05:34 05:34
725
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ з 27/10/2019 щоденно 12:07 12:07
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 6-8,14,15,18-21/11, 1-5/12/2019 18:00 18:00
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 8/11/2019 18:03 18:03
63
("ОБЕРІГ")
Харків Київ з 27/10/2019 щоденно 06:14 06:14
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 14,15,18-21/11/2019 щоденно 18:03 18:03
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 1-5/12/2019 щоденно 18:00 18:00
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 04:38 05:08 16:26
775
безпересадковий вагон
Харків Херсон з 27/10/2019 щоденно; відмінено 24,26,28,30/11, 2,4/12/2019 05:34 07:14 14:27
719
(РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКСПРЕС)
Харків Київ 8/11/2019 14:28 14:28
719
(РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКСПРЕС)
Харків Київ 14,15,18-21/11/2019 щоденно 14:29 14:29
719
(РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКСПРЕС)
Харків Київ з 27/10/2019 щоденно (крім 8,14,15,18-21/11/2019); відмінено 29/10, 12,26/11/2019 14:25 14:25
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Львів 26/11/2019 01:02 01:17 07:39
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів з 28/10/2019 по парних (крім 26/11/2019), при двох непарних 28,30,2,4 01:02 01:17 14:17
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 21:49 22:09 10:30
102
Херсон Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 06:56 06:56
102
Херсон Київ 2-6/12/2019 щоденно 07:08 07:08
765
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Херсон Київ 2,4,6/12/2019 23:28 23:28
765
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Херсон Київ з 27/10/2019 щоденно (крім 2,4,6/12/2019); відмінено 25,27,29/11, 1,3,5/12/2019 23:14 23:14
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків з 27/10/2019 щоденно (крім 2,4,6/12/2019); відмінено 25,27,29/11, 1,3,5/12/2019 23:14 00:20 09:00
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків 2,4,6/12/2019 23:28 00:20 09:00
772
безпересадковий вагон
Хмельницький Шостка з 27/10/2019 щоденно 19:41 20:58 01:18
772
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Хмельницький Київ з 27/10/2019 щоденно 19:41 19:41
138
Хмельницький Лисичанськ з 27/10/2019 щоденно 22:47 23:12 13:45
177
Хмельницький Київ 3,17/11, 1/12/2019 20:37 20:37
781
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Черкаси Київ з 27/10/2019 щоденно, крім вівторка та середи 10:07 10:07
8
Чернівці Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 27/11/2019 09:07 09:07
118
("БУКОВИНА")
Чернівці Київ з 27/10/2019 щоденно 08:06 08:06
876
Чернігів Жмеринка 1/11/2019 19:09 19:22 00:26
13
Чоп Київ 6,7/11/2019 10:46 10:46
870
Шепетівка Київ з 27/10/2019 щоденно 09:42 09:42
862
Шепетівка Київ з 27/10/2019 по суботах та неділях 21:14 21:14
876
Шепетовка Київ з 27/10/2019 по неділях 19:39 19:39
778
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Шостка Київ з 27/10/2019 щоденно 22:43 22:43
784
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Шостка Київ з 27/10/2019 щоденно 08:40 08:40
774
Шостка Київ з 27/10/2019 щоденно, крім віторка та середи 19:27 19:27
786
Шостка Київ з 27/10/2019 щоденно 16:15 16:15
778
безпересадковий вагон
Шостка Хмельницький з 27/10/2019 щоденно 22:43 23:44 05:13