Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Розклад по станції Гомель-Пас. (Білорусь)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
86
("БЕЛЫЙ АИСТ")
Мінськ Київ до 28/03/2020 щоденно 02:45 03:09 07:52
86
("БЕЛЫЙ АИСТ")
Мінськ Київ з 29/03/2020 щоденно 02:45 03:09 08:56
86
("БЕЛЫЙ АИСТ")
Київ Мінськ з 29/03/2020 щоденно (крім 20,21,22/04/2020); будьте уважні, двері вагонів зачиняються о 22:07, потім митний і паспортний контроль! 04:16 04:48 08:38
86
("БЕЛЫЙ АИСТ")
Київ Мінськ до 28/03/2020 щоденно; будьте уважні, двері вагонів зачиняються о 21:09, потім митний і паспортний контроль! 04:16 04:48 08:38
86
Київ Мінськ 20,21,22/04/2020 щоденно; будьте уважні, двері вагонів зачиняються о 22:07, потім митний і паспортний контроль! 04:16 04:48 08:48
53
С.петербург Харків до 28/03/2020 по парних, крім 6-20/02/2020; при двох непарних 30,2,4 07:36 07:59 19:42
143
С.петербург Харків з 30/03/2020 по парних, при двох непарних 30,2,4 07:36 07:59 20:37
53
С.петербург Київ з 30/03/2020 по парних, при двох непарних 30,2,4 07:36 07:59 13:57
53
С.петербург Київ до 28/03/2020 по парних (крім 10-16, 24-26/03/2020), при двох непарних 30,2,4 07:36 07:59 12:57
53
С.петербург Київ 10-16, 24-26/03/2020 по парних 07:36 07:59 12:59
53
С.петербург Харків 6-20/02/2020 по парних 07:36 07:59 19:43
856
Гомель Сновськ до 28/03/2020 по суботах та неділях 08:21 11:18
856
Гомель Сновськ з 29/03/2020 по суботах та неділях 08:21 12:18
94
безпересадковий вагон
Одеса Гродно 2/06-15/09/2020 щоденно 08:43 09:06 22:39
94
Одеса Мінськ 22/04/2020 08:43 09:06 13:48
94
Одеса Мінськ до 28/03/2020 по середах та суботах 08:43 09:06 13:37
94
Одеса Мінськ 1/04-30/05/2020 (крім 22/04/2020), 19/09-12/12/2020 по середах та суботах; 2/06-18/09/2020 щоденно 08:43 09:06 13:37
100
Мінськ Запоріжжя 22/04/2020 12:22 12:50 06:02
100
Мінськ Запоріжжя 6-20/02/2020 по парних 12:22 12:50 05:18
100
Мінськ Запоріжжя до 28/03/2020 (крім 6-20/02/2020) по парних, при двох непарних 28,30,2 12:22 12:50 05:18
100
Мінськ Запоріжжя, Новоолексіївка 1/06-17/09/2020 щоденно 12:22 12:50 09:35
100
Мінськ Запоріжжя 30/03-30/05/2020 (крім 22/04/2020), 18/09-12/12/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 12:22 12:50 06:02
100
Запоріжжя Мінськ 30/03-30/05/2020 (крім 20,22/04/2020), 20/09-14/12/2020 по парних, при двох непарних 30,1,4; призначено 1/06/2020 18:40 19:18 23:50
100
Запоріжжя Мінськ 6-20/02/2020 по парних 18:40 19:18 23:50
100
Запоріжжя Мінськ 20,22/04/2020 18:40 19:18 23:59
100
Запоріжжя Мінськ до 28/03/2020 (крім 6-20/02, 16,18,20,22/03/2020) по парних, при двох непарних 30,1,4 18:40 19:18 23:50
100
Новоолексіївка,запоріжжя Мінськ 2/06-18/09/2020 щоденно 18:40 19:18 23:50
100
Запоріжжя Мінськ 16,18,20,22/03/2020 18:40 19:18 00:17
628
безпересадковий вагон
Гродно Одеса 31/05-13/09/2020 щоденно 18:59 19:26 12:16
94
Мінськ Одеса 31/03-29/05/2020, 18/09-11/12/2020 по вівторках та п"ятницях; 1/06-17/09/2020 щоденно 18:59 19:26 12:16
94
Мінськ Одеса до 27/03/2020 по вівторках та п"ятницях 18:59 19:26 11:35
143
Харків С.петербург з 29/03/2020 по непарних, при двох непарних 29,1,3 20:14 20:43 12:21
143
Харків С.петербург до 27/03/2020 по непарних, крім 7-21,29/02/2020; при двох непарних 29,1,3 20:14 20:43 12:21
143
Харків С.петербург 7-21/02/2020 по непарних 20:14 20:43 12:21
54
Київ С.петербург з 29/03/2020 по непарних, при двох непарних 29,1,3 20:14 20:43 12:21
54
Київ С.петербург до 27/03/2020 по непарних, крім 29/02/2020; при двох непарних 29,1,3 20:14 20:43 12:21
855
Сновськ Гомель до 28/03/2020 по суботах та неділях 20:48 20:48
855
Сновськ Гомель з 29/03/2020 по суботах та неділях 20:48 20:48