Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 244

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Рахів Київ 244 18/06-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,1,4 15:14

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Рахів 17:34
Кваси 18:03 18:05
Ясіня 18:19 18:24
Ворохта 19:08 19:13
Татарів 19:26 19:28
Микуличин 19:41 19:44
Яремче 20:00 20:05
Делятин 20:20 20:22
Івано-Франківськ 21:25 21:55
Бурштин 22:52 22:55
Ходорів 23:34 23:36
Львів 00:41 01:01
Броди 02:09 02:11
Кривин 03:56 03:58
Славута-1 04:09 04:11
Шепетівка 04:30 04:35
Новоград-Волинський 1 05:26 05:28
Коростень 06:38 06:40
Святошин 08:29 08:31
Київ-Пас. 08:48

Розклад у зворотньому напрямку