Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 146

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ізмаїл Київ 146 ("ДУНАЙ") 28/03-4/10/2021 щоденно 17:10

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ізмаїл 17:42
Котлабух 18:17 18:19
Дзинілор 18:41 18:43
Главані 19:10 19:12
Арциз 19:38 19:58
Сарата 20:21 20:23
Кулевча 20:44 20:46
Білгород-Дністровський 21:20 21:40
Бугаз 21:57 22:02
Кароліно-Бугаз 22:18 22:23
Барабой 22:41 22:46
Аккаржа 22:59 23:01
Одеса-Головна 23:39 00:14
Роздільна-1 01:17 01:19
Подільськ 02:54 02:56
Слобідка 03:23 03:25
Кодима 03:52 03:54
Рудниця 04:16 04:18
Крижопіль 04:32 04:34
Вапнярка 04:54 04:56
Рахни 05:30 05:32
Ярошенка 05:53 05:55
Жмеринка-Пас. 06:15 06:30
Вінниця 07:19 07:35
Козятин-1 08:38 08:42
Фастів-1 09:58 10:00
Київ-Пас. 10:52

Розклад у зворотньому напрямку