Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 145

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Березине 145 безпересадковий вагон з 2/04/2021 по п"ятницях та суботах 17:24

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 17:42
Фастів-1 18:45 18:47
Козятин-1 20:06 20:08
Вінниця 21:03 21:13
Жмеринка-Пас. 21:57 22:17
Ярошенка 22:38 22:40
Рахни 23:01 23:03
Вапнярка 23:40 23:42
Крижопіль 00:00 00:02
Рудниця 00:15 00:17
Кодима 00:37 00:39
Слобідка 01:09 01:11
Подільськ 01:36 01:38
Роздільна-1 03:13 03:15
Одеса-Головна 04:17 04:52
Аккаржа 05:30 05:32
Кароліно-Бугаз 05:55 05:59
Бугаз 06:15 06:18
Білгород-Дністровський 06:37 06:57
Кулевча 07:34 07:36
Сарата 08:00 08:02
Арциз 08:30 09:25
Теплиця 09:42 09:44
Паризька 09:58 10:00
Городок 10:12 10:14
Красне 10:33 10:35
Березине 11:06

Розклад у зворотньому напрямку