Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 76

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кривий Ріг Київ 76 28/03-30/10/2021 щоденно 7:59

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кривий Ріг-Головний 20:59
Олександрія 23:59 00:01
Користівка 00:11 00:13
Знам'янка-Пас. 00:44 00:49
Ім.тараса Шевченка 02:02 02:07
Городище 02:50 02:52
Миронівка 03:39 03:41
Київ-Пас. 04:58

Розклад у зворотньому напрямку