Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 76

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Кривий Ріг 76 28/03-30/10/2021 щоденно 8:55

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 21:28
Трипілля-Дніпр. 22:11 22:25
Миронівка 23:26 23:28
Городище 00:22 00:24
Ім.тараса Шевченка 01:07 01:11
Знам'янка-Пас. 02:30 02:34
Користівка 03:05 03:07
Олександрія 03:18 03:20
Рокувата 05:37 05:42
Кривий Ріг-Головний 06:23

Розклад у зворотньому напрямку