Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 564

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кривий Ріг Одеса 564 безпересадковий вагон з 1/05/2021 щоденно, крім 11-29/05, 24/06/2021 12:26

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кривий Ріг-Головний 18:10
Рокувата 18:52 18:59
П'ятихатки 20:28 21:37
Олександрія 22:52 22:54
Знам'янка-Пас. 23:32 23:55
Кропивницький 00:43 00:48
Новоукраїнка 01:50 01:52
Помічна 02:08 02:11
Южноукраїнська 03:01 03:03
Вознесенськ 03:31 03:34
Одеса-Східна 05:59 06:01
Одеса-Головна 06:36

Розклад у зворотньому напрямку