Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 54

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Кривий Ріг 54 безпересадковий вагон 28/04-30/10/2021 щоденно 13:50

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 20:20
Одеса-Східна 20:52 20:54
Вознесенськ 23:34 23:39
Южноукраїнська 00:12 00:14
Помічна 01:02 01:06
Новоукраїнка 01:21 01:23
Кропивницький 02:13 02:18
Знам'янка-Пас. 03:11 03:40
Олександрія 04:25 04:28
П'ятихатки 05:58 08:15
Рокувата 09:24 09:29
Кривий Ріг-Головний 10:10

Розклад у зворотньому напрямку