Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 72

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Запоріжжя Київ 72 29/03-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 11:17

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Запоріжжя-1 19:47
Дніпробуд-2 20:27 20:29
Марганець 21:25 21:28
Нікополь 21:55 22:10
Чортомлик 22:42 22:45
Апостолове 23:35 23:38
Кривий Ріг-Головний 00:15 00:22
Долинська 02:05 02:07
Ім.тараса Шевченка 04:16 04:19
Корсунь 05:16 05:18
Миронівка 05:49 05:51
Київ-Пас. 07:04

Розклад у зворотньому напрямку