Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 72

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Запоріжжя 72 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 11:29

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 20:20
Миронівка 21:39 21:41
Корсунь 22:14 22:16
Ім.тараса Шевченка 23:16 23:19
Долинська 01:33 01:35
Кривий Ріг-Головний 03:17 03:24
Апостолове 04:04 04:06
Чортомлик 04:52 04:54
Нікополь 05:19 05:33
Марганець 06:02 06:04
Дніпробуд-2 07:11 07:13
Запоріжжя-1 07:49

Розклад у зворотньому напрямку