Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 887

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Коростень Вінниця 887 з 7/05/2021 щоденно, крім понеділків 3:51

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Коростень 08:20
Нова Борова 08:54 08:56
Горбаші 09:18 09:20
Житомир 09:42 09:46
Кодня 10:10 10:11
Бердичів 10:40 10:42
Козятин-1 11:09 11:11
Калинівка-1 11:49 11:51
Вінниця 12:11

Розклад у зворотньому напрямку