Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 886

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Рівне Шепетівка 886 з 28/03/2021 по п'ятницях, суботах, неділях 2:15

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Рівне 20:35
Дворецька 20:37 20:38
Басів Кут 20:43 20:44
Квасилів 20:48 20:49
Здолбунів-Пас. 20:55 21:00
Здолбунів-Півд. 21:07 21:08
Семилітка 21:14 21:15
Івачкове 21:18 21:19
Українка 21:24 21:25
Острог 21:32 21:43
Могиляни 21:50 21:51
Бадівка 21:56 21:58
Кривин 22:05 22:06
Колом'є 22:11 22:12
Баранне 22:17 22:18
Славута-1 22:24 22:25
Цвітоха 22:34 22:35
Село Кам'янка 22:39 22:40
Шепетівка 22:50

Розклад у зворотньому напрямку