Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 829

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Ужгород 829 з 16/04/2021 щоденно, крім вівторка 5:45

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 16:37
Миколаїв-Дністровський 17:19 17:20
Стрий 17:41 17:43
Сколе 18:13 18:15
Тухля 18:33 18:35
Славське 18:47 18:49
Лавочне 19:01 19:05
Опорець 19:10 19:11
Воловець 19:43 19:46
Свалява 20:16 20:19
Карпати 20:28 20:29
Мукачево 20:45 20:49
Батьово-Пас. 21:17 21:19
Чоп-Пас. 21:40 21:55
Ужгород 22:22

Розклад у зворотньому напрямку