Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 829

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ужгород Львів 829 з 17/04/2021 щоденно, крім середи 5:46

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ужгород 05:13
Чоп-Пас. 05:37 05:52
Батьово-Пас. 06:12 06:14
Мукачево 06:49 06:54
Карпати 07:08 07:09
Свалява 07:18 07:21
Воловець 07:53 07:55
Опорець 08:22 08:23
Лавочне 08:28 08:29
Славське 08:41 08:43
Тухля 08:54 08:56
Сколе 09:16 09:17
Стрий 09:48 09:50
Миколаїв-Дністровський 10:11 10:12
Львів 10:59

Розклад у зворотньому напрямку