Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 870

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Шепетівка Київ 870 з 28/03/2021 по суботах, неділях, понеділках, крім 25,26,27/09, 4,9,10,11,18/10/2021 6:07

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Шепетівка 03:35
Судилків 03:43 03:44
Ватутіне 03:49 03:50
Хролин 03:55 03:56
Новичі 04:02 04:03
Поляни 04:06 04:07
Ганнусине 04:10 04:11
Полонне 04:18 04:19
Понінка 04:23 04:24
Блидні 04:30 04:31
Миропіль 04:37 04:38
Колодяжний 04:43 04:44
Печанівка 04:49 04:50
Гордіївка 04:55 04:56
Разіне 05:02 05:03
Довбище 05:10 05:11
Чуднів-Волинський 05:17 05:18
Вакуленчук 05:25 05:26
Михайленки 05:30 05:31
Рачки 05:36 05:37
Демчин 05:41 05:42
Мирославка 05:46 05:47
Райки 05:51 05:52
Бердичів 06:01 06:03
Іванківці 06:08 06:09
Глухівці 06:16 06:17
Каолінова 06:20 06:21
Козятин-2 06:26 06:27
Залізничне 06:29 06:30
Козятин-1 06:38 06:54
Чорнорудка 07:16 07:17
Брівки 07:30 07:31
Попільня 07:46 07:47
Кожанка 08:03 08:04
Фастів-1 08:22 08:35
Васильків-1 08:58 08:59
Боярка 09:12 09:13
Вишневе 09:22 09:23
Київ-Волинський 09:29 09:30
Караваєві Дачі 09:34 09:35
Київ-Пас. 09:42