Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 883

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Зернове Київ-Вол. 883 з 28/03/2021 щоденно 6:10

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Зернове 06:18
Хутір-Михайлівський 06:35 06:37
Івотка 06:53 06:54
Янпіль 07:01 07:02
Терещенська 07:22 07:24
Кролевець 07:44 07:46
Алтинівка 07:58 07:59
Мельня 08:08 08:09
Вирівка 08:18 08:19
Конотоп-Пас. 08:26 08:30
Бахмач-Пас. 08:53 08:55
Бахмач-Київ. 09:00 09:01
Плиски 09:22 09:23
Крути 09:42 09:43
Ніжин 10:01 10:03
Носівка 10:21 10:22
Бобровиця 10:41 10:42
Бровари 11:16 11:17
Дарниця 11:31 11:34
Видубичі 11:44 11:46
Київ-Деміївський 11:49 11:50
Північна 11:58 12:08
Караваєві Дачі 12:13 12:14
Київ-Волинський 12:19 12:21
Борщагівка-Техн. 12:28

Розклад у зворотньому напрямку