Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 896

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Шостка Київ-Вол. 896 з 29/03/2021 по 1,6 днях тижня, крім 28/06/2021 5:59

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Шостка 01:37
Терещенська 01:50 01:52
Кролевець 02:12 02:13
Алтинівка 02:25 02:26
Конотоп-Пас. 02:51 03:08
Кукілка 03:15 03:16
Халимонове 03:24 03:25
Хутір Халимонове 03:31 03:32
Бахмач-Пас. 03:38 03:40
Бахмач-Київ. 03:44 03:45
З.п.669 Км 03:50 03:51
Старий Луг 03:54 03:55
Черемушки 04:00 04:01
Велика Загорівка 04:06 04:07
Плиски 04:14 04:25
Хороше Озеро 04:35 04:36
Крути 04:45 04:46
Приостерний 04:55 04:56
Ніжин 05:06 05:08
Носівка 05:28 05:29
Кобижча 05:38 05:39
Бобровиця 05:50 05:51
Бобрик 06:13 06:14
Бровари 06:29 06:30
Дарниця 06:49 06:55
Видубичі 07:05 07:07
Київ-Деміївський 07:09 07:10
Протасів Яр 07:14 07:15
Північна 07:19 07:24
Караваєві Дачі 07:29 07:30
Київ-Волинський 07:36

Розклад у зворотньому напрямку