Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 207

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ужгород Київ 207 4,8,10/05/2021 16:31

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ужгород 18:00
Батьово-Пас. 18:45 18:47
Мукачево 19:23 19:26
Карпати 19:43 19:44
Свалява 19:53 19:55
Воловець 20:27 20:36
Славське 21:27 21:29
Сколе 21:57 21:59
Стрий 22:29 22:31
Львів 23:35 23:55
Тернопіль-Пас. 02:04 02:09
Хмельницький 04:00 04:15
Вінниця 06:23 06:28
Козятин-1 07:24 07:58
Київ-Пас. 10:31