Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 712

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Костянтинівка Київ 712 (ІНТЕРСІТІ+) 28/03-30/10/2021 щоденно 6:43

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Костянтинівка 16:18
Дружківка 16:29 16:30
Краматорськ 16:37 16:39
Слов'янськ 16:49 16:51
Лозова-Пас. 17:48 17:50
Красноград 18:39 18:40
Полтава-Київська 19:42 19:44
Миргород 20:43 20:46
Дарниця 22:44 22:46
Київ-Пас. 23:01

Розклад у зворотньому напрямку