Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 122

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Миколаїв Київ 122 ("МИКОЛАЇВ") 28/03-30/10/2021 щоденно 9:24

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Миколаїв Пас. 21:28
Явкине 22:29 22:31
Новий Буг 23:11 23:13
Казанка 23:41 23:43
Долинська 00:17 00:37
Куцівка 00:57 00:59
Чорноліська 02:13 02:15
Фундукліївка 02:46 02:53
Кам'янка 03:08 03:10
Ім.тараса Шевченка 03:31 03:47
Городище 04:30 04:32
Корсунь 04:51 04:53
Київ-Пас. 06:52

Розклад у зворотньому напрямку