Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 239

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Ужгород 239 7,9/05/2021 15:07

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 19:48
Коростень 22:10 22:12
Новоград-Волинський 1 23:26 23:28
Шепетівка 00:24 00:39
Львів 04:11 04:37
Стрий 05:50 05:55
Сколе 06:26 06:28
Славське 07:00 07:05
Воловець 08:18 08:28
Свалява 09:00 09:03
Мукачево 09:31 09:35
Ужгород 10:55