Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 86

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Новоолексіївка 86 12/09-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 24:25

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 10:55
Красне 11:39 11:41
Злочів 12:04 12:06
Тернопіль-Пас. 13:03 13:10
Підволочиськ 14:00 14:02
Хмельницький 15:02 15:07
Жмеринка-Пас. 16:32 16:54
Вінниця 17:36 17:41
Козятин-1 18:37 18:44
Біла Церква 20:45 20:47
Миронівка 21:56 21:58
Корсунь 22:33 22:35
Цвіткове 23:09 23:11
Ім.тараса Шевченка 23:40 23:55
Фундукліївка 00:31 00:33
Знам'янка-Пас. 01:22 01:40
Олександрія 02:20 02:22
П'ятихатки 03:40 03:42
Верхівцеве 04:14 04:16
Кам'янське-Пас. 04:43 04:45
Дніпро-Головний 05:22 05:47
Синельникове-1 07:00 07:02
Запоріжжя-1 08:00 08:05
Мелітополь-Пас. 09:48 10:08
Якимівка 10:32 10:34
Партизани 11:07 11:09
Новоолексіївка 11:20