Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 769

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Кам'янець-Подільсь 769 ("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС") 28/03-4/10/2021 щоденно 7:56

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 14:55
Козятин-1 16:49 16:51
Вінниця 17:48 17:53
Жмеринка-Пас. 18:32 18:52
Хмельницький 20:13 20:17
Гречани 20:28 20:43
Ярмолинці 21:27 21:29
Дунаївці 21:48 21:50
Кам'янець-Подільський 22:51

Розклад у зворотньому напрямку