Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 358

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Рахів, Тернопіль Київ 358 ("ГУЦУЛЬЩИНА") 28/03-30/10/2021 щоденно 17:57

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Рахів 12:43
Кваси 13:02 13:05
Ясіня 13:29 13:38
Ворохта 14:17 14:23
Татарів 14:34 14:37
Яремче 15:03 15:08
Коломия 16:10 16:36
Гвіздець 17:16 17:18
Городенка-Завод 18:00 18:02
Стефанешти 18:43 18:45
Заліщики 19:07 19:09
Товсте 19:55 19:57
Чортків 20:36 20:38
Копичинці 21:13 21:15
Хоростків 21:35 21:37
Теребовля 22:01 22:04
Тернопіль-Пас. 23:06 23:40
Хмельницький 01:28 01:40
Гнівань 03:12 03:14
Вінниця 03:34 03:37
Фастів-1 05:37 05:39
Київ-Пас. 06:40